Sokol Určice B - Sokol Vícov 1:0 (1:0)

Foto Lubomír Kaprál

V neděli 29. května bylo na hřišti v Určicích odehráno utkání 19. kola okresního přeboru mezi místním béčkem a jedenáctkou Vícova. První poločas byl herně vyrovnaný. Padl v něm pouze jediný gól, a jak se nakonec ukázalo, byl to gól vítězný.

V 45. minutě pronikl z pozice levého křídla do velkého vápna Berčák a jeho střelu si brankář Vícova Vrabec nasměroval rukama ke spojnici břevna a tyče - 1:0. Průběh druhého poločasu se odehrával v podobném duchu jako ten první. V 65. minutě napálili domácí hráči míč do břevna. Chvíli na to se po rohovém kopu neprosadil v dobré šanci Žáček. Hosté sice často zlobili domácí obranu, ovšem koncovka jim příliš nevycházela. Nejblíže vyrovnání měli až v 86. minutě, kdy střídající Zdobina nebezpečně vystřelil. Brankář Pokorný míč směřující do šibenice vyrazil na roh. Béčko Určic se tak na vítězství nadřelo více než se očekávalo.