Fotbalové naděje, hlaste se do turnaje!

Fotbalové naděje, hlaste se do turnaje!
ilustrační foto

Fotbalový turnaj organizuje Komise sportovní a Komise školská ve spolupráci s Gymnáziem Jiřího Wolkera. Uskuteční se v květnu a je vyhlášen pro kategorii I – žáci 1. a 2. třídy ZŠ (chlapci i dívky) a pro kategorii II – žáci 3. a 4. třídy ZŠ (chlapci i dívky). Hrát mohou i smíšená družstva.

Studenti Gymnázia Jiřího Wolkera, konkrétně Gymnázia se sportovní přípravou (třída 1. B) se svou činností v letošním roce zapojují do podpory a propagace pohybové aktivity u dětí mladšího školního věku. V průběhu května 2017 bude za tímto účelem – podpora a propagace pohybové aktivity na prvním stupni ZŠ – Komisí sportovní, Komisí školskou a Gymnáziem Jiřího Wolkera zorganizován fotbalový turnaj.

Turnaj se uskuteční v týdnu od 22 –2 6. 5. 2017 v areálu Za Místním nádražím, popřípadě na hřištích za Olympijskou ulicí. Finále bude odehráno v sobotu 27. 5. 2017 v poločase utkání 1. SK Prostějov-TJ Vítkovice.

Hráči budou odměněni týmovými tričky, diplomy a medailemi, vítězové se mohou těšit na vyhlídkový let nad Prostějovem, permanentkou do Aquaparku apod. Oceněn a vyhlášen bude nejlepší brankář, hráč a střelec celého turnaje v jednotlivých kategoriích. Maximální počet hráčů v družstvu je 12. Startovné na turnaji je zdarma, pro hráče bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení taktéž zdarma.

Přihlášky zasílejte do 30. 4. 2017 na: jura@1skprostejov.cz, vendula.zborilova@gjwprostejov.cz.

 

Propozice a bližší informace k turnaji budou zaslány na vámi uvedený e-mail a dále zveřejněny na webových stránkách Komise sportovní a webových stránkách Gymnázia Jiřího Wolkera. (red)

Poslat nový komentář