dopravní uzavírka

Oprava vodovodu uzavřela křižovatku Martinákova - Pod Kosířem

ilustrační foto MMP

Právě dnes uzavřela křižovatku ulic Pod Kosířem a Martinákova oprava vodovodu. Potrvá do 20. srpna. 

Po dobu uzavírky bude osazeno přechodné dopravní značení stanovené Odborem dopravy 22.6.2017 a odsouhlasené Policií DI – Prostějov. Po skončení uzavírky bude dopravní značení okamžitě uvedeno do původního stavu. Termín uzavírky je neměnný. (red)

 

Pozor na úplnou uzavírku části křižovatky Pod Kosířem - Martinákova!

ilustrační foto MMP

Důvodem uzavírky křižovatky ulic Pod Kosířem a Martinákova je oprava vodovodu. Křižovatka bude uzavřena v době od 24.7. do 20.8.2017. 

Po dobu uzavírky bude osazeno přechodné dopravní značení stanovené Odborem dopravy 22.6.2017 a odsouhlasené Policií DI – Prostějov, ze dne 31.5.2017 č.j. KRPM-70736/ČJ-2017-141206. Po skončení uzavírky bude dopravní značení okamžitě uvedeno do původního stavu. Za splnění podmínek tohoto rozhodnutí osobně zodpovídá: Michal Švejdík, tel. 775 041 201.

Termín uzavírky je neměnný. (red)

Pozor na uzavírku ve Vrahovicích!

ilustrační foto MMP

Ve dnech 18.-21.7.2017 bude uzavírka na ulici V. Talicha x Tovární. 

Důvodem je napojení vodovodního řadu. (red)

Oprava vodovodu zkomplikuje provoz v Určické a Dr. Horáka!

ilustrační foto

V době od 10.7.2017 do 24.7.2017 bude kvůli opravám vodovodu zkomplikovaná doprava v ulicích Určická a Dr. Horáka. Ze stejného důvodu bude ve stejném čase úplně uzavřena ulice Určická v úseku křižovatky s ulicí Dr. Horáka.

Bližší informace přineseme před plánovanou uzavírkou. (red)

 

OBRAZEM: Vrahovické ulice budou uzavřeny do září

Foto ber

Dvacátého března byly uzavřeny ulice Hrázky a J. Köhlera ve Vrahovicích. Rekonstrukce potrvá do září.

Rekonstruuje se tu kanalizace, vozovky, řeší se odpadní vody. Termín dokončení prací je do 10.9.2017. Práce jsou prováděny po etapách a stavbu realizuje společnost COLAS CZ, a.s., Praha. (ber)

 

Kotěrovu uzavřela rekonstrukce plynovodu!

ilustrační foto MMP

Ve dnech 18. 4. - 5. 5. 2017 bude uzavřena ulice Kotěrova z důvodu rekonstrukce plynovodu.  

Stavbu provádí Montáže inženýrských sítí spol. s.r.o., Protivanov, odpovědná osoba Richard Floryán, tel. 603 529 657. (red)

Část Vrahovic uzavře rekonstrukce

ilustrační foto obec Tuklaty

V období od 20.3. do 10.9.2017 budou uzavřeny ulice Hrázky a Jano Köhlera ve Vrahovicích.

"Důvodem je rekonstrukce kanalizace a vozovky. Práce budou prováděny po etapách a stavbu realizuje společnost COLAS CZ, a.s., Praha. Odpovědnou osobou je Luděk Horák, tel. 725 239 771," vzkazuje Magistrát města Prostějova. (red)

Ulici Za velodromem čeká úplná uzavírka

ilustrační foto MMP

Důvodem je napojení vodovodu a kanalizace. Ulice bude mimo provoz od 22.11. do 2.12.2016.

Stavbu provádí OHL ŽS, a.s., Brno, odpovědnou osobou je Michal Neplech, telefon 606 722 779.

Objízdná trasa je stanovena takto: Kostelecká, U stadionu, J. Lady, Hacarova a zpět. (red)

Křižovatka ulic Šárka a Lidická bude uzavřena

ilustrační foto MMP

Ve dnech 10.10. až 17.10. bude uzavřena křižovatka ulic Šárka a Lidická. Důvodem je oprava vodovodu. 

Po dobu uzavírky veškerá doprava včetně vozidel hasičů a záchranné služby využije komunikace okolních ulic. Po dobu úplné uzavírky ulice Šárka pojedou  linky č.2 a 21 směrem z ul. Brněnské po ulici Okružní až na křižovatku s ulicí Jezdecká, kde odbočí vlevo a na kruhovém objezdu odbočí na ulici Šárka. Objízdná trasa je obousměrná. Bez náhrady bude zrušena zastávka Šárka. (red)

Pozor! Uzavírka v ulici Olomoucká je dočasně zrušena!

ilustrační foto

Že je Olomoucká ulice od včerejšího poledne opět průjezdná, již PvNovinky informovaly. Proč se tak stalo, zjistila redakce včera odpoledne u ředitele Městské policie Jana Nagyho, Magistrát města Prostějova žádné informace o zrušení uzavírky neměl. Dnes Odbor dopravy Magistrátu města Prostějova uzavírku Olomoucké ulice oficiálně zrušil. Důvodem je skutečnost, že stavebník zjistil nemožnost opravy vodovodního řadu v dané lokalitě.

"Rovněž jsem obdržel novou žádost od firmy STRABAG a.s. na částečnou uzavírku ulice Olomoucká, která by měla platit od příštího týdne," doplnil Jaroslav Tůma z odboru dopravy. Připravované dopravní omezení se bude týkat avizované rekonstrukce křižovatky Olomoucká x Valenty, kde dojde k rozšíření o odbočovací pruh a k instalaci světelné signalizace.