Letecká ulice

OBRAZEM: Cyklostezka v Letecké se rýsuje

Foto ber

Až do konce měsíce srpna bude uzavřen chodník v ulici Dolní a Letecká z důvodu stavby cyklostezky.

Chodník bude uzavřen do 31. srpna, komunikace pro vozidla jsou průjezdné v obou směrech, místy jsou mírně zúžené. Délka uzavírky je cca 200 m. (ber)

Tunel v Letecké zasypán, můžete jezdit!

Foto ber

 

Dlouhodobá uzavírka Letecké ulice skončila. Ještě ve středu odpoledne nebylo značení objízdných tras odstraněno, ulice ale už byla průjezdná.

"Pokud se touto cestou vydáte, nezapomeňte sledovat dopravní značení. Čerstvě zasypaný výkop by vám mohl pořádně zahýbat tlumiči," vzkazuje čtenář Pavel. Leteckou uzavřela už 1. září generální oprava kanalizace, která měla skončit posledního října. Termín byl následně posunut na 20. listopadu, ani ten ale nebyl dodržen. (ber)

Uzavírka Letecké se protáhla

Foto ber

 

Generální oprava kanalizace, která v říjnu uzavřela Leteckou ulici, má zpoždění. Skončit totiž měla už posledního října.

Letecká byla uzavřena z důvodu rekonstrukce hloubkové kanalizace 1. září. Stavba měla být ukončena 30. října. Do dnešního dne je ale neprůjezdná, stavební práce stále trvají. "Rekonstrukce skončí 20. listopadu," naleznete na webu města vysvětlení odboru dopravy. (ber)