Hasiči chtějí rozšířit venkovní posezení Na Splávku

Hasiči chtějí rozšířit venkovní posezení Na Splávku
ilustrační foto MMP

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Domamyslice by rádo rozšířilo stávající areál venkovního občerstvení. Obrátili se proto na město Prostějov s žádostí o výpůjčku pozemku. Rada města s tím souhlasí.

„Obrátil se na nás Milan Hrubý, starosta Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sboru dobrovolných hasičů Domamyslice s žádostí o výpůjčku městského pozemku o výměře pětašedesát metrů čtverečných. Hasiči již využívají travnatou plochu v rámci provozu areálu; v případě rozšíření nájmu o tuto novou část při zachování stávající výše nájemného se však bude jednat o výpůjčku pozemku, a z těchto důvodů je potřeba vyhlásit takzvaný záměr výpůjčky,“ uvedl náměstek primátorky Jiří Pospíšil.

Rada města Prostějova nemá námitek a vyhlašuje záměr výpůjčky za účelem údržby travnaté plochy, pořádání společenských akcí a provozování venkovního občerstvení. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Domamyslice není dlužníkem Statutárního města Prostějova. (Zdroj MMPv)

Komentáře

Dobrý den, občerstvení a obsluha je výborná. Jediné co bych vytknul je, že toto občerstvení nejde najít na internetu kde by jsme se my všichni spokojení zákazníci dozvěděli otevírací dobu (popřípadě její změny) a datumy pořádaných akcí. Doufám, že na tom hasiči zapracují.

Zbyněk Sedlák
Hranice na Moravě

Poslat nový komentář