aquapark

Aquapark Koupelky navštívilo sedmdesát tisíc lidí

ilustrační foto

Ještě koncem srpna se jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša obával, že letošní sezona skončí v Aquaparku Koupelky ztrátou. Počasí ale překvapilo a do areálu zamířilo na sedmdesát tisíc milovníků koupání.

"V současné době je aquapark již uzavřen a my začínáme pracovat na opravách. Je třeba obrousit skluzavky a tobogán, upravit dlažbu a podobně. Určitě se nudit nebudeme," poznamenal Průša. Na příští sezonu chystá Domovní správa Prostějov vylepšení, která by měla návštěvníkům pobyt zpříjemnit. Zatím je vše ve fázi plánování, nové věci by neměly kolidovat s vybavením krytého bazénu, jehož výstavba se v blízkosti Aquaparku plánuje. 

Aquapark Koupelky zahájil sezónu. Právě dnes!

ilustrační foto aquapark Koupelky

Aquapark Koupelky zahájil letošní sezónu právě dnes, kdy mají svátek děti. A pro ty, které jsou mladší patnácti let, má dárek. Vstup zdarma!

"Otevírací doba v červnu je pondělí až pátek od 11 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 19 hodin," uvedl jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša. Areál je otevřený v případě příznivého počasí - informaci o otevření si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662. Bližší informace o cenách a službách najdete na www.dsp-pv.cz. (ber) 

Aquapark Koupelky zahájí sezónu 1. června!

ilustrační foto dspv

Aquapark Koupelky zahajuje letošní sezónu 1. června. A pro děti, které mají ten den svátek, má dárek. Všechny děti do patnácti let mají vstup zdarma!

"Otevírací doba v červnu je pondělí až pátek od 11 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 19 hodin," uvedl jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša. Areál je otevřený v případě příznivého počasí - informaci o otevření si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662. Bližší informace o cenách a službách najdete na www.dsp-pv.cz. (ber)

Aquapark i letos otevře jediný vchod

ilustrační foto domovní správa

Prostějovský Aquapark bude letos kvůli rekonstrukci vodovodního potrubí otevřen o dva týdny později, než vloni, kdy návštěvníky přivítal 20. května. I letos bude otevřen pouze jeden vchod, a to od parkoviště.

Důvodem je podle Vladimíra Průši, jednatele Domovní správy Prostějov, která Aquapark provozuje, zastaralé technické zařízení a turnikety u vchodu z Krasické ulice. Úspora se podle něj projevuje na potřebě menšího počtu pokladních. "Úspora je asi 250 tisíc korun, což je velmi významná  položka. Díky ní můžeme zachovávat ceny vstupného. Ty se neměnily už deset let, náklady na provoz a platy ale stouply za tu dobu dvojnásobně," dodal Průša.

I letos bude v Krasické ulici otevřen vstup přes areál DTJ, přes který budou moc návštěvníci Aquaparku procházet k zadnímu vstupu. (ber)

Domovní správa hledá brigádníky do Aquaparku!

ilustrační foto domovní správa

Domovní správa Prostějov přijme na letní sezónu 2018 pro provoz AQUAPARKU - KOUPELKY brigádnáky.

"Hledáme plavčíky, pokladní a údržbáře," vzkazuje jednatel DS Pv Vladimír Průša. Bližší informace najdete na http://www.dsp-pv.cz/cz/m/volna-mista/. (red)

 

Do Aquaparku přišlo na 54 tisíc návštěvníků. Ode dneška je uzavřen!

ilustrační foto aquapark Koupelky

Letošní  plaveckou sezonu hodnotí Domovní správa Prostějov jako podprůměrnou. Branami Aquaparku prošlo necelých 54 tisíc návštěvníků. Provoz končí už dnes, nikoli v neděli, jak avizovala na FB stránce.

"Přišlo téměř 54 tisíc lidí, což je ale na druhé straně o devět tisíc více než vloni. Spokojenost by byla, kdyby návštěvnost atakovala 60 tisíc," sdělil redakci jednatel DS PV Vladimír Průša. 

Aquapark Koupelky Prostějov pojede do 3. září!

ilustrační foto aquapark Prostějov

Využijte poslední volné dny a zavítejte do Aquaparku Prostějov. Voda má 24 stupňů. 

"V případě pěkného počasí pojedeme do neděle 3. září," vzkazuje provozovatel, kterým je Domovní správa Prostějov. Konkrétní dobu otevření můžete zjistit na telefonu 778 416 662. (red)

 

OBRAZEM: Water Games se vydařil!

Foto FB aquapark Prostějov

Po dvakráte odsunutá akce Water Games se konečně dočkala své premiéry. V prostějovském aquaparku si ji užily desítky dětí.

Hry nabídly střelbu i paddlebord a hlavně dobrou náladu. (red)

Pozor! Water Games v Aquaparku právě dnes!

ilustrační foto FB aquapark Koupelky

Snad již konečně bude přát počasí, tedy dlouho avizovaná akce se uskuteční dnes, v pondělí 31.7.2017 od 14 - 17 hodin!

"Přivezeme vám biatlonovou střelnici, paddleboardy a další zábavu. Budeme soutěžit o vstupenky do Šmoulíkova a Laser Arény, tak určitě přijďte," zvou pořadatelé. (red)

Water Games Hurá prázdniny se přesouvá na červenec!

ilustrační foto plakát

Všem fanouškům vodních radovánek, paddle-boardů a biatlonu je určen vzkaz Domovní správy Prostějov. Kvůli nepříznivému počasí a tudíž malé návštěvnosti je akce Water Games Hurá prázdniny přesunuta na náhradní termín! 

"Bude to neděle 16. července od 13 - 16 hodin. Budeme rádi, když dorazíte a užijete si to s námi. Moc se těšíme a ještě jednou se omlouváme," vzkazuje jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša. (red)