hotel Plumlov

Kdo vyhrál volné vstupenky na Prvorepublikový ples na hotelu Plumlov?

ilustrační foto plakát

III. Společenský ples ve stylu I. republiky v hotelu Plumlov letos okoření Patrola Šlapeto. Nekonal se z technických důvodů v avizovaném termínu v měsíci lednu, ale nový termín byl dán 3. 3. 2018. A ten se blíží!

S Prostějovskými novinkami a hotelem Plumlov jste soutěžili o pět volných vstupenek na tento večer. Soutěžících byla opět celá řada, ale pouze pět z vás mohlo být vylosovaných a zajistit si tak volný vstup na Prvorepublikový ples zdarma. A na koho se usmálo štěstí? Na Kristýnu Smičkovou z Prostějova, Jiřinu Fackovou z Prostějova, Janu Moravcovou z Prostějova, Alenu Strouhalovou z Prostějova a Hanu Hlavicovou z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Nezapomněli jste? Soutěžíme o volňásky na Prvorepublikový ples!

ilustrační foto plakát

III. Společenský ples ve stylu I. republiky v hotelu Plumlov letos okoření Patrola Šlapeto. Nekonal se z technických důvodů v avizovaném termínu v měsíci lednu, ale nový termín byl dán 3. 3. 2018. 

S Prostějovskými novinkami soutěžíte o volňásky. Dotaz byl, která kapela okoření tento Prvorepublikový ples? Správnou odpověď zašlete na redakční e-mail redakce(zavináč)pvnovinky.cz, a to do 25. února. Odpověď označte HOTEL, připište plné jméno a telefonní číslo. Pět z vás soutěžících obdrží volnou vstupenku. (red)

Jsou tu volňásky na dobový Prvorepublikový ples!

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, Hotel Plumlov pořádá 3. března již III. Společenský ples ve stylu I. republiky. A vy na něj můžete vyhrát vstupenky! 

Postačí, když do 25. února zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, která kapela bude hostem plesu? Odpověď označte v předmětu HOTEL. Pro pět vylosovaných máme vstupenky! (red)

Pozor! III. Společenský ples hotelu Plumlov má nový termín!

ilustrační foto plakát

III. Společenský ples ve stylu I. republiky v hotelu Plumlov letos okoření Patrola Šlapeto. Konat se ale nebude v avizovaném termínu 27. ledna, nýbrž až v měsíci březnu!

"Bohužel z interních důvodů a po dohodě s Patrolou Šlapeto je ples přesunutý na 3.3.2018. Děkujeme za pochopení," vzkazuje management hotelu.

Program zůstává nezměněn! (red) 

Hotel Plumlov zve na III. Společenský ples ve stylu I. republiky!

ilustrační foto plakát

III. Společenský ples ve stylu I. republiky v hotelu Plumlov letos okoření Patrola Šlapeto. Konat se bude 27. ledna. 

Hosty čeká mimo jiné dobová atmosféra, vyhlášení nejlepšího kostýmu, ochutnávka specialit 30. let a půlnoční kabaret. Ples začíná ve 20 hodin, vstupenky jsou již v prodeji. A čtěte pozorně, máme pro vás soutěž! (red)

 

 

OBRAZEM: Večer plný legrace, zábavy a vzpomínek!

ilustrační foto

O Prvorepublikovém plese, který se uskutečnil včera 11. února, jsme již dnes informovali. Ovšem, musíme dodat nová fota, která nám zaslala i s vyjádřením jedna z výherkyň, paní Martina.

"Velmi bychom vám chtěli poděkovat za možnost (výhru) účastnit se na Prvorepublikovém plese, kde vystupovaly dvě naprosto vynikající kapely, z nichž patronem plesu byli Šlapeto, kteří to neskutečně rozjeli a postarali se nám o nezapomenutelný zážitek! Atmosféra byla perfektní, dokonce přišel pár v krásném kostýmu, kde muž byla převlečená žena a naopak. Seznámili jsme se i s dalšími dvěma výherci a zažili díky vám krásný večer plný legrace, zábavy a vzpomínek", napsala k zaslaným fotografiím paní Martina.

OBRAZEM: Obrovský úspěch Prvorepublikového plesu v hotelu Plumlov!

Foto hotel Plumlov

II. Společenský ples ve stylu první republiky proběhl tuto sobotu 11. února v hotelu Plumlov. Hlavním hostem úžasné akce byla Patrola Šlapeto.

Půlnoční kabaret, ukázka tanců z třicátých let, ochutnávka specialit z první republiky, i takový byl tento společenský večer. "Akce dopadla úžasně, všechna místa byla zcela obsazena. Patrola Šlapeto zaznamenala obrovský úspěch", nechala se slyšet Jana Ožanová z hotelu Plumlov. (red)

Kdo vyhrál volňásky na Prvorepublikový ples do Plumlova?

ilustrační foto plakát

Nedávno jsme soutěžili s hotelem Plumlov o volné vstupenky na Retro ples, jehož hvězdou byl Josef Laufer. Akce se báječně vydařila a vylosovaní soutěžící byli nesmírně spokojeni. Nyní chystá hotel Plumlov Společenský ples ve stylu První republiky s Patrolou Šlapetou, se kterou se vrátíme do stylu třicátých let.

Konat se bude již 11. února a nabízí dobovou atmosféru, půlnoční kabaret, ochutnávku prvorepublikových jídel. Během večera bude vyhlášen nejlepší kostým. "Dovolte mi tímto pozvat čtenáře Prostostějovských novinek na prvorepulikový ples s vystoupením pražského Šlapeto, kde čeká na všechny hosty nevšední zážitek", nechala se v minulém týdnu slyšet Jana Ožanová z hotelu Plumlov.

Hotel Plumlov pořádá Prvorepublikový ples. Soutěžte o vstupenky zdarma!

ilustrační foto

Nedávno jsme soutěžili s hotelem Plumlov o volné vstupenky na Retro ples, jejíž hvězdou byl Josef Laufer. Akce se báječně vydařila a vylosovaní soutěžící byli nesmírně spokojeni.

Dnes tu máme soutěž další. Společenský ples ve stylu 1. republiky s Patrolou Šlapeto, se kterou se vrátíme do stylu třicátých let. Konat se bude již 11. února a nabízí dobovou atmosféru, půlnoční kabaret, ochutnávku prvorepublikových jídel. Během večera bude vyhlášen nejlepší kostým. "Dovolte mi tímto pozvat čtenáře Prostostějovských novinek na prvorepulikový ples s vystoupením pražského Šlapeto, kde čeká na všechny hosty nevšední zážitek", přidala pozvání Jana Ožanová z hotelu Plumlov.

OBRAZEM: Retro ples na Plumlově se báječně vyvedl!

Foto Jaromír Šmída

Včera se v hotelu plumlov konal Retro ples ve stylu 80. let. Během večera vystoupila hudební kapela Trio Plus, podávaly se báječné zabíjačkové speciality, tombola byla veskrze bohatá. Hlavní hvězdou plesu byl zpěvák Josef Laufer.

"Pořádaný ples byl veskrze úžasný. Pan Laufer se ukázal jako výborný zpěvák a člověk. Ples se zaplnil do posledního místa, byla to jedna z nejlepších akci které jsme pořádali a již se těšíme na 11. února, kdy pořádáme ples 1. republiky s Patrolou Šlapeto", zhodnotila a přidala pozvání na další akci Jana Ožanová. (red)