Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Při otevření Street Workoutového hřiště na vás čeká báječný program!

Při otevření Street Workoutového hřiště na vás čeká báječný program!
ilustrační foto MMP

Investiční akce města Prostějova, workoutové hřiště v areálu velodromu v Kostelecké ulici, rychle roste. Slavnostní otevření je naplánováno na 2. července a podle duše prostějovské street wourkoutové scény, Dalibora Nenála, na něm vystoupí mimo borců z uskupení Dark Side řada dalších zajímavých hostů. Budete u toho i vy?

„Jako první bude na programu Street Workout battle. Potom bude následovat část speciálně pro dámy, kdy bude svým uměním inspirovat Bobbie Šafranová, která předvede, že cvičení může být i elegantní. Ani pánové nepřijdou zkrátka, inspirovat je budou vystoupení místních street workouterů společně se sportovci z Brna a z Olomouce, které můžete znát např. z otevíračky Zlaté Brány, a vystoupení siláků z Cross Prostějov", konstatoval Dalibor Nenál. Později se zástupce uskupení Dark Side ujme worshopu, na kterém začátečníkům vysvětlí, jak cvičit bezpečně a přesto efektivně. Akcí bude provázet a hudbu a vše související zajišťuje Dj Jiří Jakubovský.

„Stále uvažujeme o rozšíření programu. Pokud se věnujete nějaké sportovní aktivitě snadno slučitelné s charakteristikou sportoviště a rádi byste své umění předvedli, kontaktujte mne,“ přidal pozvání Dalibor.

Stejně uvítá nabídku kohokoli, kdo je ochoten a schopen akci jakkoli podpořit, např. formou zajištění občerstvení. Kontakt je 727813421. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style