Sokol Čechovice B - Sokol Určice B 1:2 (0:1)

Foto Lubomír Kaprál

Ve 24. kole okresního přeboru se na hřišti v Čechovicích střetla místní rezerva s béčkem Určic.

Domácí toho směrem dopředu v prvním poločase příliš nepředvedli a tak gólman Vodák nemusel řešit žádnou vážnější situaci. Na druhé straně hřiště tomu bylo jinak. Hned ve 2. minutě mohl skórovat Zapletal, ale trefil pouze břevno. Chvíli na to Krajíčkovu střelu vytěsnil domácí gólman na roh. Ve 20. minutě napálil Trajer míč do břevna, ten se odrazil do hřiště a po dalším střeleckém pokusu měl Trajer možnost reparátu. Tentokrát byl úspěšný - 0:1. Po změně stran domácí hru vyrovnali. Hned ve 46. minutě musel brankář Vodák v pádu vyboxovat míč mířící za jeho záda. V 50. minutě odpískal hlavní rozhodčí faul na pronikajícího domácího útočníka. K porušení pravidel došlo asi 20 metrů od branky. K míči se postavil Jansa a vystřelil parádně - 1:1. Pokud se určičtí hráči dostali ve druhém poločase do vzdálenosti kolem 20 metrů od domácí branky, tak neváhali a okamžité stříleli. Nejaktivnější byli Trajer, Josif a Zapletal. Gól se jim však až do 74. minuty vstřelit nepodařilo. Pak se na pravém křídle prodral obranou Zapletal, poslal centr na hranici malého vápna, kam si naběhl Josif a vrátil Určicím vedení - 1:2. Když se v samém závěru utkání střelecky neprosadil Horák a chvíli po něm Němeček, mohli se hosté radovat z těsného, ale zaslouženého vítězství.