LHK Jestřábi mládež

Celoroční hokejová škola startuje 17. ledna

ilustrační foto LHK

Hokejovou školu povedou trenéři A mužstva Pavel Arnošt a David Kočí. Stále máte možnost své děti přihlásit.

Náplní hokejové školy je zdokonalování individuálních herních činností jednotlivce s využitím moderních tréninkových metod. „To, že v moderním hokeji je základem být dobrým bruslařem, už všichni dobře víme. Proto se v hodinách budeme věnovat dovednostnímu bruslení, bruslení na hranách s prvky powerskatingu, obratnostnímu bruslení a také hokejovému bruslení. Tím, jak se hra zrychluje, zmenšují se kluziště a dochází k častým soubojům, tak se zvyšují nároky na hráče a jejich práci s kotoučem.

Staňte se součástí hokejové rodiny, zvou Jestřábi

Foto LHK Jestřábi

Na zimním stadionu v Prostějově bude dne 25. ledna 2017 od 16 hodin probíhat akce Týden hokeje – Pojď hrát hokej. Klub LHK Jestřábi Prostějov se zapojil do celorepublikové akce na podporu hokejové mládeže.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro kluky i dívky ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akci, při které mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou navíc připraveny hodnotné ceny.

Prestižní akce Týden hokeje se bude konat v lednu v Prostějově

ilustrační foto

Klub LHK Jestřábi byl při velké konkurenci z celé ČR vybrán ČSLH, aby ve středu 25. ledna 2017 v šestnáct hodin na Zimním stadionu pořádal prestižní akci nazvanou Týden hokeje. Jde o náborovou akci pořádanou jednotlivými kluby ve spolupráci s ČSLH, která v pilotním testu sklidila velký úspěch.

Děti si vyzkouší mnoho aktivit, nejen samotné bruslení, rodiče pro změnu dostanou informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaké výhody lední hokej malým klukům a holkám poskytuje. „Současnou filozofií ČSLH je rozšířit počet bruslících dětí v České republice, k čemuž nám Týden hokeje může hodně pomoct. Následně se velmi věnujeme práci s trenéry, kteří mají na starost právě ty nejmenší hokejisty,“ vysvětluje Milan Hnilička, bývalý vynikající gólman a v současnosti manažer rozvoje ledního hokeje.

OBRAZEM: Mikuláš na ledě!

Foto čtenář Petr

Dnes zavítal na zimní stadion v Prostějově Mikuláš. Akce byla připravena a zúčastnili se jí hlavně ti nejmenší Jestřábci, kteří si bruslení s čerty, Mikulášem a andělem báječně užili.

Na závěr byli všichni obdarováni balíčky. Překvapením večera pro všechny přítomné byl nový plyšový maskot s podobou Jestřába. 

"Byl jsem s akcí velmi spokojený a syn byl nadšený. Čerti dělali s dětmi hokejová cvičení za sladkou odměnu. Na zimním stadionu zavládla vánoční atmosféra", nechal se slyšet tatínek Petr. (red)

Chcete se naučit bruslit? Zkuste to s Jestřáby!

ilustrační foto

Nezvládáte rychlé nože na nohou tak, jak byste si přáli a nehodláte si uříznout ostudu na kluzišti na hlavním prostějovském náměstí? Máme pro vás tip! Bruslit vás naučí odborníci nejpovolanější, prostějovští Jestřábi.

Lekce budou probíhat každé úterý, v sobotu a v neděli. A pozor, jsou zdarma! Stačí se jen přihlásit. (red)

 

OBRAZEM: Úspěšný víkend malých Jestřábů

Foto LHK Jestřábi

V sobotu 12. listopadu vyjel ročník 2008 LHK Jestřábi Prostějov na mistrovská utkání hraná na zimním stadionu ve Šternberku. O den později se utkali hned ve třech zápasech v Přerově.

V prvním utkání porazili kluci domácí tým vysokým gólovým rozdílem, ale Šternberk rozjel svoji mládež od úplného začátku teprve před dvěma měsíci. Do druhého utkání nastoupili prostějovští hráči proti Kohoutům z Olomouce a opět se jim dařilo.

Druhý den na borce z LHK čekal nelehký úkol, kdy museli odehrát v Přerově tři utkání proti ročníku 2007. V prvním zápase porazili Šumperk 6:2. Druhé utkání se neslo v duchu velkého derby, kdy LHK Jestřábi Prostějov porazili domácí tým z Přerova 9:8. Po náročném utkání s Přerovem prohráli s týmem Olomouce 4:12.