Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Znáte sociálně znevýhodněnou rodinu, které zdarma opravit dům či byt? Čtěte!

Znáte sociálně znevýhodněnou rodinu, které zdarma opravit dům či byt? Čtěte!
ilustrační foto internet

 

S více než zajímavou informací se na PvNovinky obrátila Jana Seifriedová, majitelka agentury Seja. Společnost, se kterou spolupracuje, v současné době připravuje humanitárně-dokumentární pořad ve stylu Jak se staví sen, který se bude vysílat v prosinci na jedné z českých komerčních televizí. A hledá do něj sociálně znevýhodněnou rodinu.

"Jde o dokument, ve kterém skupina architektů a stavařů pomůže sociálně znevýhodněné rodině, která má potíže s bydlením, tím, že jim zdarma upraví byt či dům tak, aby vyhovoval jejich potřebám. Jedná se o investici v řádech statisíců a celý pořad bude natáčen po dohodě a konzultaci se všemi protagonisty, aby ve finále vznikl velmi pozitivní pořad," vysvětlila Jana Seifriedová.

"Pro tento účel hledáme rodinu s dětmi (nebo maminku samoživitelku/prarodiče s vnoučaty, vdovce, apod.), kteří bydlí v rodinném domku nutně potřebujícím rekonstrukci (může být i byt, jen je potřeba, aby byl vícepokojový, jinak lze rekonstrukci těžko natočit). V rodině by mělo být minimálně 4-5 lidí, kteří mohou mluvit na kameru (babička, dědeček, teta, rodiče, děti). Rodina musí být milá, mít pro diváky zajímavý životní příběh a musí si to opravdu zasloužit (žádné drogy, kriminalita, exekuce vzniklé z půjček na zvýšení životního komfortu)," dodalaSeifriedová.

Obracet se lidé mohou přímo na ni na telefon: 723 873 162 nebo e-mail: agenturaseja@seznam.cz

Pokud bude rodina odpovídat požadavkům televize, zašle kontakt přímo produkci a ti rodinu zkontaktují. Tak popřemýšlejte, zda přímo vy či někdo z vašeho okolí by si takovou pomoc nezasloužil. (ber)

 

Komentáře

Já bych potřeboval vymalovat...

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style