Martina Očenášková

Co takhle příměstské tábory u koní? Zhlédněte!

ilustrační foto FB M+M

Areál nabízí vyjížďky na koních do přírody s vodičem, zvířecí koutek a mnoho dalšího. Své děti můžete přihlásit hned na několik termínů po oba prázdninové měsíce.

„Součástí programu je vyjížďka do přírody pod dozorem kvalifikované personálu, výuka teorie (jízdy na koni, ošetřování koní, historie koní) zábavnou formou, krmení zvířátek, hry a soutěže v přírodě,“ vypočítávají pořadatelé.

Pro účastníky je zajištěna 3x denně strava a pitný režim, stejně jako zdravotní dozor. Veškeré potřeby pro výtvarnou a tvořivou činnost dětí a zapůjčení veškeré bezpečnostní výstroje jezdce jsou již v ceně.

Termíny jsou:

11.7.- 14.7.2016

18.7. – 21.7.2016

25.7 – 28.7.2016

1.8. – 4.8.2016

8.8. – 11.8. 2016

Zaříkávačka koní přijede již zítra!

ilustrační foto zuzanaprokopova.cz

Stáje M+M zfp s.r.o ve spolupráci se spolkem M+M Očenáškovi pozvaly do Ptení Zuzku Prokopovou. Známá zaříkávačka koní dorazí v neděli 24. dubna.

Zuzka Prokopová zúročuje roky zkušeností nejen v celkové metodice výuky Partnershipu, ale i v praxi. V rámci hesla, že nic není nemožné, pomáhá najít společnou řeč s jejich čtyřnohými partnery začínajícím i dlouholetým koňákům, dětem i dospělým.

Lekce se uskuteční v době od 9,30 do 17 hodin. „Přijďte se podívat, jak se dá pomoci každému koni i majiteli, který si neví rady s chováním, tréninkem a zlozvyky svého koně,“ zvou organizátoři.