Karel Jelínek

Kdo si odnese po kile voňavých klobásek ze Světa klobásek?

ilustrační foto ber

Jak PvNovinky informovaly, novou prodejnu Svět klobásek otevřela firma Jelínek v minulých dnech. Prodejnu jsme vám představili a vy jste měli možnost se Světem klobásek a Prostějovskými novinkami soutěžit o tři voňavé výhry.

Na položenou otázku, kde se nachází Svět klobásek, jste měli zdárně odpovědět. Odpovědí, a to převážně správných, se sešlo neuvěřitelné množství. Pouze tři z vás měli to štěstí, že byli vylosováni. A kdo získá voňavou dobrotu? Zuzana Zlámalová, Lenka Copková a Stanislav Coufal. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s námi a Světem klobásek!

ilustrační foto ber

Jak PvNovinky informovaly, novou prodejnu Svět klobásek otevřela firma Jelínek už minulý týden. A vy si s námi dnes můžete zasoutěžit o tři voňavé výhry.

Stačí, když do zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kde novou prodejnu naleznete. Odpověď označte v předmětu SVĚT KLOBÁSEK, a to do 22. září 2017. Nezapomeňte se podepsat! Tři výherce čeká kilo voňavých klobásek! (red)

 

Lahůdky otvírají Svět klobásek. Již zítra!

Foto ber

Novou prodejnu vedle Domácích lahůdek z Hané otevře firma Jelínek již ve čtvrtek 14. září v 8 hodin. Těšit se můžete na Svět klobásek.

K dispozici bude více jak padesát druhů klobás, čerstvé maso - vepřové, hovězí, kuřecí a pštrosí, maďarská zelenina nakládaná, domácí zabíjačka, domácí a maďarské koření, uzeniny z Lešan, domácí uzené, grilované kuře, speciální víno k masům od Vinotéky Rek, klobásky přímo z udírny a spousta dalších dobrot. "Vše bude čerstvé a věřím, že každý najde něco dle své chuti," vzkazuje Karel Jelínek.

Prodejna je v Krasické ulici vedle Lahůdek z Hané. A vy čtěte pozorně, se Světem klobásek chystáme soutěž! (red)

 

Zabijačkové hody v Dětkovicích? Neváhejte a vyrazte!

Foto čtenář

Sbor dobrovolných hasičů Dětkovice pořádá dnes od čtrnácté hodiny odpolední na sále Obecního úřadu Dětkovice vepřové hody. K poslechu hraje DJ Čenda.

V nabídce najdete domácí vepřové speciality jako tlačenka, prejt, bouřka či podbradek, ale také sádlo, klobásy a paštiky. Pochutnat si můžete na hotových jídlech od 70 korun za porci, připravena je černá a bílá polévka, vepřo knedlo zelo, bouřka, pikantní masová směs, řízky i guláš.

"Chutná tu vše náramně, objednali jsme si každý něco jiného, pikatní směs, bouřku či polévku, vše bylo vynikající. I klobásky či domácí uzené, které jsme si nechali nakrájet na stůl, bylo báječné. Kdo tu není, měl by sem vyrazit", přidal pozvání jeden z hostů, pan Zbyněk. (red)

OBRAZEM: K projektu Polévka bezdomovcům se přidaly Lahůdky z Hané

Foto ber

Včera skládanky, dnes banány a chlebíčky. Dobrovolníků přibývá, stejně jako těch, kdo prostějovským bezdomovcům chtějí pomoci alespoň formou darování jídla.

"Dnes děkuji Karlu Jelínkovi. Jeho Lahůdky z Hané z obchůdku na Krasické věnovaly bednu obložených chlebíčků, navíc ve velmi praktickém balení. Dík patří i Martinu Mokrošovi ze Střední zdravotnické školy v Prostějově, který tentokrát přinesl banány", nechala se slyšet Milada Sokolová, která polévku u místního nádraží lidem bez domova rozdává.

Polévky se budou vydávat do konce března. Nové dobrovolníky i dárce organizátoři rádi přivítají. (ber)