bazárek

Křesťanské centrum Matky Markéty pořádá dětskou burzu

ilustrační foto plakátek

V sobotu 16. března pořádá Křesťanské centrum Matky Markéty dětskou burzu. Centrum se nachází u kostela v Prostějově - Krasicích.

Oblečení je přijímáno 15.3. v době od 17 do 18 hodin. Prodej je 16.3. od 9 do 11 hodin. "Každý prodávající požádá předem na telefonním čísle 777179472 o přidělení čísla," upozorňují pořadatelé. (red)

Maminky, pozor, dětský bazárek se blíží!

ilustrační foto plakát

Máte doma špunta a spoustu věcí, ze kterých vyrostl? Nebo naopak potřebujete svému dítku koupit nějaké hezké, ale ne příliš drahé věci? Právě pro vás je zde   bazárek dětského a kojeneckého oblečení, hraček a obuvi, který pořádá RC Lodička. 

Akce se uskuteční v neděli 10. března 2019 od 9 do 12 hodin v objektu TJ Sokol Prostějov I., Skálovo náměstí 4, Prostějov. Vstup pro prodávající i kupující je zdarma. Neprodané věci pak můžete věnovat prostějovskému azylovému centru.

Akce se koná pod záštitou Milady Sokolové, předsedkyně Okrašlovacího spolku a náměstkyně primátora města Prostějova a její kolegyně, Aleny Raškové, náměstkyně primátora a političky Zdravého města. (ber)

 

Bazárek dětského oblečení v plném proudu!

ilustrační foto

Potřebujete svému dítku koupit nějaké hezké, ale ne příliš drahé věci? Právě pro vás je zde bazárek dětského a kojeneckého oblečení, hraček a obuvi, který pořádá RC Lodička právě nyní! 

Bazárek se koná právě dnes, a to od devíti do dvanácti hodin v objektu TJ Sokol Prostějov I., Skálovo náměstí 4, Prostějov. Vstup pro prodávající i kupující je zdarma. Neprodané věci mohou prodávající věnovat Azylovému centru pro rodiče a děti, který sídlí na Pražské ulici.

"Nenechme si ujít příležitost s blížícím se podzimem a zimou levně pořídit ošacení pro naše potomky", přidala pozvání Jana Valentová z rodinného centra Lodička.

Maminky, pozor! Bazárek dětského oblečení, hraček a obuvi již tuto neděli!

ilustrační foto plakát

Máte doma špunta a spoustu věcí, ze kterých vyrostl? Nebo naopak potřebujete svému dítku koupit nějaké hezké, ale ne příliš drahé věci? Právě pro vás je zde bazárek dětského a kojeneckého oblečení, hraček a obuvi, který pořádá RC Lodička. 

Uskuteční se v neděli 23. září od devíti do dvanácti hodin v objektu TJ Sokol Prostějov I., Skálovo náměstí 4, Prostějov. Vstup pro prodávající i kupující je zdarma. Neprodané věci pak můžete věnovat Azylovému centru pro rodiče a děti, který sídlí na Pražské ulici.

"Nenechme si ujít příležitost s blížícím se podzimem a zimou levně pořídit ošacení pro naše potomky", přidala pozvání Jana Valentová z rodinného centra Lodička.

Bazárek dětského oblečení se báječně vydařil!

Foto Jana Valentová

Bazárek dětského zboží, který se v neděli již tradičně konal v sokolovně na Skálově náměstí, přilákal opět spoustu návštěvníků. Padesát prodávajících maminek zde nabízelo dětské oblečení, hračky, sportovní potřeby a další vybavení a potřeby pro děti.

"Akce se velmi podařila", zhodnotila Jana Valentová z Rodinného centra Lodička, které pořádalo již osmý termín bazárku, a dodává: "Ze strany prodávajících je vždy obrovský zájem, naplnili bychom daleko větší prostory, ale sokolovna má bohužel omezenou kapacitu. Akce je pro prodávající zcela zdarma, oceníme ale, pokud neprodané věci věnují pro potřeby azylového domu pro rodiče s dětmi Addar, který je již tradičním partnerem projektu. Jsme rádi, že můžeme tímto způsobem někomu pomoci a že na sběrném místě pro azylový dům vždy čeká na své nové majitele spousta krásných a potřebných věcí.

Bazárek dětského oblečení se báječně vyvedl! Pomohl i azylovému domu pro děti

Foto Jana Valentová

Spokojené maminky i tatínkové. Jak ti, kteří nabízeli oblečení svých dětí, ze kterých již vyrostli, tak ti, kteří si přišli do sokolovny Sokola I na Pernštýnském náměstí v neděli během dopoledních hodin nakoupit.

„Maminek, které přišly nabídnout věci po svých dětech, byla rovná padesátka. Obávala jsem se, zda nepříjemné počasí nebude mít vliv na návštěvnost, ale nebylo tomu tak. Maminky mohly v klidu nakupovat, o děti se tu staraly děvčata z Big Benu, či se děti mohly zabavit na skákacím hradě“, popsala atmosféru nedělního dopoledne jedna z pořadatelek, Jana Valentová z Rodinného centra Lodička.

Bazárek dětského oblečení v sokolovně v plném proudu!

Foto Jana Valentová

Potřebujete svému dítku koupit nějaké hezké, ale ne příliš drahé věci? Právě pro vás je zde bazárek dětského a kojeneckého oblečení, hraček a obuvi, který pořádá RC Lodička a Modrý koník právě dnes!

Bazárek se koná právě dnes, a to v neděli 24. září 2017 od 9 do 12 hodin v objektu T.J. Sokol Prostějov I., Skálovo náměstí 4, Prostějov. Vstup pro kupující je zdarma. Neprodané věci mohou prodávající věnovat Azylovému centru.

Akce se koná pod záštitou Aleny Raškové, primátorky a Milady Sokolové, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova. (ber)

 

 

Bazárek dětského zboží již tuto neděli

ilustrační foto plakát

Venku je psí počasí a děti vám ze všeho vyrostly? Nevadí, v neděli dopoledne v sokolovně jim můžete obnovit šatník a ještě si užít zábavu!

Již sedmý bazárek organizovaný rodinným centrem Lodička opět nabídne zboží od padesátky prodávajících. A pro děti je připravena spousta atrakcí zdarma – výtvarná dílna, skákací hrad a malování na obličej! Srdečně zvou organizátoři. (red)

 

Maminky, pozor, dětský bazárek se blíží!

ilustrační foto plakát

Máte doma špunta a spoustu věcí, ze kterých vyrostl? Nebo naopak potřebujete svému dítku koupit nějaké hezké, ale ne příliš drahé věci? Právě pro vás je zde bazárek dětského a kojeneckého oblečení, hraček a obuvi, který pořádá RC Lodička a Modrý koník. Zájemkyně o prodej se mohou hlásit už teď!

Uskuteční se v neděli 24. září 2017 od 9 do 12 hodin v objektu T.J. Sokol Prostějov I., Skálovo náměstí 4, Prostějov. Vstup pro prodávající i kupující je zdarma. Chcete-li prodávat, přihlaste se na https://www.modrykonik.cz/group/6811/detail/, přihlásit se můžete i v Lodičce. Neprodané věci pak můžete věnovat Azylovému centru pro rodiče a děti se sídlem na Pražské v Prostějově.

OBRAZEM: Bazárek dětského oblečení v plném proudu!

Foto Jana Valentová

Blíží se jaro a vy potřebujete svému dítku koupit nějaké hezké, ale ne příliš drahé věci? Právě pro vás je zde další bazárek dětského a kojeneckého oblečení, hraček a obuvi, který pořádá RC Lodička a Modrý koník.

Ten se koná právě dnes, v sobotu 11. března, od 9 do 12 hodin v objektu T.J. Sokol Prostějov I., Skálovo náměstí 4, Prostějov. Vstup pro prodávající i kupující je zdarma. „Děti se mohou těšit na hravou angličtinu, skákací hrad, malování na obličej a dětskou dílnu," přidávají nabídku organizátoři. Neprodané věci mohou věnovat prodejci Azylovému domu pro rodiče a děti.

Akce se koná pod záštitou Aleny Raškové, primátorky města Prostějova a Milady Sokolové, předsedkyně Okrašlovacího spolku. (red)