měsíc

"Superkrvavý modrý lví měsíc". Již ve středu!

Foto http://www.astronomy.com

Ve středu 31. ledna ve 14,27 nás čeká na obloze podívaná v podobě "super krvavého modrého měsíce". Nemusíte se však bát, ve skutečnosti jde o úžasnou podívanou. K vidění bude po pětatřiceti letech, a pěkně zahraje na city. Protože je lví.

Lví úplněk

Letošní druhý lednový úplněk je ve znamení Lva. Přinese velkou sílu, značnou odvahu a nespoutanou vášeň. V tento den přijdou do středu zájmu naši milovaní. Budeme se chtít více setkávat s přáteli a být nablízku svým partnerům. Budeme více vášniví, odvážní a plní touhy se o někoho starat. Lev pomůže s tím, že budeme mít větší sílu a naše sebedůvěra bude stoupat. A pokud budeme chtít něčeho dosáhnout, v tyto dny se nám to určitě podaří. Je možné, že získáte finance, které vám schází.

Dnes je kouřový úplněk. Ve znamení Lva

ilustrační foto ber

Dnes v noci nás čeká úplněk. Bude výjimečný, dočkáme se polostínového, neboli kouřového zatmění měsíce. Ten bude ve znamení Lva a nastane v 1:32 v sobotu ráno. Přinese nám touhu po pozornosti, navazování kontaktů i nové začátky.

Polostínové zatmění měsíce je jev, ke kterému dochází, pokud se měsíc dostane do stínu, který vrhá naše planeta, a stín Země dopadne přímo na jeho okraj. Tím se měsíc zbarví do jasnější žlutooranžové barvy a na jeho okraji se objeví jakýsi kouřový stín.

Naši předkové tento jev považovali za ukazatel neštěstí a smůly, dokonce za předzvěst války a bojů. Když se na obloze objevil „kouřový“ úplněk, vykonávali nejrůznější ochranné rituály, které je měly před jeho silou ochránit. Polostínové zatmění měsíce však nemá nijak ničivou sílu, jen umocňuje účinky úplňku jako takového.

Čeká nás „štíří“úplněk. Plný sexu

ilustrační foto corbis.com

Ani se nenadějeme a máme tady další úplněk. Nastane 22. dubna v 7,23 hodin a je ve znamení vášnivého Štíra. Měsíc v úplňku krade spánek, ale ten štíří podporuje sexuální touhu. Takže ve zkratce – moc se nevyspíme, ale můžeme promilovat minimálně zbytek dubna. A bonus - budou "padat" hvězdy.

Tento úplněk bude mít vliv na finance a sex. Do úplňku bychom měli dořešit vše související s půjčkami a hypotékou, vrátit dluhy, zaplatit vše, co je nutné, konsolidovat půjčky nebo snížit procenta na hypotéce. Můžeme ale také výhodně nakupovat a prodávat.  

Prostějovská čarodějnice ví, jak získáte peníze

ilustrační foto astro.cz

Chcete-li do svého života přitáhnout více peněz, zkuste sílu úplňku. Jednoduchý trik používá jedna z prostějovských „čarodějnic“ řadu let a mnohokrát se jí prý osvědčil. Ale pozor, buďte skromní. Miliony přinese jen s velkým štěstím.

Najděte si místo, odkud je vidět celý měsíc. Klidně můžete být i doma za oknem. Otevřete peněženku a povytáhněte svoji nejvyšší bankovku. Držte v obou rukou otevřenou peněženku tak, aby do ní zářila měsíční záře. Zavřete oči a 9x za sebou opakujte: “naplň se”.

Během opakování si představujte, jak k vám proudí jednotlivé bankovky přímo od úplňku a přistávají ve vaší peněžence. Prociťujte to, představujte si před zavřenýma očima, jak se vaše peněženka začíná naplňovat.

Vlčí úplněk přinese lásku, nové začátky a peníze

ilustrační foto astro.cz

První letošní úplněk nastane v neděli 24. ledna ve 2,45 hodin. Říká se mu vlčí, i když je ve znamení lva. Přinese nám do života lásku, nové začátky a také peníze.

Vlčí úplněk nás osvobozuje od zpoždění nebo odkládání, odstraňuje veškerá omezení v myšlení a dodává nám moudrost, kuráž a odvahu pustit se do věcí, které byly pro nás předtím nemyslitelné, nebo jsme pro ně neměli dostatek síly a odvahy.

Vlčí úplněk se u některých z nás může projevit v podobě nových nápadů, pracovních možností nebo přeměny negativního na pozitivní. Největší potenciál zde mají pracovní záležitosti. 

Dnešní „ býčí“ úplněk je Super Moon

ilustrační foto wikipedia.org

Dnešní úplněk je ve znamení býka a obklopuje ho energie tiché důstojnosti a zemité moudrosti. Nastane dnes ve 13,06 hodin a je superúplňkem, jehož záře bude obzvlášť jasná, protože Měsíc je blízko Zemi. Přinese uklidnění a je nakloněn třeba milostným hrátkám, ale i odpočinku.

Možná uvítáte, že „býčí“úplněk nebude rušný a dramatický, naopak, klidná atmosféra vám pomůže ujasnit si priority a rozhodnout se, která z vašich současných spojení, projektů a hodnot za to opravdu stojí.
Poživačnou stránkou Býka je umět si vychutnat vše, co nám naše smysly nabízí, nebraňte se proto malým rozkoším a už vůbec ne milostným úplňkovým hrátkám. Býk nás vyzývá k tomu, abychom se uzemnili, uvědomili si fyzické tělo s jeho potřebami, stáhli se z cizích dramat a obnovili naši radost ze života.
Potřeba odpočinku bude silná a ani lidé kolem vás se nenechají do ničeho hnát. (ber)

Blíží se býčí úplněk. Přeje penězům

ilustrační foto astro.cz

Říjnový neboli lovecký úplněk začíná v 27. října v 13:06 hodin a je ve znamení Býka. Býk přeje kouzlům přivolávajícím peníze a udržení pozice v práci či podnikání.

Býk odhaluje svůj postoj vůči penězům, bezpečnosti a potěšení. Nabádá nás, ať přemýšlíme nad svým vnitřním zdrojem, talenty a schopnostmi, které máme, nutí nás, ať je vylepšíme nebo se věnujeme tomu, co nás baví.
Tento úplněk nás také nutí, abychom přemýšleli o tom, jaké změny můžeme provést hluboko uvnitř nás, které chceme v našem vztahu, v práci a v životě. Než začneme vidět změnu ve svém světě, změna musí nastat v nás jako první. Zbytečně můžeme sabotovat náš vlastní úspěch tím, že budeme odolávat změnám. Tvrdohlavost je jen zástěrka strachu pro potřebné změny.

Fotili jste krvavý měsíc? Pochlubte se

ilustrační foto astrohled.cz

Jedinečný úkaz, o kterém PvNovinky informovaly, se z 27. na 28. září objevil na noční obloze. Úplněk přinesl krvavý měsíc.

Viděli jste jej, či ho dokonce zachytili okem objektivu? Pochlubte se. Vaše snímky rádi zveřejníme. (red)

Blíží se Krvavý Měsíc a s ním výjimečná energie!

ilustrační foto astrohled.cz

 

Už za pár dnů, přesně 28. září, nás čeká poslední ze čtveřice krvavých měsíců. Bude možné vidět jak „Krvavý Měsíc“, tak „Super Měsíc“ neboli „Super úplněk“, ale i úplné zatmění Měsíce. V každém případě jde o jevy, při kterých se rozhodně máme na co těšit.  

Super úplněk

Měsíc bude 28. 9. přesně ve 4:50 (pouhou hodinu před maximem zatmění) větší než obvykle. I když projde na své dráze nejblíže okolo Země, jedná se o pouhou optickou iluzi. Ve skutečnosti je totiž Měsíc stále stejně velký, jenže naše vnímání vzdálených objektů nás klame. Později v noci, v ranních hodinách 28. září, Měsíc zmizí, dojde k jeho zatmění, které bude druhým fenoménem, a zhruba o hodinu později, ve 5:47 středoevropského času, budeme svědky třetího unikátu.

Krvavý Měsíc

Čeká nás panenský úplněk! Přivádí i děti!

ilustrační foto

 

Svět se točí docela rychle a tak nás čeká další úplněk. Bude ve znamení Panny a proběhne ve čtvrtek 5. března v 19.06 hodin. Přinese, pokud budeme chtít, zbavení se nedobrých věcí, nový začátek, novou činnost nebo nové dítě. Pokud jste něco nestihli dokončit, udělejte to v den, kdy je úplněk v Panně. Vyplatí se to!

Úplněk v Panně souvisí s pořádkem, můžete chtít uklízet všechno, co je neuspořádané, týká se to i vztahů. Věnujte se praktickým věcem, studiu a intelektuální práci, zejména vyžaduje-li analýzu a logiku. Lidé řeší problémy druhých, jsou kritičtější, zaměřují se na detaily. Buďte tolerantnější a pamatujte na své zdraví, přáno je změně životního stylu.