aquapark

Domovní správa hledá brigádníky do Aquaparku!

ilustrační foto domovní správa

Domovní správa Prostějov přijme na letní sezónu 2018 pro provoz AQUAPARKU - KOUPELKY brigádnáky.

"Hledáme plavčíky, pokladní a údržbáře," vzkazuje jednatel DS Pv Vladimír Průša. Bližší informace najdete na http://www.dsp-pv.cz/cz/m/volna-mista/. (red)

 

Do Aquaparku přišlo na 54 tisíc návštěvníků. Ode dneška je uzavřen!

ilustrační foto aquapark Koupelky

Letošní  plaveckou sezonu hodnotí Domovní správa Prostějov jako podprůměrnou. Branami Aquaparku prošlo necelých 54 tisíc návštěvníků. Provoz končí už dnes, nikoli v neděli, jak avizovala na FB stránce.

"Přišlo téměř 54 tisíc lidí, což je ale na druhé straně o devět tisíc více než vloni. Spokojenost by byla, kdyby návštěvnost atakovala 60 tisíc," sdělil redakci jednatel DS PV Vladimír Průša. 

Aquapark Koupelky Prostějov pojede do 3. září!

ilustrační foto aquapark Prostějov

Využijte poslední volné dny a zavítejte do Aquaparku Prostějov. Voda má 24 stupňů. 

"V případě pěkného počasí pojedeme do neděle 3. září," vzkazuje provozovatel, kterým je Domovní správa Prostějov. Konkrétní dobu otevření můžete zjistit na telefonu 778 416 662. (red)

 

OBRAZEM: Water Games se vydařil!

Foto FB aquapark Prostějov

Po dvakráte odsunutá akce Water Games se konečně dočkala své premiéry. V prostějovském aquaparku si ji užily desítky dětí.

Hry nabídly střelbu i paddlebord a hlavně dobrou náladu. (red)

Pozor! Water Games v Aquaparku právě dnes!

ilustrační foto FB aquapark Koupelky

Snad již konečně bude přát počasí, tedy dlouho avizovaná akce se uskuteční dnes, v pondělí 31.7.2017 od 14 - 17 hodin!

"Přivezeme vám biatlonovou střelnici, paddleboardy a další zábavu. Budeme soutěžit o vstupenky do Šmoulíkova a Laser Arény, tak určitě přijďte," zvou pořadatelé. (red)

Water Games Hurá prázdniny se přesouvá na červenec!

ilustrační foto plakát

Všem fanouškům vodních radovánek, paddle-boardů a biatlonu je určen vzkaz Domovní správy Prostějov. Kvůli nepříznivému počasí a tudíž malé návštěvnosti je akce Water Games Hurá prázdniny přesunuta na náhradní termín! 

"Bude to neděle 16. července od 13 - 16 hodin. Budeme rádi, když dorazíte a užijete si to s námi. Moc se těšíme a ještě jednou se omlouváme," vzkazuje jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša. (red) 

Aquapark Koupelky zve na Water Games!

ilustrační foto aquapark Prostějov

V pátek 23. června se v prostějovském Aquaparku bude konat tradiční akce pro děti Water Games. 

"Opět chystáme spoustu soutěží pro děti, které kromě skoků do vody a potápění na ně nově čeká BIATLON a budou i paddleboardy. Pro maminky bude připraven kosmetický stánek Mary-Kay," zve k návštěvě jednatel Domovní správy Vladimír Průša. Akce se koná v době od 14 do 17 hodin. (ber)

Vandal poškrábal skluzavky. V Aquaparku Koupelky

ilustrační foto DS Prostějov

Dosud nezjištěný pachatel v přesně nezjištěné době od září 2016 neoprávněně vnikl do areálu aqaparku v Prostějově. Tam poté vrypy poškodil dvě skluzavky a dva tobogány. 

Výše takto způsobené škody byla vyčíslena na bezmála třináct tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu poškození cizí věci. "Za ten pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok," upozornil policejní mluvčí František Kořínek. (red)

Aquapark zahájil sezonu!

ilustrační foto archiv DS

V pátek 26. května zahájil prostějovský Aquapark Koupelky sezonu. O víkendu možnost zaplavat si a relaxovat využilo několik stovek návštěvníků.

"V  pátek přišlo třicet, v sobotu osmdesát a v neděli tři sta lidí," sdělil PvNovinkám jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša. V květnu a červnu bude otevřen v případě příznivého počasí od pondělí do pátku od 11 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 19 hodin. 

"Informaci o otevření Aquaparku si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662," dodal Průša. (ber)

Zahájení sezóny v aquaparku Koupelky se blíží!

ilustrační foto plakát

Sezónu 2017 otevírá prostějovský Aquapark 26. května v jedenáct hodin dopoledne. 

Parkování na Anenské je opět připraveno a k tomu dva tobogány, tři bazény, umělé vlnobití, divoká řeka, aquazorbing a dobrá nálada.  Areál je otevřený v případě příznivého počasí. Informaci o otevření Aquaparku si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662. Věřme, že bude lepší počasí, než loni! (ber)