Mamut

Nezapomněli jste na Izera? Máme pro vás volňásky!

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, třiadvacátého března vystoupí v kulturním domě v Jesenci bavič a moderátor Zdeněk Izer. A vy s námi můžete soutěžit o vstupenky!

Postačí, když zašlete do jedenáctého března na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se představení jmenuje? Odpověď označte v předmětu IZER. Pro čtyři vylosované máme vstupenky. (red)

 

Kdo jde na Tři sestry a Horkýže Slíže? Právě teď!

ilustrační foto plakát

Po veleúspěšném tour z roku 2013 se po třech letech opět potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném podiu v rámci BRATIA A SESTRY TOUR 2016. V Prostějově jsou právě dnes!  

Tři vylosovaní z naší soutěže obdrží po dvou vstupenkách a mohou zamířit na koncert! Jsou to Jindra Teterová, Kamila Cetkovská a Martina Přikrylová. Gratulujeme! (red)

 

OBRAZEM: Mikulášská? Prostě super!

Foto čtenář Lubik

Včera jste se ve Společenském domě v Prostějově mohli skvěle bavit na Mikulášské zábavě. Skupiny Kontakt a Keks se vytasili s tím nejlepším, co umí! A s Prostějovskými novinkami jste soutěžili o volné lístky.

Za zaslané fotografie děkujeme jednomu z výherců, panu Lubikovi. A co vy, užili jste si večer? (red)

Kdo "zapaří" na sobotní Mikulášské zdarma?

ilustrační foto plakát

Exkluzivní vystoupení prostějovských legend KEKS & KONTAKT se blíží. Již zítra v prostějovském KaS Centru vystoupí od dvaceti hodin. Podívali jste se s námi do jejich historie a soutěžili o vstupenky!

Kapela KONTAKT

Kdo získal volňásky na Legendy?!

ilustrační foto plakát

Bigbíťáci, bigbíťačky, rychle rifle pohledejte, na legendy do Konice pospíchejte! Nenechte si ujít jedinečnou akci konající se pouze jednou do roka. V pátek 17. června se Legendy vrací do Konice. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o volňásky!

Vystoupí skupiny, které již běžně nehrají a znovu se dají dohromady pro tuto zvláštní příležitost. „Těšit se můžete na Merkur, Marasd, Integral, Junior, Arest, Neopets,“ zvou pořadatelé.

A kdo si poslechny legendární skupiny zdarma? Martin Krampol, Roman Kašpar, Pavel Páleník a Lenka Navrátilová. Gratulujeme! (red)

Jiřina Piňosová: Děkuji za skvělý zážitek!

Foto Jiřina Piňosová

Včera večer se uskutečnilo v Kulturním a společenském centru v Prostějově exkluzivní vystoupení prostějovských legend KEKS & KONTAKT. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o čtyři lístky. Jiřina Piňosová byla jednou z vylosovaných.

"Děkuji vám za vylosování a lístek zdarma, byl to zážitek", děkuje a zasílá fotografie z včerejší akce. My děkujeme též a jsme rádi, že se akce líbila! (red)

Metalové Vánoce v Apollo 13. Soutěžte o vstupenky!

ilustrační foto plakát

Velmi úspěšný minifestival Metalové vánoce se v brněnském Semilasse uskuteční letos již popáté. A poprvé se tato akce vydá i mino Brno. Den před domovskou scénou se tento metalový fest představí fanouškům v klubu Apollo 13 v Prostějově.

Pro Prostějov byl vytvořen unikát – metal xmas project - speciálně složená skupina, se kterou vystoupí několik zpěváků, které fans znají z dalších známých kapel.

Kdo vyhrál lístky na Tři sestry a Krucipüsk?

ilustrační foto plakát

Dne 4.12.2015 od 19:30 hodin se v KaSCentru v Prostějově rozjede jedinečný nářez. Na koncertním pódiu se setkají kapely Tři sestry a Krucipüsk. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o vstupenky!

A kdo jsou ti šťastlivci, kteří si zařádí na koncertě zdarma? Ladislav Dvořák, Tomáš Cydlík, David Přikryl a Lucie Frýbortová. Gratulujeme! (red)

Krucipüsk a Tři sestry v Prostějově! Je libo vstupenky?

ilustrační foto plakát

Dne 4.12.2015 od 19:30 hodin se v KaSCentru v Prostějově rozjede jedinečný nářez. Na koncertním pódiu se setkají kapely Tři sestry a Krucipüsk. Soutěžte s námi o vstupenky!

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro její texty s hospodskou tematikou.

Kdo z vás si poslechne Zagorku zdarma? Usmálo se na vás štěstí?

ilustrační foto plakát

Podle beznadějně vyprodaných sálů, v nichž zpívají Hana Zagorová a Petr Rezek, by se mohlo zdát, že se píše například rok 1979. Diváci s nimi zpívají a tleskají vestoje i dnes – po čtyřiatřiceti letech. V Prostějově vystoupí 10.11.2015 od 19 hodin se skupinou Jiřího Dvořáka Boom!Band ve Společenském domě.

S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o čtyři volné vstupenky. Jak se dalo očekávat, soutěžících byla velká řada. A na koho se usmálo štěstí a vychutná si koncert zdarma? Jarmila Gmeinerová, Ela Vejmolová, Veronika Hořavová a Petr Randus. Blahopřejeme! (red)