Chválkovice - Sokol Určice 1:1

Ve Chvalkovicích bylo odehráno předposlední kolo letošního ročníku krajského přeboru. Obě mužstva potřebovala body jako sůl. Fotbalovější byly Určice, byly iniciativnější a měly častěji míč na kopačkách. Ovšem prakticky celé utkání marně dobývaly domácí tvrz.

Na druhé straně Chvalkovice často podnikaly nebezpečné brejky a vytvořily si z nich nadějné šance na vstřelení branky. Úvodní gól utkání vstřelil v 8. minutě Lakomý po rohovém kopu a Určice vedly 1:0. Ovšem z vedení se dlouho neradovaly, již od 2. minuty na to vyrovnal domácí Ponížil. Tím byl gólový účet utkání vyčerpán. V úvodu druhého poločasu měli obrovskou šanci domácí, naštěstí ji neproměnili. Pak následovaly útočné akce Určic, které domácí obrana likvidovala. Většina střel končila mimo tři tyče a pokud ne, tak je zneškodnil gólman. Závěr utkání byl v pravdě infarktový. Rozhodčí nastavil druhý poločas o pět minut. V první minutě nastavení viděl druhou žlutou kartu Plajner a musel odejít předčasně ze hřiště. A tak to byli domácí, kteří v závěru převzali iniciativu. V posledních vteřinách utkání se řítil na Chvalkovickou branku Zapletal, po kličce se dostal z úhlu, jeho střela skončila na boční síti a vzápětí hlavní rozhodčí utkání ukončil.