Kateřina Srostlíková

Prostějovanka Kateřina Srostlíková s partnerem nominováni jako reprezentanti ČR na Mistrovství Evropy!

Foto Jaroslav Šafek (zasláno otec Pavel Srostlík)

V pondělí 14. března 2016 byli nominováni jako reprezentanti České republiky na Mistrovství Evropy v tanečním sportu v kategorii Mládež standardní tance kateřina Srostlíková a Roman Pecha. Tuto čest mají pouze dva taneční páry z celé České republiky. Co za tím stálo?

Startovacím dnem byla sobota 24. ledna 2015 a stříbrné umístění na Mistrovství ČR v kategorii Mládež standardní tance a titul 1. vícemistr ČR. Od tohoto dne začala systematická příprava, pravidelné intenzivní trénování na denní bázi, aktivní účast na tréninkových intezivních kempech v České republice a v Itálii. Dále úspěšná reprezentace v tanečních soutěžích.

Prostějovanka Kateřina Srostlíková s partnerem získali titul 1. vicemistra České republiky!

Foto archiv Kateřina Srostlíková

Kateřina Srostlíková, studentka 2. ročníku Střední zdravotnické školy v Prostějově, obhájila v sobotu 5. března v krásném prostředí pražské Lucerny, a to po roce, spolu s tanečním partnerem Romanem Pechou titul 1. vicemistra České republiky v tanečním sportu standardní tance v kategorii Mládež a získali stříbrné medaile a pohár.

Tentýž den jako nejmladší taneční pár se úspěšně představili také v hlavní kategorii standardní tance dospělí. V konkurenci 50 tanečníků se jako jediný mládežnický pár protancovali do semifinále, kde nakonec obsadili 11. místo. "Jsem velmi hrdý na to, že se potvrdil nedávný úspěch dcery na soutěži, která se konala v Paříži", uvedl krátce k výsledkům své dcery Kateřiny otec, Pavel Srostlík.