hotel Plumlov

OBRAZEM: Večer plný legrace, zábavy a vzpomínek!

ilustrační foto

O Prvorepublikovém plese, který se uskutečnil včera 11. února, jsme již dnes informovali. Ovšem, musíme dodat nová fota, která nám zaslala i s vyjádřením jedna z výherkyň, paní Martina.

"Velmi bychom vám chtěli poděkovat za možnost (výhru) účastnit se na Prvorepublikovém plese, kde vystupovaly dvě naprosto vynikající kapely, z nichž patronem plesu byli Šlapeto, kteří to neskutečně rozjeli a postarali se nám o nezapomenutelný zážitek! Atmosféra byla perfektní, dokonce přišel pár v krásném kostýmu, kde muž byla převlečená žena a naopak. Seznámili jsme se i s dalšími dvěma výherci a zažili díky vám krásný večer plný legrace, zábavy a vzpomínek", napsala k zaslaným fotografiím paní Martina.

OBRAZEM: Obrovský úspěch Prvorepublikového plesu v hotelu Plumlov!

Foto hotel Plumlov

II. Společenský ples ve stylu první republiky proběhl tuto sobotu 11. února v hotelu Plumlov. Hlavním hostem úžasné akce byla Patrola Šlapeto.

Půlnoční kabaret, ukázka tanců z třicátých let, ochutnávka specialit z první republiky, i takový byl tento společenský večer. "Akce dopadla úžasně, všechna místa byla zcela obsazena. Patrola Šlapeto zaznamenala obrovský úspěch", nechala se slyšet Jana Ožanová z hotelu Plumlov. (red)

Kdo vyhrál volňásky na Prvorepublikový ples do Plumlova?

ilustrační foto plakát

Nedávno jsme soutěžili s hotelem Plumlov o volné vstupenky na Retro ples, jehož hvězdou byl Josef Laufer. Akce se báječně vydařila a vylosovaní soutěžící byli nesmírně spokojeni. Nyní chystá hotel Plumlov Společenský ples ve stylu První republiky s Patrolou Šlapetou, se kterou se vrátíme do stylu třicátých let.

Konat se bude již 11. února a nabízí dobovou atmosféru, půlnoční kabaret, ochutnávku prvorepublikových jídel. Během večera bude vyhlášen nejlepší kostým. "Dovolte mi tímto pozvat čtenáře Prostostějovských novinek na prvorepulikový ples s vystoupením pražského Šlapeto, kde čeká na všechny hosty nevšední zážitek", nechala se v minulém týdnu slyšet Jana Ožanová z hotelu Plumlov.

Hotel Plumlov pořádá Prvorepublikový ples. Soutěžte o vstupenky zdarma!

ilustrační foto

Nedávno jsme soutěžili s hotelem Plumlov o volné vstupenky na Retro ples, jejíž hvězdou byl Josef Laufer. Akce se báječně vydařila a vylosovaní soutěžící byli nesmírně spokojeni.

Dnes tu máme soutěž další. Společenský ples ve stylu 1. republiky s Patrolou Šlapeto, se kterou se vrátíme do stylu třicátých let. Konat se bude již 11. února a nabízí dobovou atmosféru, půlnoční kabaret, ochutnávku prvorepublikových jídel. Během večera bude vyhlášen nejlepší kostým. "Dovolte mi tímto pozvat čtenáře Prostostějovských novinek na prvorepulikový ples s vystoupením pražského Šlapeto, kde čeká na všechny hosty nevšední zážitek", přidala pozvání Jana Ožanová z hotelu Plumlov.

OBRAZEM: Retro ples na Plumlově se báječně vyvedl!

Foto Jaromír Šmída

Včera se v hotelu plumlov konal Retro ples ve stylu 80. let. Během večera vystoupila hudební kapela Trio Plus, podávaly se báječné zabíjačkové speciality, tombola byla veskrze bohatá. Hlavní hvězdou plesu byl zpěvák Josef Laufer.

"Pořádaný ples byl veskrze úžasný. Pan Laufer se ukázal jako výborný zpěvák a člověk. Ples se zaplnil do posledního místa, byla to jedna z nejlepších akci které jsme pořádali a již se těšíme na 11. února, kdy pořádáme ples 1. republiky s Patrolou Šlapeto", zhodnotila a přidala pozvání na další akci Jana Ožanová. (red)

Soutěžte s námi o vstupenky na retro ples v hotelu Plumlov!

ilustrační foto plakát

Retro ples ve stylu 80. let s Josefem Laufrem pořádá 14. ledna 2017 hotel Plumlov. Soutěžte s námi o vstupenky!

"Těšit se můžete mimo jiné na hudební kapelu Trio Plus, zabijačkové speciality či bohatou tombolu," zvou pořadatelé. Pokud se chcete na ples vydat zadarmo, postačí, když do 12. ledna do 12:00 hodin zašlete na e-mailovou adresu redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, který zpěvák bude letošní hlavní hvězdou plesu. Odpověď označte v předmětu PLES PLUMLOV. Pro tři vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. (red)

Hotel Plumlov zve na Mikuláše s Láďou Kerndlem

ilustrační foto plakát

Už po druhé pořádá Hotel Plumlov akci Mikuláš s Láďou Kerndlem pro děti z místního dětského domova. Minulý rok se na akci s podtitulem rozdávejme radost dětem vybralo 22 tisíc korun. 

Akce je naplánovaná na 3. prosince. Od devatenácti hodin čeká návštěvníky vystoupení dětí z dětského domova, vystoupení Ládi Kerndla, dražba výrobků dětí, večer s kapelou Trio plus a návštěva Mikuláše a jeho družiny. "Protože v loňském roce měla akce úspěch, chtěli bychom v ní pokračovat a založit tak tradici," vzkazují organizátoři. "S blížícím se koncem roku a vánočními svátky je potřeba myslet i na druhé, kteří ocení, že i na ně se během svátku vánočních nezapomene.