Hanáci vezou další tři body z Doloplaz

ilustrační foto
Další fotky:

TJ Sokol Doloplazy – Haná Prostějov 2:5 (1:3). V posledním podzimním kole 1.B tř. sk.B olomouckého KFS nastoupili Hanáci na hřišti posledního celku TJ Sokola Doloplazy. Hanáci od začátku zatlačili domácí do obrany, přesto to však byli hráči Doloplaz, kteří šli Götzelem v 5. minutě do vedení.

Hanákům se podařilo vyrovnat už v 19.minutě Cibulcem, který se ve vápně nejlépe zorientoval. Stejný hráč o pět minut později poslal hosty do vedení, když vypíchl gólmanem špatně chycený míč. Do konce prvního poločasu se trefil ještě Jakub Novák když zužitkoval přihrávku Gábora na zadní tyč. Čtvrtou branku hostí přidal také Jakub Novák v 53.minutě vrácením vyraženého míče do sítě. O deset minut později se domácím podařilo Navrátilem snížit na 2:4. Poslední slovo však měli hráči Hané, kteří v 89.minutě Hladkým po anglicku uzavřeli skore na 5:2. V příštím předehrávaném prvním jarním kole se Hanáci utkají v neděli 3. listopadu ve 14.00 hodin ve Velké Bystřici.

Branky: 5. Götzel, 63. Navrátil – 19. a 23.Cibulec, 34. a 53. Jakub Novák, 89. Hladký

Rozhodčí: Dokoupil – Stloukal, Švancara