Miki Grepl

Fotbalový Skřítek: Vlastimil Lang, Lukáš Sluka a Marek Gerhard. Znáte tahle jména? Měli byste!

ilustrační foto archiv Fotbalový Skřítek, Marek Gerhard

Za filmem Fotbalový Skřítek nestojí pouze Michal Miki Grepl, ale i štáb, o kterém jsme vás často informovali, a tak si ho tedy pojďme konkrétně představit.

Vlastimil Lang je jeden z nejdůležitějších lidí projektu. Tento muž měl po dobu filmu na starost zvuk a nyní po dotočení filmu bude záviset skoro vše převážně na něm, protože on je ten muž, který bude celý film dávat dohromady. Film bude stříhat, mazat ruchy, doplňovat zvuky a také hudbu, kterou mimo jiné také skládá on sám, tak jak tomu bylo i u prvního projektu Mikiho Grepla, kterým byl krátkometrážní western https://www.youtube.com/watch?v=Jy70m4nYgIg .

Ve filmu natáčeném v Prostějově si zahrála motokrosová legenda či známý český herec!

ilustrační foto Zuzana Zapletalová

Neděle 15. října byla posledním natáčecím dnem filmu Fotbalový Skřítek prostějovského Michala Miki Grepla. Na třetí pokus si počasí dalo říct a závěrečný mač mohl být odehrán na hřišti ve Vrahovicích. Filmaři si sice oddechli, čeká je ale ještě spousta práce.

"Nečekal jsem, že přijde tolik lidí, když nás počasí dvakrát vypeklo. Tentokrát to ale vyšlo a já bych chtěl poděkovat všem, kdo se na natáčení podíleli," říká Miki. Ve filmu uvidíte i známé osobnosti, které se mihnou v epizodních rolích. "Zahrál si dvojnásobný veteránský mistr světa v motocrossu. legenda Martin Žerava či ředitel Městské knihovny Aleš Procházka. Povědomá může být divákům i další tvář, která patří Ladislavu Dostálovi z Kunštátu.

OBRAZEM: Natáčení filmu na vrahovickém hřišti. Přišel i Fantomas

Foto Zuzana Zapletalová

Jak jsme vás již včera informovali, na vrahovickém hřišti místního Sokola se natáčel fotbalový zápas mezi Jiskrou Trpenovice a Vrahovicemi. Filmaři na tento den čekali dlouho, několikrát avizované natáčení se přesouvalo kvůli špatnému počasí.

"Nejdříve byla velká mlha, ale vyčasilo se. Dorazila skupina maminek z místní facebookové skupiny, které hrály manželky fotbalistů Jiskry", napsala k zaslaným fotografiím Zuzana Zapletalová.

Jak se filmařům jejich film, nazvaný Fotbalový Skřítek, vydaří, se přesvědčíme již v příštím roce. (red)

Na hřišti ve Vrahovicích se právě natáčí film

Foto PvNovinky.cz

Právě nyní probíhá natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která měří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Natáčení probíhá právě nyní,  v době od 11 do 15 hodin na hřišti ve Vrahovicích. 

Když budete jako fanoušci stát na správném místě, možná se objevíte i ve filmu. 

"Tento den by měl být zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu. A pozor, hospoda na hřišti je normálně otevřena. (ber)

 

Pozor! Zítřejší natáčení Fotbalového Skřítka se ruší!

ilustrační foto

Naposledy dnes kolem oběda jsme vložili článek, který zval všechny možné komparsisty na poslední natáčení k filmu Fotbalový Skřítek. Natáčení se, bohužel, nekoná!

"Je mi to nesmírně líto, vím, že se mnozí z vás na natáčení těšili, ale z důvodu nepřízně počasí je musíme odložit, prozatím na neurčito. Doufám, že se dočkáme babího léta", omlouvá se hlavní aktér celé události, herec a režisér v jedné roli, Michal Miki Grepl.

"Včas dáme opět vědět zájemcům, až se natáčení bude konat", neopomněl přidat pozvání.

Veškeré informace o natáčení filmu, novinkách a událostech naleznete zde: https://web.facebook.com/fotbalovyskritek/?fref=ts (red)

Nezapomeňte! Fotbalový skřítek hledá kompars!

ilustrační foto

Přijďte se podívat na natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která poměří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Uskuteční se v neděli 24. září v době od 11 do 15 hodin na hřišti ve Vrahovicích!

Když budete jako fanoušci stát na správném místě, možná se objevíte i ve filmu. "Prosíme, dbejte pokynů filmařů a vyvarujte se značek a log na oblečení křiklavých barev", vzkazují filmaři, kteří se těší na všechny, kdo přijdou. 

"Tento den bude zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu, pokud nezasáhne nějaká neočekávaná vyšší moc,"  dodal Michal Miki Grepl. A pozor, hospoda na hřišti bude normálně otevřena. (ber)

Chcete hrát ve filmu? Fotbalový Skřítek hledá diváky zápasu!

ilustrační foto FB Fotbalový Skřítek

Přijďte se podívat na natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která poměří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Uskuteční se 24. září, a to v době od 11 do 15 hodin na hřišti ve Vrahovicích. 

Když budete jako fanoušci stát na správném místě, možná se objevíte i ve filmu. "Prosíme, dbejte pokynů filmařů a vyvarujte se značek a log na oblečení křiklavých barev", vzkazují filmaři, kteří se těší na všechny, kdo přijdou. Jen jim dejte předem vědět, aby věděli, zda "vyprodají stadion".

"Tento den bude zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu, pokud nezasáhne nějaká neočekávaná vyšší moc," dodal Michal Miki Grepl. A pozor, hospoda na hřišti bude normálně otevřena.

Fotbalovému Skřítkovi přeji vše nejlepší, říká režisér Troška o budoucím prostějovském filmu

ilustrační foto Fotbalový Skřítek

Projekt Fotbalový Skřítek je film, za kterým stojí Michal Miki Grepl, autor krátkého westernového snímku Dnes je dobrý den na smrt. 

Michal "Miki" Grepl, prostějovský rodák, po natočení své prvotiny zamířil do fotbalového světa. Sám bývalý fotbalista a trenér se s milovaným sportem musel ze zdravotních důvodů rozloučit již ve 20 letech. Fotbal je velmi blízký i dalšímu členovi produkčního týmu, Vlastimilu Langovi, který s Mikim spolupracoval i při jeho prvním filmu jako autor hudby. Další do party, Marek Gerhard, sice fotbal sám nikdy nehrál, zato umí velmi dobře zacházet s kamerou a filmovou technikou vůbec.

Další velký den Fotbalového Skřítka!

Foto FB Fotbalový Skřítek

21. května natočili autoři filmu Fotbalový Skřítek první opravdový zápas do filmu. Soupeřem Jiskry Trpenovice byl tým Rakousky, který pro film ztvárnili fotbalisté Sokol Vícov. 

"Rozhodčím tohoto zápasu byl pan Kouba, civilním jménem Jakub Kuba Kroupa. A svých filmových rolí se všichni zhostili velmi dobře! Je na co se těšit," vzkazuje duše filmového projektu, Michal Miki Grepl.  

Dění při natáčení a nejnovější události můžete sledovat na https://www.facebook.com/fotbalovyskritek/?view_public_for=2237812109776276. (ber)

Fotbalového Skřítka Jiskry Trpenovice můžete podpořit do 9. května!

ilustrační foto Startovač

Jak PvNovinky inormovaly, po loňském nečekaně úspěšném krátkometrážním westernu Dnes je dobrý den na smrt, připravuje Michal Miki Grepl mnohem větší projekt. Hodinový film s názvem Fotbalový Skřítek, bude tentokrát komediálně laděný a bude z fotbalového prostředí. Velký projekt ovšem vyžaduje velké peníze a tak je Miki shání, mimo jiné na Startovači.

„Více o filmu se dozvíte právě na Startovači, kde můžete i přispět nějakou částkou. Za ni naopak vy dostanete odměnu,“ vysvětluje Miki. Podívat se můžete na strákách https://www.startovac.cz/projekty/film-fotbalovy-skritek/

Zatím se na stránce sešlo 37 300 korun místo požadovaných 25 tisíc. Stále ale ještě máte čas, abyste tvůrce podpořili, a to do 9. května.