hotel Plumlov

OBRAZEM: Retro ples na Plumlově se báječně vyvedl!

Foto Jaromír Šmída

Včera se v hotelu plumlov konal Retro ples ve stylu 80. let. Během večera vystoupila hudební kapela Trio Plus, podávaly se báječné zabíjačkové speciality, tombola byla veskrze bohatá. Hlavní hvězdou plesu byl zpěvák Josef Laufer.

"Pořádaný ples byl veskrze úžasný. Pan Laufer se ukázal jako výborný zpěvák a člověk. Ples se zaplnil do posledního místa, byla to jedna z nejlepších akci které jsme pořádali a již se těšíme na 11. února, kdy pořádáme ples 1. republiky s Patrolou Šlapeto", zhodnotila a přidala pozvání na další akci Jana Ožanová. (red)

Soutěžte s námi o vstupenky na retro ples v hotelu Plumlov!

ilustrační foto plakát

Retro ples ve stylu 80. let s Josefem Laufrem pořádá 14. ledna 2017 hotel Plumlov. Soutěžte s námi o vstupenky!

"Těšit se můžete mimo jiné na hudební kapelu Trio Plus, zabijačkové speciality či bohatou tombolu," zvou pořadatelé. Pokud se chcete na ples vydat zadarmo, postačí, když do 12. ledna do 12:00 hodin zašlete na e-mailovou adresu redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, který zpěvák bude letošní hlavní hvězdou plesu. Odpověď označte v předmětu PLES PLUMLOV. Pro tři vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. (red)

Hotel Plumlov zve na Mikuláše s Láďou Kerndlem

ilustrační foto plakát

Už po druhé pořádá Hotel Plumlov akci Mikuláš s Láďou Kerndlem pro děti z místního dětského domova. Minulý rok se na akci s podtitulem rozdávejme radost dětem vybralo 22 tisíc korun. 

Akce je naplánovaná na 3. prosince. Od devatenácti hodin čeká návštěvníky vystoupení dětí z dětského domova, vystoupení Ládi Kerndla, dražba výrobků dětí, večer s kapelou Trio plus a návštěva Mikuláše a jeho družiny. "Protože v loňském roce měla akce úspěch, chtěli bychom v ní pokračovat a založit tak tradici," vzkazují organizátoři. "S blížícím se koncem roku a vánočními svátky je potřeba myslet i na druhé, kteří ocení, že i na ně se během svátku vánočních nezapomene.