Jiří Procházka

OBRAZEM: Jirka Procházka na známých prostějovských místech

Foto René Abel

O cestě prostějovského kulturisty Jiřího Procházku za úspěchy informují Prostějovské novinky pravidelně. Jirka se v těchto dnech chystá do Las Vegas, přesto si našel čas na Prostějov. Ve městě, na které je moc hrdý a všude jej propaguje, tak vznikly zajímavé fotografie. 

Autorem fotek je René Abel. Věřme, že rozloučení s Prostějovem Jirkovi přinese štěstí. Zúčastní se totiž jedné z největších světových soutěží v kulturistice.  

"Budu soutěžit v Las Vegas PRO, což je soutěž pro profesionály. Minulý rok, po mém absolutním vítězství v Anglii, jsem získal profesionální kartu a přestoupil tak z amatérské ligy mezi profesionální světovou špičku," sdělil Jirka PvNovinkám. Takže držíme pěsti! (ber)

Soutěžte s "naším" Jiřím Procházkou!

ilustrační foto FB

Před časem PvNovinky zveřejnily krátký rozhovor s kulturistou a Mistrem světa Jiřím Procházkou. Dnes přinášíme soutěž o zajímavou cenu.

Stačí, když do 20. února zašlete na redakční email redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kterého krále by Jirka letos rád sesadil? Odpověď označte v předmětu JIRKA. Na jednoho vylosovaného čeká hodina tréninku pod Jiřího vedením a také plakát s fotkou a věnováním! (red)

 

Jirka Procházka se umístil mezi profíky! Z Atlantic City veze třetí místo!

ilustrační foto

Jiří Procházka z Prostějova se po listopadovém úspěchu v Anglii zařadil mezi profesionální špičku celého světa. Včera reprezentoval Česko a potažmo i Prostějov na zámořské soutěži WBFF Atlantic City PRO.

A jaký byl jeho debut mezi profíky? "Do Prostějova vezu třetí místo, ale jsem trošku zklamaný, myslím, že jsem se mohl umístit výš", sdělil na svých FB stránkách prostějovský borec, který si jako odměnu odváží šest set dolarů.

Jirka poděkoval všem, kteří mu pomohli dostat se na tuto pozici, těší se na vánoční svátky a dalším závodem, kam se chystá, bude soutěž v Las Vegas. Krásné svátky, Jirko! (red)

Jirka se proměnil ve válečníka!

ilustrační foto FB Jiří Procházka

Mistr světa a prostějovský patriot, kulturista Jirka Procházka, je v přípravě na první profi mistrovství, které se bude konat začátkem prosince v Miami. Mezitím trénuje, ale také pózuje fotografům.

Stál modelem hned třem renomovaným mistrům fotografie - Luisi Rafaelovi, Ulrichu Oehmenovi a Simonu Barnesovi. Který z váčníků je podle vás nej? (ber)

 

Jirka Procházka se chystá za velkou louži. Podpořme ho na Startovači

ilustrační foto FB Jiří Procházka

Osudy prostějovského kulturisty a fitness trenéra Jiřího Procházky sledují PvNovinky již dlouho. Sympatický mládenec se chystá na velké závody a moc touží po úspěchu v podobě profesionální karty, která mu v loňském roce utekla doslova o „fous“. Jeho snaha vyžaduje nemalé finanční náklady, a tak ho k jeho snu můžete posunout i vy.

„Letos jsem se rozhodl reprezentovat Českou republiku a samozřejmě Prostějov, a to na třech soutěžích v Anglii a jedné v Miami v USA. Má příprava si bere velkou finanční daň. Na základě této skutečnosti a faktu, že si prakticky vše hradím z vlastní kapsy, mi bylo doporučeno spustit projekt na Startovac.cz. Ten by mi mohl napomoci cestu za snem dotáhnout do konce a stát se historicky prvním českým profesionálem federace WBFF v kategorii Muscle Model,“ říká Jirka.

Jirka Procházka se připravuje na Mistrovství světa

ilustrační foto

Pouhé čtyři měsíce dělí prostějovského kulturistu Jiřího Procházku od účasti na Mistrovství světa. Váží 122 kilo a je v plné přípravě. 

Jirka se chystá na Mistrovství světa a WBFF do Londýna jako Muscle Model. A  pro to, aby byl nejlepší, dělá všechno. Podívejte se na video... až do konce, stojí to za to. https://www.facebook.com/samp.55/videos/10207247801153492/. (ber)

 

Kulturista Jirka Procházka v plné přípravě

Foto FB

Prostějovský Jiří Procházka stále trénuje. Do Mistrovství Světa a WBFF London jako Muscle Model pojede už za pět měsíců.

"Navíc, pokud bude v tomhle termínu soutěž otevřená pro všechny federace jako minulý rok Superior14, tak určitě kulturistika a váhovka nad 100kg," vzkazuje fanouškům. Soutěže se bodou konat 28.10.2017 - World Championship - Muscle Model a 4.11.2017 - WBFF London - Muscle Model. (ber)

Kulturista Jiří Procházka se chystá na Anglii!

Foto FB

Za necelých šest měsíců se prostějovský kulturista Jiří Procházka vydá do Anglie, aby se pokusil dobýt další vítězství. Ač nám může půl roku připadat jako dost dlouhá doba, Jirka je v plném tréninku.

"V téhle chvíli jsem na 120 kilech, čas hrozně letí," podělil se o fotografie. V rámci tréninku zvedá i 300 kilogramovou zátěž. "Pořád mám rezervu a myslím, že těch 360 kg zas brzo překonám. Je to, jak kdybych zvedal menší auto," dodal. Na část tréninku se můžete podívat na https://www.facebook.com/samp.55/videos/10206766488280971/. (ber)

 

Jiří Procházka pořádá seminář. Čekají vás informace i dárek

Foto archiv Jiří Procházka

V sobotu 28. ledna pořádá známý prostějovský kulturista a fitness trenér Jiří Procházka seminář na téma fitness a kulturistika. Akce se koná od patnácti hodin v nové posilovně Atom Gym ve Wolkerově ulici v Prostějově.

„Povíme si, co je vlastně fitness a kulturistika, jak má vypadat skladba a správně vyvážený jídelníček, řeknu vám něco o závodění a federaci WBFF, kde jsem se stal nejlepším Čechem v historii. Součástí semináře je i volná debata bez cenzury, kde se můžete zeptat i na témata, která jsou normálně tabu,“ přidává pozvání Jirka.

Po semináři si můžete zacvičit, těm, co si nejsou jistí, ukážou trenéři správnou techniku cvičení. S Jirkou jako trenérem si navíc můžete domluvit tréninky či spolupráci.

Obejmu svou krásnou ženu. Na to se těším!, říká Jirka Procházka

Foto archiv Jiří Procházka

Profesionální titul Mistra světa mu utekl o jediné místo. Je druhý na světě a přesto je zklamaný. Prostějovský kulturista Jiří Procházka je přesto v očích mnohých vítězem. Pro svou cílevědomost, odvahu a pracovitost. Příští rok se o titul popere znovu. Domů se z Miami vrací za pár dnů a těší se na své nejbližší.

„Skončil jsem druhý. Ano, je to hezké umístění, ale první místo je vstupenkou do světové špičky. Dřel jsem rok a sedm dalších k tomu, abych ho získal. Každý den jsem prožíval absolutní peklo, pro normálního člověka nepředstavitelné a pak mi to uteče. Nebudu lhát, ale ukápla mi slza a jsem zklamaný,“ popsal své pocity Jirka. Útěchou mu může být nejen obrovská vlna podpory, kterou má od svých blízkých a fanoušků, ale také mínění světové špičky fotografů, která na mistrovství fotila soutěžící. „Řekli mi, že ten večer jsem vyhrát měl já. Což si myslím taky, ale co už.