kulturistika

Soutěžte s "naším" Jiřím Procházkou!

ilustrační foto FB

Před časem PvNovinky zveřejnily krátký rozhovor s kulturistou a Mistrem světa Jiřím Procházkou. Dnes přinášíme soutěž o zajímavou cenu.

Stačí, když do 20. února zašlete na redakční email redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kterého krále by Jirka letos rád sesadil? Odpověď označte v předmětu JIRKA. Na jednoho vylosovaného čeká hodina tréninku pod Jiřího vedením a také plakát s fotkou a věnováním! (red)

 

Prostějov mám moc rád, říká Jiří Procházka

ilustrační foto archiv Jiří Procházka

Jiřího Procházku nemusíme zdlouhavě představovat. Jeho úspěšnou sportovní kariéru sledujeme již třetím rokem a spolu s našimi čtenáři jsme jásali i smutnili při jeho účasti na nejrůznějších kulturistických soutěžích v České republice i ve světě. Začal nový rok a PvNovinky se Jirku optaly, co je u něj nového. A vy čtěte pozorně, protože s ním chystáme soutěž!

Jirko, kdy Vám naplno došlo, jakého úspěchu jste vloni dosáhl?

Stále si to pořádně neuvědomuji. Nic se pro mě nezměnilo. Jsem pořád ten stejný Jirka a myslím si, že ani nosánek mi nijak nenarostl, jak se říká a držím se stále při zemi a s pokorou. Jediná změna u mě je v tom, že už mám titul PRO (Profesionála).

Co teď děláte a nač se chystáte?

Hlasujte pro Sportovce města Prostějova 2017. PvNovinky nominovaly Jirku!

ilustrační foto FB Jiří Procházka

Komise sportovní Rady města Prostějova vyhlašuje tradiční anketu Sportovec města Prostějova za rok 2017. Slavnostní vyhlášení proběhne v březnu 2018 v Hotelu Tennis Club v Prostějově za účasti představitelů statutárního města Prostějova, Olomouckého kraje a široké sportovní veřejnosti. Nominovat své favority hned v několika kategoriích můžete i vy. PvNovinky již tento krok učinily a na sportovce roku a mediální hvězdu nominovaly kulturistu Jiřího Procházku.

Návrhy do soutěže může podat kterýkoliv občan města Prostějova. Bližší informace včetně nominačního formuláře jsou ke stažení na webových stránkách komise sportovní www.skmpv.cz . V případě, že nominaci podává klub či zástupce klubu, může nominovat do ankety osobu, která není příslušníkem daného klubu. Snahou ankety je ocenit nejúspěšnější sportovce v dané kategorii.

Jirka Procházka se umístil mezi profíky! Z Atlantic City veze třetí místo!

ilustrační foto

Jiří Procházka z Prostějova se po listopadovém úspěchu v Anglii zařadil mezi profesionální špičku celého světa. Včera reprezentoval Česko a potažmo i Prostějov na zámořské soutěži WBFF Atlantic City PRO.

A jaký byl jeho debut mezi profíky? "Do Prostějova vezu třetí místo, ale jsem trošku zklamaný, myslím, že jsem se mohl umístit výš", sdělil na svých FB stránkách prostějovský borec, který si jako odměnu odváží šest set dolarů.

Jirka poděkoval všem, kteří mu pomohli dostat se na tuto pozici, těší se na vánoční svátky a dalším závodem, kam se chystá, bude soutěž v Las Vegas. Krásné svátky, Jirko! (red)

Jirka Procházka bude bojovat za Prostějov. Zítra v Atlantic City!

Foto Jiří Procházka

Zítra bude prostějovský kulturista, jehož dráhu dlouhodobě sledujeme, startovat v soutěži soutěži WBFF Atlantic City PRO. Doufá, že domů doveze cenný kov. 

"Zítra budu opět reprezentovat Česko a náš Prostějov na zámořské soutěži WBFF Atlantic City PRO. Teď už ovšem mezi profesionální špičkou z celého světa.  Budu se snažit opět skvěle zareprezentovat a dovézt tak do Prostějova cenný kov," vzkazuje domů z New Jersey Jirka. Takže fanděte, ať to našemu šampionovi vyjde. Zaslouží si to! (ber)

 

Jirka se proměnil ve válečníka!

ilustrační foto FB Jiří Procházka

Mistr světa a prostějovský patriot, kulturista Jirka Procházka, je v přípravě na první profi mistrovství, které se bude konat začátkem prosince v Miami. Mezitím trénuje, ale také pózuje fotografům.

Stál modelem hned třem renomovaným mistrům fotografie - Luisi Rafaelovi, Ulrichu Oehmenovi a Simonu Barnesovi. Který z váčníků je podle vás nej? (ber)

 

Osm let dřiny. A splněný sen Jiřího Procházky!

Foto FB Jiří Procházka

"Letos vládnu světu! Letos mě neporazili kulturisté ani modelové! Letos můj rozjetý vlak nikdo nezastaví! Jsem mega nadšený!" Tak komentuje svůj fenomenální úspěch v Londýně prostějovský kulturista Jiří Procházka. V sobotu opět zvítězil a stal se mistrem světa.

"Ovládl jsem Anglii a celá Anglie poklekla před Prostějovákem. V noci jsem se stal vítězem v Londýně a dostal profesionální kartu. Na tohle jsem osm let dřel, každý den a vteřinu svého života jsem obětoval tomu, abych tohle dokázal a splnil si svůj sen. Tohle mi zaručuje vstup mezi absolutní světovou špičku. Laicky řečeno, dokázal jsem, jako když Petra Kvitová z amatérek přešla do profesionální ligy a teď závodí s těmi nejlepšími na nejslavnějších soutěžích. Jen v kulturistice," vzkazuje z Londýna Jirka, který je hrdý a pyšný na to, že nás a ČR mohl reprezentovat.

Jirka z Prostějova to dokázal! Je absolutním Mistrem světa!

Foto FB Jiří Procházka

Hned první soutěž Jiřímu Procházkovi vyšla. Číslo 100, se kterým startoval, bylo šťastné a přineslo mu hned tři vítězství. Jiří je Mistr světa! 

"Konečně. Rozjetý vlak jménem Procházka pokračuje. Po absolutním vítězství v Praze jsem to potvrdil i na Mistrovství světa. Vyhrál jsem tři své kategorie, jsem vítěz celého Mistrovství světa a nový Muscle Model PRO," netajil se radostí dnes v noci novopečený světový šampion, který za podporu nezapomněl poděkovat všem svým blízkým. 

Čtvrtého listopadu Jirku čeká WBFF Londyn a 11. listopadu WBFF Miami. Ani zde jirka nehodlá rozjetý vlak vítězství zastavit. Držíme pěsti a ještě jednou gratulujeme! (ber)

 

Jirka má na Mistrovství světa stovku!

Foto FB

Jak PvNovinky informovaly, prostějovský kulturista Jiří Procházka se před několika dny vydal do Anglie, kde bojuje o titul Mistra světa. Dnes ráno boj začal a Jirka do něj vstoupil s číslem 100.

"Snad přinese štěstí," netají se přáním borec, který zveřejnil i fotografii své závodní barvy. Držíme pěsti a přejeme Jirkovi, aby od té stovky odmazal obě nuly a odnesl si titul nejvyšší! (ber)

 

Jiří Procházka usiluje o titul Mistra světa. V Anglii!

Foto FB Jiří Procházka

Kulturista Jiří Procházka, jehož osudy PvNovinky dlouhodobě sledují, už počítá poslední hodiny do startu na Mistrovství světa. V sobotu 28. října bude s více než 350 závodníky z různých koutů světa bojovat v Anglii o titul nejvyšší.

Tím to ale pro Jirku nekončí. O týden později, 4. listopadu, bude soutěžit v Londýně a týden na to, 11. listopadu, v Miami. Formu má, podle vlastních slov, brutální. "Je mi hrozná zima ve fitku, protože skoro nemám tuk, cvičím v zimních rukavicích a jsem totálně KO," svěřil se. K úspěchu mu zcela jistě dopomůže i speciální zástřih a skvělý oblek z prostějovské firmy Bernhardt.

Držte Jirkovi pěsti. Opět bude hrdě reprezentovat Prostějov a Českou republiku na světových pódiích. (ber)