casting

Casting Schwarzkopf Elite Model Look ČR v Olomouci už příští víkend!

ilustrační foto

Casting Schwarzkopf Elite Model Look ČR se koná v sobotu 6. dubna 2019 v olomoucké  Šantovce v době od 15 do 18 hodin. Casting je určený pro ženy od 13 do 21 let s výškou nad 170 cm a pro muže od 15 do 23 let s výškou nad 183 cm. Castingem bude provádět topmodelka Denisa Dvořáková.

Na casting se není třeba předem nikde hlásit, je zdarma, žádné zápisné se nevybírá. S sebou stačí tužka na vyplnění dotazníku, který se bude rozdávat na začátku castingu. Ideální je přijít bez make-upu a v civilním oblečení.

"Každý účastník absolvuje pohovor s porotou (složenou ze zástupců agentury Elite a partnerů soutěže) a odnese si dárky od značek Schwarzkopf a časopis Elle," uvádí pořadatelé. 

Chcete si zahrát ve filmu Miroslava Krobota? Konkurz již dnes!

ilustrační foto

Máte zájem stát se filmovou hvězdou? Máte možnost proniknout do světa filmu. Právě dnes, ve středu 13. července, se v Olomouci koná druhé kolo castingu na komparz do nového filmu Miroslava Krobota Kvarteto. Ten se bude natáčet v okolí Olomouce. 

Casting se uskuteční ve 2. patře Zbrojnice, což je budova knihovny Univerzity Palackého Olomouc na Biskupském náměstí 1. Tak neváhejte, mimo slávy vám účast může vynést i nějakou korunu. (red)