česká pošta

Rekonstrukce hlavní pošty začne ve středu!

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, hlavní pošta v Prostějově se v tomto týdnu zavře. Důvodem je rekonstrukce budovy v Poděbradově náměstí. Dopisy, balíky a důchody se tam však kromě soboty budou vydávat i nadále. Opravy skončí až o prázdninách. 

Pošta se oproti původním předpokladům zcela uzavře na jediný den. „Z důvodu plánované rekonstrukce přepážek bude provoz pošty Prostějov 1 od středy 28. až soboty 31. března omezen. Ve dnech 28. a 29. 3. od 8:00 do 18 hodin bude pošta poskytovat pouze výdej listovních, balíkových zásilek a výplatu důchodů na balíkových přepážkách. Lidé budou moci do budovy pošty vstoupit vchodem z Vodní ulice. V sobotu 31. března bude pošta zcela uzavřena,“ vysvětlil Matyáš Vitík, tiskový mluvčí České pošty.

Hlavní pošta projde rekonstrukcí

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, v době od 28. března do 2. dubna bude uzavřena hlavní pošta na Poděbradově náměstí v Prostějově. Kvůli rekonstrukci.

Pošta plánuje objekt kompletně zrekonstruovat. V první fázi tak musí provoz uzavřít kvůli přesunu přepážek. Ty by měly být všechny ve vstupní hale objektu. O tom se zákazníci budou moci přesvědčit už 3. dubna.

Rekonstrukce objektu potrvá do konce května. (ber)

Pozor, pošta v Dolní mění provoz na přelomu března!

ilustrační foto ČP

Vedení České pošty v Prostějově informuje, že z provozních důvodů bude provoz pošty Prostějov 8, v ulici Dolní, upraven na přelomu března následujícím způsobem. 

Jedná se o tyto dny:

28.2. 13:00-17:00

1.3. 8:00-11:00

2.3. 13:00-16:00 (red)

 

Pozor! Poštu na Poděbradově náměstí uzavře rekonstrukce!

ilustrační foto Česká pošta

Poštu Prostějov 1 na Poděbradově náměstí uzavře rekonstrukce.

"Ve dnech 28. 3 -2. 4. 2018 bude pošta Prostějov 1 z důvodu započetí rekonstrukce uzavřena", inforuje Česká pošta obyvatele města. (red)

Pošta opět zdraží. Známky, balíky i psaní

Foto ber

Česká pošta od února zvýší cenu známky na obyčejný dopis do 50 gramů o tři koruny na devatenáct korun. Cena doporučeného psaní vzroste o šest korun na čtyřiačtyřicet korun. Balíky o hmotnosti do dvou kilogramů nezdraží. 

Pošta zdražení odůvodňuje snahou o zajištění kvality a dostupnosti poštovních služeb. Pošta naposledy zvyšovala cenu známky pro vnitrostátní doručování v roce 2016, kdy její cena stoupla o tři koruny na šestnáct korun. Ve stejném roce se zvyšovala i cena doporučeného dopisu. Loni pošta zdražila posílání doporučených a cenných balíků po ČR i do zahraničí. (ber)

Česká pošta doporučuje podat balíky do 19. prosince!

ilustrační foto

Pokud chcete na vánoce obdarovat své blízké a zvolíte k tomu jako dopravce Českou poštu, čas se vám krátí. Nejpozdějším termínem, který Česká pošta doporučuje pro podání balíků tak, aby je doručila do Štědrého dne, je úterý 19. prosince.

Seznam pošt je uvedený na webových stránkách České pošty https://www.postaonline.cz/vyhledat-pobocku. (red)

 

Pošta na hlavním nádraží se uzavře!

ilustrační foto Česká pošta

Česká pošta upozorňuje na omezení hodin pro veřejnost pošty Prostějov 2 (Janáčkova 4, 796 02 Prostějov 2) dne 26.10.2017.

Česká pošta informuje o omezení hodin pro veřejnost pošty Prostějov 2 (Janáčkova 4, 796 02 Prostějov 2) dne 26.10.2017. Pošta bude v tento den z důvodu přechodu na nový operační systém v době od 8,00 do 12,00 uzavřena. 

Otevřena bude od 13,00 do 18,00 hodin, v ostatní dny již beze změny. (Zdroj ČP)

 

Pošta Prostějov 2 bude uzavřena. Dočasně

ilustrační foto

Pošta Prostějov 2 v Janáčkově ulici  bude 26. října z důvodu přechodu na nový operační systém v době od 8 do 12 hodin uzavřena.

Otevřena bude od 13 do 18 hodin. "V ostatní dny již bude otvírací doba beze změny," uvedla Markéta Pilátová, vedoucí řídící pošty Prostějov 2. (red)

 

Pošta v Dolní ulici bude uzavřena. Kvůli rekonstrukci

ilustrační foto ber

Česká pošta informuje, že ve dnech 21.7. - 21.8.2017 bude pošta Prostějov 8 (Dolní ulice) z důvodu rekonstrukce uzavřena. 

"Veškeré služby budou po dobu opravy zajištěny na poště Prostějov 1," vzkazuje Česká pošta. (red) 

Česká pošta hledá doručovatele! A nabízí tři tisíce náborový příspěvek

ilustrační foto plakát

Česká pošta hledá pro prostějovskou pobočku doručovatele listovních zásilek. Nabízí náborový příspěvek tři tisíce korun a slibuje, že budete většinu práce trávit na čerstvém vzduchu.

Budete doručovat psaní, tiskoviny nebo balíčky. Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. Doručovat budete služebním vozem.

Dalšími benefity jsou pětitýdenní dovolená, stravenky, příspěvky na rekreaci a rehabilitaci, možnost ubytování ve firemních rekreačních zařízeních atd.. „Po pátém měsíci práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou,“ slibuje pošta. (red)