Sokol Určice -Sokol Ústí 1:3 (1:0)

Foto Lubomír Kaprál
Další fotky:

V 7. kole KP přivítaly Určice na svém hřišti fotbalisty Sokola Ústí. Chvíli po začátku utkání začalo poměrně intenzivně pršet, což ovlivnilo dění na hřišti.

Od samého začátku to byli hosté, kteří měli mnohem častěji míč na svých kopačkách. V 8. minutě ohrozil domácí branku hned dvakrát Patrik Sencovici. V 15. minutě šel sám na gólmana Určic Maléř, ale neuspěl. Chvíli na to netrefil odkrytou branku Žingor. V 19. minutě Patrik Sencovici ve skluzu zamířil nad branku. Ve 20. minutě si vypracovali první velkou šanci domácí a hned z toho byl gól. Na centr do šestnáctky si naběhl Račanský, vystřelil do protipohybu gólmana a míč skončil v síti - 1:0. V dalším průběhu hry byli stále tím nebezpečnějším mužstvem hosté. Po půlhodině hry si s umístěnou střelou Bezděka výborně poradil Běhalík. V 39. minutě viděl v krátké době po sobě druhou žlutou kartu domácí hráč Šnajdr a byl vyloučen. V závěru prvního poločasu hlavičkoval kapitán hostí Pavel Sencovici mimo tři tyče. Chvíli na to vyrazil gólman střelu Maléře na roh. Po rohovém kopu Pavel Sencovici trefil břevno.

Po změně stran hosté pokračovali v marném dobývání domácí branky. Vytvořili si velké množství šancí, které často zakončovali nepřesně a pokud jejich střeli mířily do branky, tak tam čaroval brankář Běhalík a všechno spolehlivě pochytal nebo vyrazil. Když už se zdálo, že by mohly Určice dosáhnout na body, pronikl do šestnáctky Maléř, jeho střelecký pokus trefil ruku obránce a skončil za zády Běhalíka - 1:1. Již v nastaveném čase hosté proměnili pokutový kop za faul a ujali se vedení. Jeho autorem byl Patrik Sencovici. A stejný hráč minutu na to dokonal dílo zkázy třetí trefou do určické sítě.