Miki Grepl

Pozor! Zítřejší natáčení Fotbalového Skřítka se ruší!

ilustrační foto

Naposledy dnes kolem oběda jsme vložili článek, který zval všechny možné komparsisty na poslední natáčení k filmu Fotbalový Skřítek. Natáčení se, bohužel, nekoná!

"Je mi to nesmírně líto, vím, že se mnozí z vás na natáčení těšili, ale z důvodu nepřízně počasí je musíme odložit, prozatím na neurčito. Doufám, že se dočkáme babího léta", omlouvá se hlavní aktér celé události, herec a režisér v jedné roli, Michal Miki Grepl.

"Včas dáme opět vědět zájemcům, až se natáčení bude konat", neopomněl přidat pozvání.

Veškeré informace o natáčení filmu, novinkách a událostech naleznete zde: https://web.facebook.com/fotbalovyskritek/?fref=ts (red)

Nezapomeňte! Fotbalový skřítek hledá kompars!

ilustrační foto

Přijďte se podívat na natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která poměří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Uskuteční se v neděli 24. září v době od 11 do 15 hodin na hřišti ve Vrahovicích!

Když budete jako fanoušci stát na správném místě, možná se objevíte i ve filmu. "Prosíme, dbejte pokynů filmařů a vyvarujte se značek a log na oblečení křiklavých barev", vzkazují filmaři, kteří se těší na všechny, kdo přijdou. 

"Tento den bude zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu, pokud nezasáhne nějaká neočekávaná vyšší moc,"  dodal Michal Miki Grepl. A pozor, hospoda na hřišti bude normálně otevřena. (ber)

Chcete hrát ve filmu? Fotbalový Skřítek hledá diváky zápasu!

ilustrační foto FB Fotbalový Skřítek

Přijďte se podívat na natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která poměří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Uskuteční se 24. září, a to v době od 11 do 15 hodin na hřišti ve Vrahovicích. 

Když budete jako fanoušci stát na správném místě, možná se objevíte i ve filmu. "Prosíme, dbejte pokynů filmařů a vyvarujte se značek a log na oblečení křiklavých barev", vzkazují filmaři, kteří se těší na všechny, kdo přijdou. Jen jim dejte předem vědět, aby věděli, zda "vyprodají stadion".

"Tento den bude zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu, pokud nezasáhne nějaká neočekávaná vyšší moc," dodal Michal Miki Grepl. A pozor, hospoda na hřišti bude normálně otevřena.

Fotbalovému Skřítkovi přeji vše nejlepší, říká režisér Troška o budoucím prostějovském filmu

ilustrační foto Fotbalový Skřítek

Projekt Fotbalový Skřítek je film, za kterým stojí Michal Miki Grepl, autor krátkého westernového snímku Dnes je dobrý den na smrt. 

Michal "Miki" Grepl, prostějovský rodák, po natočení své prvotiny zamířil do fotbalového světa. Sám bývalý fotbalista a trenér se s milovaným sportem musel ze zdravotních důvodů rozloučit již ve 20 letech. Fotbal je velmi blízký i dalšímu členovi produkčního týmu, Vlastimilu Langovi, který s Mikim spolupracoval i při jeho prvním filmu jako autor hudby. Další do party, Marek Gerhard, sice fotbal sám nikdy nehrál, zato umí velmi dobře zacházet s kamerou a filmovou technikou vůbec.

Další velký den Fotbalového Skřítka!

Foto FB Fotbalový Skřítek

21. května natočili autoři filmu Fotbalový Skřítek první opravdový zápas do filmu. Soupeřem Jiskry Trpenovice byl tým Rakousky, který pro film ztvárnili fotbalisté Sokol Vícov. 

"Rozhodčím tohoto zápasu byl pan Kouba, civilním jménem Jakub Kuba Kroupa. A svých filmových rolí se všichni zhostili velmi dobře! Je na co se těšit," vzkazuje duše filmového projektu, Michal Miki Grepl.  

Dění při natáčení a nejnovější události můžete sledovat na https://www.facebook.com/fotbalovyskritek/?view_public_for=2237812109776276. (ber)

Fotbalového Skřítka Jiskry Trpenovice můžete podpořit do 9. května!

ilustrační foto Startovač

Jak PvNovinky inormovaly, po loňském nečekaně úspěšném krátkometrážním westernu Dnes je dobrý den na smrt, připravuje Michal Miki Grepl mnohem větší projekt. Hodinový film s názvem Fotbalový Skřítek, bude tentokrát komediálně laděný a bude z fotbalového prostředí. Velký projekt ovšem vyžaduje velké peníze a tak je Miki shání, mimo jiné na Startovači.

„Více o filmu se dozvíte právě na Startovači, kde můžete i přispět nějakou částkou. Za ni naopak vy dostanete odměnu,“ vysvětluje Miki. Podívat se můžete na strákách https://www.startovac.cz/projekty/film-fotbalovy-skritek/

Zatím se na stránce sešlo 37 300 korun místo požadovaných 25 tisíc. Stále ale ještě máte čas, abyste tvůrce podpořili, a to do 9. května. 

Stanete se mecenášem, trenérem či vlajkonošem? Fotbalový Skřítek Jiskry Trpenovice čeká na podporu!

ilustrační foto FB Fotbalový Skřítek, autor: Lucie Pavlů

Jak PvNovinky inormovaly, po loňském nečekaně úspěšném krátkometrážním westernu Dnes je dobrý den na smrt, připravuje Michal Miki Grepl mnohem větší projekt. Hodinový film s názvem Fotbalový Skřítek bude tentokrát komediálně laděný a bude z fotbalového prostředí. Velký projekt ovšem vyžaduje velké peníze, a tak je Miki shání, mimo jiné na Startovači.

„Více o filmu se dozvíte právě na Startovači, kde můžete i přispět jakoukoli částkou. Za ni naopak vy dostanete odměnu,“ vysvětluje Miki. Podívat se můžete na stránkách https://www.startovac.cz/projekty/film-fotbalovy-skritek/

Podpořme nový film Mikiho Grepla. Fotbalového Skřítka najdete na Startovači

Foto startovač

Projekt Fotbalový Skřítek odstartoval. Jde o film, za kterým stojí Michal Miki Grepl, autor krátkého westernového snímku Dnes je dobrý den na smrt. Na realizaci svého fotbalového snu nyní shání finance i na Startovači.

Michal "Miki" Grepl, prostějovský rodák, po natočení své prvotiny zamířil do fotbalového světa. Sám bývalý fotbalista a trenér se s milovaným sportem musel ze zdravotních důvodů rozloučit již ve 20 letech. Fotbal je velmi blízký i dalšímu členovi produkčního týmu, Vlastimilu Langovi, který s Mikim spolupracoval i při jeho prvním filmu jako autor hudby. Třetí do party, Marek Gerhard, sice fotbal sám nikdy nehrál, zato umí velmi dobře zacházet s kamerou a filmovou technikou vůbec. 

Prostějovan Michal Miki Grepl bude točit další film! A hledá komparz!

Foto archiv Miki Grepl, Marek Gerhard

S Michalem Miki Greplem, autorem krátkometrážního snímku Dnes je dobrý den na smrt, jsem se potkala koncem loňského roku. Tehdy režisér, scénárista a herec v jedné sobě tvrdil, že nový film neplánuje. Neuběhly ani tři měsíce a všechno je jinak. Miki chce natočit film o vesnickém fotbalu. A hlavního hrdinu už má. Jmenuje se Jiskra Trpenovice.

Kdy Tě napadlo, že natočíš další film?

Udělal jsem si radost a natočil film, říká Miki Grepl

ilustrační foto

S Michalem Miki Greplem, autorem krátkometrážního snímku Dnes je dobrý den na smrt, jsem se sešla pár dnů po úspěchu jeho dílka v divadle Point. Sympatický mládenec, kterému bych ani omylem netipovala 32 let, mi toho povyprávěl opravdu hodně. Od kariéry úspěšného fotbalisty přes boj s nevyzpytatelnou nemocí k touze plnit si přání. Jedním z nich bylo natočit film. Miki ho natočil, aniž čekal, že by se z dílka mohl stát hit.

Začněme od začátku. Ty jsi býval vrcholový sportovec, pak Tvá kariéra naráz skončila...

Hrál jsem od dětství fotbal, před jedenácti lety ale přišel zlom. Diagnostikovali mi roztroušenou sklerózu a můj život se rázem posunul úplně někam jinam. Přiznám se, že dva roky jsem nebyl schopen se na fotbal podívat ani v televizi…

Žít s roztroušenou sklerózou není jednoduché. Co Ti pomáhá?