Při otevření Street Workoutového hřiště na vás čeká báječný program!

Při otevření Street Workoutového hřiště na vás čeká báječný program!
ilustrační foto MMP

Investiční akce města Prostějova, workoutové hřiště v areálu velodromu v Kostelecké ulici, rychle roste. Slavnostní otevření je naplánováno na 2. července a podle duše prostějovské street wourkoutové scény, Dalibora Nenála, na něm vystoupí mimo borců z uskupení Dark Side řada dalších zajímavých hostů. Budete u toho i vy?

„Jako první bude na programu Street Workout battle. Potom bude následovat část speciálně pro dámy, kdy bude svým uměním inspirovat Bobbie Šafranová, která předvede, že cvičení může být i elegantní. Ani pánové nepřijdou zkrátka, inspirovat je budou vystoupení místních street workouterů společně se sportovci z Brna a z Olomouce, které můžete znát např. z otevíračky Zlaté Brány, a vystoupení siláků z Cross Prostějov", konstatoval Dalibor Nenál. Později se zástupce uskupení Dark Side ujme worshopu, na kterém začátečníkům vysvětlí, jak cvičit bezpečně a přesto efektivně. Akcí bude provázet a hudbu a vše související zajišťuje Dj Jiří Jakubovský.

„Stále uvažujeme o rozšíření programu. Pokud se věnujete nějaké sportovní aktivitě snadno slučitelné s charakteristikou sportoviště a rádi byste své umění předvedli, kontaktujte mne,“ přidal pozvání Dalibor.

Stejně uvítá nabídku kohokoli, kdo je ochoten a schopen akci jakkoli podpořit, např. formou zajištění občerstvení. Kontakt je 727813421. (ber)

Poslat nový komentář