Galerie Mánes

OBRAZEM: Co nabídne Velikonoční prodejní výstava v Galerii Mánes?

Foto Galerie Mánes

Již zítra bude otevřena Velikonoční prodejní výstava v Galerii Mánes, která se nachází na Kostelecké ulici v Prostějově.

„K vidění budou šitá i háčkovaná velikonoční zvířátka a dekorace a ručně vyráběná originální přání. Návštěvníci si mohou nejen prohlédnout výstavu, ale i posedět v prostředí galerie u šálku espressa nebo sklenky vína. Otevřeno je kromě víkendu vždy od 9 - 11.30 a od13 - 17 hodin“, zve Jarmila Vysloužilová z Galerie Mánes.  „Vítány jsou o jarních prázdninách především děti“, dodává. (red) 

Galerie Mánes Club zve na Velikonoční výstavu

ilustrační foto plakát

Galerie Mánes Club v Kostelecké ulici v Prostějově pořádá prodejní velikonoční výstavu. Ta se uskuteční v době od 13. do 28. března.

Na výstavě budou k dostání textilní a háčkované výrobky a ručně dělaná přání. "Otevřeno máme od pondělí do pátku v době od 9 do 11,30 hodina a od 13 do 17 hodin," přidala pozvání Jarmila Vysloužilová. (red)

 

Galerie Mánes Club nabídne Prostějov v obrazech

ilustrační foto pozvánka

V pátek dne 9. 9. 2016 v 17 hodin bude v Galerii Mánes Club slavnostní vernisáží zahájena výstava s názvem Prostějov v obrazech.

Impulsem pro tuto výstavu se stala kniha Prostějov v malbě, kresbě, grafice, kterou vydalo město Prostějov v roce 2004. Jak napovídá název, budou vystaveny obrazy s tématikou městských i příměstských zákoutí. Některá dávno minulá a některá, ne tak stará, ale přesto již minulá.

„Bude vystaveno přes čtyřicet obrazů a grafik, od cca dvaceti malířů a věříme, že si najdete chvíli pro krátké zastavení v naší galerii s připomenutím dávných i nedávných časů,“ přidala pozvání galeristka Jarmila Vysloužilová. (red)

Zajděte si pro dárky na vánoční výstavu v Galerii Mánes Club

ilustrační foto

Vánoční prodejní výstavu pořádá do 22. prosince Galerie Mánes Club v Kostelecké ulici. Najdete zde vánoční aranžmá firmy Floris a šité textilní výrobky z dílny Katky + Martiny. Jsou to malé dokonale vytvořené originální dárky - andílci, panenky, vánoční hvězdičky a stromečky, sobi, apod.

"Návštěvníci si mohou v galerii nejen nakoupit vánoční dárky či se nechat inspirovat, ale i vypít dobré espresso, pečený čaj či posedět u sklenky vína," zve galeristka Jarmila Vysloužilová.

Otevřeno je denně od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin, ve středu do 17 hodin. (red)