krasobruslení

Velká cena města Prostějova v krasobruslení se bude konat v březnu!

Ilustrační foto kraso-prostejov.wbs.cz

V sobotu 24. března 2018 se na zimním stadionu uskuteční Velká cena města Prostějova v krasobruslení. Zúčastní se jí na 150 dětí z celé České republiky a pořádá ji oddíl Kraso-bruslení Prostějov.

Velká cena města Prostějova se koná pravidelně každý rok v březnu. Součástí tohoto závodu je i Přebor Olomouckého kraje. Soutěž se koná pod záštitou Města Prostějova a Olomouckého kraje a účastní se jí kolem 150 dětí z celé republiky. Startuje se ve dvanácti kategoriích od nejmenší přípravkové po kategorii Adult. 

Eliška Hubáčková: Vytyčeny mám jasné cíle, maturitu a kvalifikaci na Mistrovství čtyř zemí

ilustrační foto kraso-bruslení

O úspěších mladé prostějovské krasobruslařky Elišky Hubáčkové PvNovinky informovaly. Dnes přináší krátký rozhovor s dívkou, která má vytýčeny hned dva cíle. Maturitu a úspěch na Turnaji čtyř zemí.

Eliško, jak dlouho se krasobruslení věnuješ?

Bruslím od 5 roků, takže letos třináct let.

Kolik hodin týdně trénuješ a jak?

Týdně je to deset až jedenáct hodin na ledě a k tomu ještě suchá příprava. Ta zahrnuje posilování vlastní váhou těla, běh, kompenzační cvičení, protahování a jógu.

Jakých úspěchů si nejvíce vážíš?

Velká cena Prostějova v krasobruslení se blíží

Ilustrační foto kraso-prostejov.wbs.cz

Dne 12. března 2016 se bude konat na prostějovském zimním stadionu Velká cena města Prostějova v krasobruslení a Přebor Olomouckého kraje.

Po celý den se bude na co koukat, představí se jedenáct kategorií od nejmenších dětí ve věku 4-5 let po kategorii Adult, ve které nastoupí krasobruslaři ve věku nad 15 let. Přijďte podpořit naše mladé naděje! (red)

Krasobruslařka Eliška Hubáčková uspěla na Mistrovství ČR

Foto http://www.kraso-prostejov.wbs.cz/

O víkendu 6.-7. února 2016 se v Plzni konalo MČR juniorů a seniorů. Krásné druhé místo získala členka prostějovského oddílu Kraso-bruslení Eliška Hubáčková.

Osmnáctiletá Eliška zabodovala v kategorii seniorů. Gratulujeme! (red)