Sokol Určice B - Sokol Vrahovice 0:2 (0:2)

Foto Lubomír Kaprál

V neděli 27. srpna od 16.30 hodin bylo na hřišti v Určicích odehráno utkání třetího kola okresního přeboru mezi místním béčkem a mužstvem Vrahovic. Byl to souboj dvou dosud neporažených mužstev. Do utkání vstoupili úspěšněji hosté.

Již ve čtvrté minutě zaskočil domácí obranu Kučera a Vrahovice vedly. Domácí obraně činili problémy rychlí útočníci, kteří se po dlouhých centrech poměrně snadno dostávali ke střeleckému zakončení. V 18. minutě se po rohovém kopu v malém vápně nejlépe zorientoval střelec první branky Kučera a bylo to 2:0. Další průběh hry byl ze strany hostujících hráčů ovlivněn neustálým kritizováním výkonu rohodčího, za což si vysloužili tři hráči žlutou kartu. Když v 37. minutě fauloval Studený, viděl druhou žlutou a musel předčasně do sprch. Po změně stran měli míč častěji na kopačkách domácí hráči, ale dobře zformovaná obrana soupeře odolávala. A hosté i když hráli v deseti, dokázali často přecházet do rychlých proti útoků. Nejblíže ke vstřelení gólu byl po hodině hry kapitán hostujícího mužstva Farný, který se ve finále ocitl před prázdnou brankou, ale na štěstí pro domácí vystřelil mimo tři tyče. Nic méně po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího se z bodového zisku radovali hráči Vrahovic.