Kryštof

OBRAZEM: Prostějovanky si užívaly Kryštof Kemp!

Foto čtenářky

Jak jsme již psali dříve, šestnáctého července se v Náměšti na Hané opět rozjel jedinečný Kryštof kemp 2016. V Náměšti si včera báječně užívali i Prostějované!

"Kryštof kemp se i přes nepřízeň počasí báječně vyvedl! Organizátoři připravili spoustu skvělých soutěží i zábavy pro děti i dospělé. Těšili jsme se hlavně na Michala Hrůzu a poté na Kryštofy. Byli samozřejmě báječní", napsala k zaslaným fotografiím čtenářka Markéta. "Setkali jsme se se známým českým kuchařem Romanem Vaňkem, který byl velmi milý a příjemný. Potkali jsme i pana Babiše, který byl jedním ze sponzorů akce, a jak neopomněl sdělit, na akci "bylo přítomné" jeho Vodňanské kuře či zmrzlina.

Kryštof kemp v Náměšti je beznadějně vyprodán

ilustrační foto Kryštof

Šestnáctého července se v Náměšti na Hané opět rozjede jedinečný Kryštof kemp 2016. Pokud jste jej chtěli navštívit, máte smůlu. Vstupenky jsou beznadějně vyprodány. Kapelu ale v Prostějově ještě letos uvidíme a uslyšíme.

Do kempu si Kryštof tentokrát pozval Michala Hrůzu a kapelu Hrůzy, Ivana Mládka a jeho Banjo Band, Jelena a Kateřinu Marii Tichou a Voxela.

Jak PvNovinky informovaly, v Prostějově Kryštof vystoupí šestého prosince v KaSCentru. (ber)

 

Kryštof míří do Prostějova. V prosinci

ilustrační foto krystof.net

Máte rádi Richarda Krajča a kapelu Kryštof? Můžete se těšit na její koncert. V Prostějově vystoupí 6. prosince s koncertem k albu Srdcebeat!

„Můžete se těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty,“ slibuje kapela.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční v KaSCentru, jsou již k dostání v předprodeji. (red)