dopravní uzavírka

Čelechovice sevřely uzavírky. Jinak to nešlo, tvrdí odbor dopravy

ilustrační foto Pavel Ponížil

Stížnosti na uzavírky kolem Smržic a Čelechovic na Hané plní sociální sítě. Na úřadech si ale kupodivu nestěžuje nikdo. Jinak to ale nešlo, vzkazuje odbor dopravy prostějovského magistrátu.

Stěžovatelům jde o uzavírky silnic II/449 Smržice – Kaple, povolené současně s uzavírkou silnice III/44927 Čelechovice na Hané - Kostelec na Hané. Navíc je zlobí i objízdná trasa, která je stanovena přes staveniště hloubkové kanalizace ve Stařechovicích. „Dostat se do města od nás je fakt unikátní. To by mě zajímalo, kdo tohle povolil,“ netajila se zlobou paní Jarmila z Čelechovic.

Cestující, pozor na úplnou uzavírku ulice Šárka!

ilustrační foto ber

Ve dnech 4.9. až 22.10.2017 bude z důvodů rekonstrukce ulice Šárka úplně uzavřena pro linky MHD v úseku křižovatka ulice Šárka Dolní až po křižovatku ulice Šárka Jezdecká.  

Z tohoto důvodu bude zrušena zastávka linek MHD číslo dva a jednadvacet (z nádraží přes Šárku do nemocnice) Šárka, lékárna a bude nahrazena zastávkou Dolní. Ostatní zastávky budou obsluhovány beze změny. (red)

 

 

Řidiči, pozor v Kostelecké!

Foto čtenář

Chcete-li se vyhnout dopravní zácpě, vyhněte se Kostelecké ulici v Prostějově. Mezi dvěma kruhovými křižovatkami je provoz sveden do jednoho pruhu a řízen semafory.

Úsek komunikace mezi kruhovými křižovatkami je teď v odpolední špičce špatně průjezdný a vznikají kolony jak v Martinákově, tak v samotné Kostelecké. Volte proto raději jinou cestu. (red)

 

Pozor! Blíží se uzavírka Sušilovy ulice!

ilustrační foto komunitní dům

Ve dnech 31.8.2017 – 30.10.2018 bude částečně omezen provoz na komunikacích ulice Sušilova x Sádky z důvodu výstavby komunitního domu.

Stavbu provádí firma MORYS s.r.o., Ostrava, odpovědná osoba Karel Neumann, tel. 720730355. Stavební parametry domu:

https://www.prostejov.eu/cs/obcan/magistrat/informace-z-odboru/odbor-rozvoje-a-investic/pripravovane-investicni-akce/komunitni-dum-susilova.html  (Zdroj MMPv)

Částečná uzavírka Komenského již ode dneška!

ilustrační foto autoškola podorlicko

Ve dnech 21.8.- 31.8.2017 bude částečně uzavřena ulice Komenského 27 (před objektem spínací stanice E.ON ČR). 

Důvodem je nakládání odpadů, stání cisterny, bagru aj. Odpovědná osoba Jiří Cejpek, tel. 736 778 405. (red)

Oprava vodovodu uzavřela křižovatku Martinákova - Pod Kosířem

ilustrační foto MMP

Právě dnes uzavřela křižovatku ulic Pod Kosířem a Martinákova oprava vodovodu. Potrvá do 20. srpna. 

Po dobu uzavírky bude osazeno přechodné dopravní značení stanovené Odborem dopravy 22.6.2017 a odsouhlasené Policií DI – Prostějov. Po skončení uzavírky bude dopravní značení okamžitě uvedeno do původního stavu. Termín uzavírky je neměnný. (red)

 

Pozor na úplnou uzavírku části křižovatky Pod Kosířem - Martinákova!

ilustrační foto MMP

Důvodem uzavírky křižovatky ulic Pod Kosířem a Martinákova je oprava vodovodu. Křižovatka bude uzavřena v době od 24.7. do 20.8.2017. 

Po dobu uzavírky bude osazeno přechodné dopravní značení stanovené Odborem dopravy 22.6.2017 a odsouhlasené Policií DI – Prostějov, ze dne 31.5.2017 č.j. KRPM-70736/ČJ-2017-141206. Po skončení uzavírky bude dopravní značení okamžitě uvedeno do původního stavu. Za splnění podmínek tohoto rozhodnutí osobně zodpovídá: Michal Švejdík, tel. 775 041 201.

Termín uzavírky je neměnný. (red)

Pozor na uzavírku ve Vrahovicích!

ilustrační foto MMP

Ve dnech 18.-21.7.2017 bude uzavírka na ulici V. Talicha x Tovární. 

Důvodem je napojení vodovodního řadu. (red)

Oprava vodovodu zkomplikuje provoz v Určické a Dr. Horáka!

ilustrační foto

V době od 10.7.2017 do 24.7.2017 bude kvůli opravám vodovodu zkomplikovaná doprava v ulicích Určická a Dr. Horáka. Ze stejného důvodu bude ve stejném čase úplně uzavřena ulice Určická v úseku křižovatky s ulicí Dr. Horáka.

Bližší informace přineseme před plánovanou uzavírkou. (red)

 

OBRAZEM: Vrahovické ulice budou uzavřeny do září

Foto ber

Dvacátého března byly uzavřeny ulice Hrázky a J. Köhlera ve Vrahovicích. Rekonstrukce potrvá do září.

Rekonstruuje se tu kanalizace, vozovky, řeší se odpadní vody. Termín dokončení prací je do 10.9.2017. Práce jsou prováděny po etapách a stavbu realizuje společnost COLAS CZ, a.s., Praha. (ber)