fotopostřeh

Fotopostřeh: Líbací slavobrána

Foto ber

Vyzdobená slavobrána vítala v pátek návštěvníky Dýňové stezky, která se konala ve Smetanových sadech v Prostějově. Sloužila jako oficiální start do soutěže. Ale využít se dala i jinak.

Třeba ke sladkému políbení zamilované dvojice. Tomu se říká romantika! (ber)

 

Fotopostřeh: Pryč s reklamou

Foto čtenář

Také vás obtěžují reklamy, které vám někdo systematicky cpe do poštovní schránky. Bohužel, obyčejné cedulky "Neházejte reklamu", někdy nezabírají.

Majitel této schránky se proto rozhodl být poněkud radikálnější. "I když si nemyslím, že by to pomohlo," připsal k fotografii čtenář Marek. (red)

Fotopostřeh: Červánkové ráno nad Prostějovem

Foto ber

Krásného počasí a prosluněné oblohy si v zimních měsících velmi považujeme. Hned se jinak vstává, když víte, že bude hezky.

A tak přidáváme jeden pohled na dnešní ranní červánkovou oblohu nad Prostějovem. Užijte si neděli! (ber)  

Fotopostřeh: Jak se také parkuje

Foto čtenář

Míst  na parkování je v centru nedostatek. Řidiči proto neváhají improvizovat. 

"Ovšem postavit auto do druhé řady hned před zatáčkou, to je mazec," připsal k fotografii, pořízené ve čtvrtek dopoledne za Zlatou bránou, čtenář Tom. (ber)

Fotopostřeh: Dárky pro dámy

Foto ber

Vánoce klepou na dveře a s nimi začíná boj o dárky. Co komu dát, jak koho potěšit. Samozřejmě, že toho využívají i obchodníci.

„Jsou věci, které by mne z elektra opravdu potěšily. Třeba takový rýžovar, parní hrnec, to bych brala. Ale chápu, že reklama je cílena na pány a ti to takhle berou. Je by totiž bruska potěšila, tak udělá radost i nám,“ připsala k fotce čtenářka Kamila. A co vy, také jste někdy dostali úplně nesmyslný dárek? Já tedy ano. Kdysi jsem potřebovala bílé boty a botasky. Ježíšek to vyhodnotil jako bílé botasky… a ještě se urazil, když jsem pod stromkem remcala. (ber)

Fotopostřeh: Dáváme zlodějům šanci

Foto čtenář

Častokrát PvNovinky zveřejňují zprávy o vykradených vozidlech, do nichž se zloději dostávají pomocí rozbitých oken. Mnohdy jim ale jejich "práci" usnadňujeme.

"Tohle auto stálo u OBI, s otevřeným oknem. Vykrást ho by byla hračka," poslal nám fotografii jeden z čtenářů.

Dávejte proto pozor, když své plechové miláčky opouštíte. I zdánlivá maličkost může vyjít hodně draho. (red)

Fotopostřeh: Nouze naučila housti?!

Foto ber

Úterní dopoledne bylo prostějovské hlavní náměstí ve znamení hudby. Staré šlágry zde preludoval neméně starý houslista.

Jestli jej k hudební produkci přivedla nouze, stejně jako proslaveného Dalibora, to si netroufáme říci. Ale v každém případě to bylo krásné zpestření slunečného dopoledne. (ber)