Agel podruhé letos padl, zdolal jej Přerov

Prostějovské volejbalistky se tentokrát proti svým přerovským soupeřkám musely sklonit. Na jejich palubovce prohrály 1:3 (ilustrační fotka).

Podruhé v letošní sezóně UNIQUA extraligy odešly volejbalistky Agelu Prostějov ze hřiště poraženy. Po dvou výhrách nad Olympem Praha totiž nestačily na třetí celek soutěže PVK Přerov.

První set vzájemného duelu vyhrály přerovské hráčky za 29 minut 25:20. Druhá sada přinesla mnohem větší drama a rozhodnout musel až prodloužený set a vítězství domácích 32:30. Až ve třetím dějství se Prostějovanky zvedly a suverénní výhrou 25:11 snížily na 1:2 na sety. Ve čtvrté sadě však opět zabraly hráčky Prechezy a opět po dramatickém průběhu jej ovládly 25:22, a tím i celý zápas 3:1.

PVK Precheza Přerov - VK Agel Prostějov 3:1 (20, 30, -11, 22)