Zdeněk Gottwald vybojoval na MS v judu veteránů v Marrákéši sedmé místo!

Zdeněk Gottwald vybojoval na MS v judu veteránů v Marrákéši sedmé místo!
ilustrační foto
Další fotky: 
Zdeněk Gottwald vybojoval na MS v judu veteránů v Marrákéši sedmé místo!

Sokol I Prostějov oddíl Juda vyslal na MS v judu veteránů do marocké Marrákeše tři reprezentanty. Zdeněk Gottwald uspěl v obrovské konkurenci na výbornou!

V prvním zápase nestačil Zdeněk na reprezentanta z Itálie, který je ve finále. V opravných zápasech si poradil s reprezentantem z Ukrajiny, kterého dostal do držení a získal Ipon. V druhém opravném zápase narazil na francouzského reprezentanta, velká naděje vzešla z techniky ogoši, kdy bohužel Gottwald nedotáhl techniku a rozhodčí ji nijak nehodnotil. Po několika neúspěšných technikách Gottwald dostal 3 trest, a tak se mu zavřel sen o boji o třetí místo a obsadil tak dělené 7. místo.

Julie Švecová ve svém prvním zápase narazila na reprezentantku z Francie, kde získala hezkou technikou pouze Wazary. Po několika minutách ji soupeřka dostala na zem do držení, a Julie prohrála. Francouzská závodnice jí pak prohrou zavřela dveře do oprav.

Aleš Tulach ještě před odletem léčil nemoc. Let do Casablanky a přejezd do Marrákeše mu nepřidal, a on tak se zdravotních důvodů nemohl nastoupit. „Byl ale obrovskou oporou a odvedl perfektní trenérskou práci. Hlavně bez jeho tlumočení by byla naše výprava bezradná," doplnil Zdeněk Gottwald.

Gratulujeme! (red)

Foto: ZG

Poslat nový komentář