hledaná osoba

Pavel Soukup: Hledám dívku z aquaparku! Měla modré plavky

ilustrační foto aquapark Koupelky

Na redakční facebook nám přišla následující prosba. Pavel Soukup prosí Prostějovské novinky o pomoc při nalezení slečny, kterou zahlédl v aquaparku. Kvůli ní si dokonce nově založil na FB svůj osobní profil.

"Včera v aquaparku Koupelky, přibližně v 11-12 hodin, jsem viděl nahoře u tobogánů, stála na schodech, úžasnou holku, měla modré plavky, špinavé blond vlasy a byla poměrně vysoká. Byla tam s kamarádkou, která měla také modré plavky. Nestihl jsem se zeptat na jméno a potom jsem ji již nenašel. Hrozně bych si přál ji najít", napsal Pavel, který sám bydlí na Sídišti svobody. A přidává vzkaz neznámé slečně: "Napiš mi, prosím, na FB, moc to pro mě znamená".

Redakce má k dispozici telefonní číslo Pavla. (red)

Prostějovští policisté vypátrali mládence, který je v celostátním pátrání

ilustrační foto

Ve středu krátce po desáté hodině dopoledne vypátrali policisté obvodního oddělení Prostějov 1 v železničním depu za místním nádražím v Martinákově ulici v Prostějově dvacetiletého muže. Putoval do vazby.

Na toho byl Okresním soudem v Prostějově vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. "Muž se po zatčení podrobil administrativním úkonům a v 11:25 hodin byl již k pobytu předán do Vazební věznice v Olomouci," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. (red)

 

Hledají se kamarádi! Chodili na pivko k Rodenům!

ilustrační foto ber

Kamarády, bývalé vojáky Jaroslava Hubálka a Pavla Lišku z Prostějova, hledá Miroslava Vrbová.

"V letech 1994 až 2000 chodívali na pivko k Rodenům a na Šárku," dodává. Pokud pány znáte, nechť se zmíněné dámě přihlásí na FB. (red) 

Znáte Miroslava Sedláře? Hledá ho kamarád ze Slovenska!

ilustrační foto

Na FB stránku Prostějovských novinek vložila Libuša Ščepánová svoji prosbu. Prosí o sdělení, zda někdo ze čtenářů Prostějovských novinek nezná pana Miroslava Sedláře. Je-li vám to jméno povědomé, začtěte se, prosím, níže.

"Dobrý deň. Prosím Vás o pomoc. Hľadám pána Miroslava Sedlařa, pochádza z malej dedinky pri Prostejove, žiaľ meno obce nepoznám. Viem len, že v tom čase to bola obec asi zo 120mi obyvateľmi. Pán Miroslav bol v roku 1965 na čtyrmesačnom kucharskom vojenskom kurze v Brne s mojim otcom Pavlom Ščepanom. Ak by ste mali nejaké informácie o ňom, budem vďačná, ak napíšete do správy. Veľká vďaka za pomoc", píše Libuša Ščepánová. 

Bylo by skvělé paní ze Slovenska a jejímu tatínkovi pomoci. (red)

Policie hledá vrhače petard. Dobrý skutek přinesl zranění

Foto FB

 

V úterý před sedmou ráno došlo k vážnému incidentu v sídlišti E. Valenty. Zraněn při něm byl muž, který skončil v brněnské nemocnici.

Na křižovatce u ProMedicy hodil někdo pod kola kočárku petardu. Projíždějící cyklista petardu vzal do ruky s úmyslem ji odhodit dál. "Bohužel mu petarda vybuchla v ruce," potvrdila redakci incident mluvčí policie Irena Urbánková. Muž podle jejich slov skončil s vážným poraněním ruky na plastické chirurgii v Brně. "Oznámením se zabýváme a okolnosti zjišťujeme," dodala mluvčí. (ber)

Neznáte svědky? Hledají je policisté

Foto PČR

 

Policisté Obvodního oddělení Přerov 2 se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po důležitých svědcích krádeže, ke které došlo 4. října 2014 kolem čtvrté hodiny odpoledne na toaletě v supermarketu na ulici Lipnické v Přerově.

Neznámý pachatel v nestřeženém okamžiku odcizil 57 letému muži z kapsy mikiny peněženku s celým obsahem. Pán v ní měl nejen peníze, ale i osobní doklady, platební kartu a další písemnosti a doklady osobního charakteru. Vznikla mu škoda přes 11 tisíc korun.

Hledaný muž díky všímavým občanům dopaden!

ilustrační foto

 

Policie ČR územního odboru Přerov se před několika dny obrátila na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po Stanislavu Pavlištíkovi. Třiapadesátiletého muže hledal soud v souvislosti s majetkovou trestnou činností. Díky všímavým občanům byl dopaden.

"Na základě uveřejněného pátrání jsme obdrželi od všímavé občanky důležité informace, které vedly k vypátrání hledaného," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Zároveň poděkovala všem za spolupráci, vstřícnost a ochotu při pátrání. (red)  

Neviděli jste tohoto muže? Hledá ho policie!

Foto PČR

 

Policie ČR územního odboru Přerov se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po Stanislavu Pavlištíkovi. Třiapadesátiletého muže hledá soud v souvislosti s majetkovou trestnou činností.

„Jeho zdánlivé stáří je mezi 52 – 56 lety. Vysoký je kolem 171 cm, plnoštíhlé postavy. Obličej má načervenalý. Vlasy má krátké, vlnité, prořídlé s temenní pleší a prošedivělé, neupravované. Nosí knír a strniště,“ popsala hledaného mluvčí policie Irena Urbánková s tím, že typická je pro něj pomalá chůze. V pátrání je od 11. 9. 2014 a hledá ho Okresní soud Olomouc pro majetkovou trestnou činnost.

Neviděli jste lesního muže? Hledá ho rodina i policie

Foto PČR

 

Policie ČR, územní odbor Prostějov, se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované osobě. Šestapadesátiletý Pavel Navrátil z Prostějova je nezvěstný od 26. srpna a může se pohybovat v lesích kolem Určic.

Pohřešovaný byl naposled viděn svojí matkou při odchodu z domova v úterý 26. srpna 2014 kolem deváté hodiny ráno. "Uvedl, že jde na nákup, do dnešního dne se však nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Vzhledem k tomu, že má rád lesy, není vyloučeno, že se může pohybovat v jejich okolí, především v okolí Určického lesa," konstatovala policejní mluvčí Irena Urbánková s tím, že muž nemá mobilní telefon a léčí se se zdravotními problémy.

Podezřelý muž dopaden! Je to podvodník a krade, svěřil se věřitel

ilustrační foto

 

Jak PvNovinky včera informovaly, policisté hledali Richarda Šmídu. Třiadvacetiletý mládenec, žijící v Prostějově, byl v pátrání pro majetkovou trestnou činnost. Podle informací PvNovinek jde o známého podvodníka.

"Prosíme občany, kteří podezřelého muže někde viděli nebo ví, kde se zdržuje, aby kontaktovali nejbližší policejní služebnu ČR, nebo volali na linku 158," uvedla včera policejní mluvčí Marie Štrbáková. Dnes policisté pátrání odvolali.. "Muž byl vypátrán," dodala.