Karel Jelínek

Kdo je posledním výhercem občerstvení s Lahůdkami z Hané?

ilustrační foto ber

Stánek Lahůdek z Hané funguje v rámci prostějovského vánočního jarmarku. Vy jste s námi a právě Lahůdkami z Hané soutěžili po celou dobu adventu o super občerstvení. Dnes by možnost poslední!

Co je připraveno pro posledního výherce? Čeká na něj občerstvení pro dvě osoby v podobě teplých nápojů a talíře lahůdek z domácí zabíjačky. Navíc dostane poukázku na slevu na nákup v kamenném obchodě firmy. Šťastným výhercem je Zbyněk Procházka z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo si smlsne ve stánku Lahůdek z Hané tento víkend?

Foto ber

Jak PvNovinky informovaly, stánek Lahůdek z Hané funguje v rámci prostějovského vánočního jarmarku poblíž kašny. A vy jste měli možnost si zasoutěžit o další super občerstvení.

Na jednoho výherce čeká občerstvení pro dvě osoby v podobě teplých nápojů a talíře lahůdek z domácí zabíjačky. Navíc dostane poukázku na slevu na nákup v kamenném obchodě firmy. A kdo si smslne tentokrát? Výhercem se stává Josef Synek ze Sněhotic. Gratulujeme!

Pokud jste nevyhráli, nebuďte smutní. S Lahůdkami z Hané budeme soutěžit ještě příští týden! (ber)

Kdo vyhrál občerstvení při bleskové soutěži v Lahůdkách z Hané?

Foto ber

Jak PvNovinky informovaly, stánek Lahůdek z Hané již funguje v rámci prostějovského vánočního jarmarku. A vy s Prostějovskými novinkami soutěžíte každý týden o občerstvení právě na tomto stánku.

Co čeká na vylosovaného výherce? Občerstvení pro dvě osoby v podobě teplých nápojů a talíře lahůdek z domácí zabíjačky. Navíc dostane poukázku na slevu na nákup v kamenném obchodě firmy. A kdo si na stánku vybere svoji výhru? Šťastným se stává Josef Porteš ze Stínavy. Gratulujeme! 

A pokud jste nevyhráli tentokrát, nebuďte smutní. S Lahůdkami z Hané budeme soutěžit po celé trvání vánočního jarmarku. (red)

Výherce voňavé bašty na stánku Lahůdky z Hané je pro tento týden znám!

Foto ber

Jak PvNovinky informovaly, stánek Lahůdek z Hané funguje v rámci prostějovského vánočního jarmarku. A vy jste měli možnost, stejně jako minulý týden, zasoutěžit si o super občerstvení.

Na jednoho výherce čeká občerstvení pro dvě osoby v podobě teplých nápojů a talíře lahůdek z domácí zabíjačky. Navíc dostane poukázku na slevu na nákup v kamenném obchodě firmy. Štěstí se usmálo na Martinu Haratkovou! Gratulujeme!

A vy ostatní, kdož jste nevyhráli, nebuďte smutní! S Lahůdkami z Hané budeme soutěžit po celé trvání vánočního jarmarku! (red)

Soutěžte s Lahůdkami z Hané! Bleskově!

Foto ber

Jak PvNovinky informovaly, stánek Lahůdek z Hané funguje v rámci prostějovského vánočního jarmarku. A vy máte možnost si zasoutěžit o další super občerstvení.

Postačí, když do páteční dvanácté hodiny zašlete na e-mailovou adresu redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jakou zemědělskou regionální farmu Lahůdky na jarmarku prezentují? Odpověď označte v předmětu LAHŮDKY a nezapomeňte připsat své pravé jméno (přezdívka nevyhrává) a telefonní číslo - jen tak můžete být zařazeni do slosování!

Kdo dnes vyhrál v soutěži s Lahůdkami z Hané?

ilustrační foto ber

Jak PvNovinky informovaly, stánek Lahůdek z Hané otevřel již dnes, v rámci prostějovského vánočního jarmarku. A vy vy jste měli možnost si zasoutěžit o super občerstvení!

Včera jsme vám položili otázku, jakou odměnu mají Lahůdky připravenu pro malé zákazníky? Odpověď jste měli označit v předmětu LAHŮDKY. Na jednoho výherce čeká avizované občerstvení pro dvě osoby v podobě teplých nápojů a talíře lahůdek z domácí zabíjačky. Navíc dostane poukázku na slevu na nákup v kamenném obchodě firmy.

Na koho se usmálo štěstí tentokrát? Výhercem se stává Jana Ptačníková. Gratulujeme! (red)

 

 

Soutěžte s Lahůdkami z Hané! Bleskově!

Foto ber

Jak PvNovinky informovaly, stánek Lahůdek z Hané se otevře již zítra, v rámci prostějovského vánočního jarmarku. A vy máte možnost si zasoutěžit o super občerstvení!

Postačí, když do zítřejší páteční dvanácté hodiny zašlete na e-mailovou adresu redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázkou, jakou odměnu mají Lahůdky připravenu pro malé zákazníky? Odpověď označte v předmětu LAHŮDKY a nezapomeňte připsat své pravé jméno (přezdívka nevyhrává) a telefonní číslo. Na jednoho výherce čeká občerstvení pro dvě osoby v podobě teplých nápojů a talíře lahůdek z domácí zabíjačky. Navíc dostane poukázku na slevu na nákup v kamenném obchodě firmy. A pokud tentokrát nevyhrajete, nebuďte smutní. S Lahůdkami z Hané budeme soutěžit po celé trvání vánočního jarmarku!

Lahůdky z Hané se chystají na vánoční trhy!

Foto Karel Jelínek

Stejně jako v minulých letech si i letos můžete na prostějovských vánočních trzích pochutnat na dobrotách z Lahůdek z Hané. Stánek otevřou už tento pátek!

„Mimo naše výrobky jako jsou dobroty z naší včelí farmy, či naše domácí zabijačka, budeme mít na stánku i produkty našich regionálních výrobců – třeba ze Zlaté farmy ze Štětovic nebo z Králičí farmy Výšovice,“ vypočítal Karel Jelínek s tím, že těšit se můžete i na vynikající frgály.

Zákazníky čeká řada akcí, mimo jiné slevové poukázky na nákup v kamenném obchodě, chlebíčky a podobně. Na své si přijdou i nejmenší nakupující, pro ty bude mít stánek první otvírací den dárek v podobě lahodného dezertu Míša, který je specialitou Lahůdek z Hané.

Kdo si odnese po kile voňavých klobásek ze Světa klobásek?

ilustrační foto ber

Jak PvNovinky informovaly, novou prodejnu Svět klobásek otevřela firma Jelínek v minulých dnech. Prodejnu jsme vám představili a vy jste měli možnost se Světem klobásek a Prostějovskými novinkami soutěžit o tři voňavé výhry.

Na položenou otázku, kde se nachází Svět klobásek, jste měli zdárně odpovědět. Odpovědí, a to převážně správných, se sešlo neuvěřitelné množství. Pouze tři z vás měli to štěstí, že byli vylosováni. A kdo získá voňavou dobrotu? Zuzana Zlámalová, Lenka Copková a Stanislav Coufal. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s námi a Světem klobásek!

ilustrační foto ber

Jak PvNovinky informovaly, novou prodejnu Svět klobásek otevřela firma Jelínek už minulý týden. A vy si s námi dnes můžete zasoutěžit o tři voňavé výhry.

Stačí, když do zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kde novou prodejnu naleznete. Odpověď označte v předmětu SVĚT KLOBÁSEK, a to do 22. září 2017. Nezapomeňte se podepsat! Tři výherce čeká kilo voňavých klobásek! (red)