Miss

Finalistky Miss OK 2018 pózovaly v bikinách

Foto Miss OK

Devátého března 2018 proběhlo první focení finalistek 5. ročníku Miss OK 2018, na kterém se dívky před objektivem předváděly v krásných plavkách značky BeachBomb. I když první přípravy na focení započaly časně z rána, děvčata si den plný vzrušení řádně užila. O krásnou a profesionální vizáž děvčat se postaralo Studio Face Michaely Pospíšilové a kadeřnický Salon Verto.

Focení, které probíhalo v ateliéru předního olomouckého fotografa Lukáše Navary, a sám Lukáš Navara děvčata také fotil, dopadlo na jedničku. Po celou dobu panovala pozitivní a energická atmosféra. „Focení bylo perfektní. Děkuji všem, co se na focení podíleli. Všechno šlo hladce a holky byly velice šikovné. Byl to krásně zpestřený začátek víkendu,“ podělil se o své dojmy Roman Štěpánek, ředitel soutěže.

Casting MissOK v Olomouci zná své finalistky

Foto miss OK

Na castingu letošního ročníku soutěže Miss středních škol Opravdová krása byla z dvacítky uchazeček vybrána finální desítka. Možná právě jedna z nich vyhraje titul MissOK 2018. Dívky však čeká ještě dlouhá cesta.

První casting MissOK 2018 se konal v neděli 28. ledna v OC Olomouc CITY. Na dívky čekala třináctičlenná porota. V té zasedli například stylista, choreograf a ředitel modelingové agentury v Ostravě Luděk Šmehlík, olomoucký fotograf Lukáš Navara, loňská vítězka Miss OK Lucie Henslová a samozřejmě ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Casting na Českou Miss už 27. ledna v Olomouci!

ilustrační foto plakát

Boj o titul nejkrásnější Češky - Česká Miss 2018, byl již zahájen. V Olomouci se dívky postupující do semifinále národní soutěže krásy budou vybírat už 27. ledna v Olympii.

Česká Miss hledá nové tváře, modelky, talentované či charismatické dívky. Soutěž je určena pro dívky ve věku 17 až 25 let, které jsou svobodné, mají štíhlou postavu i odvahu o titul bojovat. Vítězka získá ceny za více jak jeden milion korun i kontrakt s prémiovou kosmetickou firmou Juliette Armand za 750 000 korun. Všechny tři vítězky poletí na přední světové soutěže krásy.

Krásné dívky, pozor! Hledá se Česká Miss 2018!

ilustrační foto plakát

Která dívka se stane Českou Miss 2018 a získá ceny za více jak 1 000 000 Kč? Přihlas sebe, svoji kámošku nebo krásku z Tvého okolí!

Kdo se stane královnou krásy pro rok 2018 a získá titul Česká Miss 2018? O tom se začne rozhodovat již brzy, tak neváhej a přihlas sebe i svoji kámošku! Účast na Miss Universe, ceny za více jak 1 000 000 Kč, kontrakt s prémiovou kosmetickou značkou Juliette Armand za 750 000 Kč a zajímavé modelingové příležitosti ve spolupráci s agenturou Pure Model.

V Miss Model soutěží dvě dívky z Prostějovska! Již v sobotu!

Foto miss-model.cz

XIV. ročník soutěže krásy a elegance MISS MODEL 2017 jde do finále. To se bude konat v neděli 26.11.2017 v Městském domě v Přerově. A budou v něm dvě dívky z Prostějovska!

S číslem pět je to Michaela Zavadilová z Čech pod Kosířem. Dívka 176 cm vysoká a 52 kg vážící má míry 85/65/88. Číslo osm má Klára Šuhajová z Prostějova. Ta měří 168 cm a váží 56 kg, její míry jsou 90/64/92. 

Soutěž je určena pro dívky ve věku 16 - 26 let, s výškou minimálně 168 cm. Vstupenky na finále jso stále k dispozici, tak neváhejte. Bližší informace najdete na http://www.miss-model.cz. (red)

 

Soutěž MISS MODEL stále otevřena! Do 10. října

ilustrační foto Miss Model

XIV. ročník soutěže krásy a elegance MISS MODEL 2017 stále hledá nové dívky. Registrovat se mohou do 10. října. Soutěž hledá i talenty pro doprovodný program. 

Soutěž je určena pro dívky ve věku 16 - 26 let, s výškou minimálně 168 cm. "Máme zájem o dívky s osobností, výjimečností a uměleckým cítěním, zkušenosti v modelingu jsou vítany," upozorňují organizátoři. Navíc hledají  talenty nejen pro doprovodný program finále, ale zejména pro prezentaci výjimečných talentů a jejich podporu.

"Máme zájem o mladé oděvní návrháře a oděvní desing - nejlepšího autora originálního modelu oceníme soškou anděla," dodávají. 

OBRAZEM: Kamila Štětařová v Miss Prima Křivky zářila!

Foto Prima křivky

Letošní 5. ročník Miss Prima Křivky sice Kamila Štětařová z Pivína nevyhrála, získala ale díky internetovému hlasování titul Miss Prima křivky - Facebook 2017. 

"Finalistky do poslední chvíle a posledního dechu stály při sobě a navzájem, byť každá doufala ve vítězství, si držely palce. Ta soudržnost až do konce mne naprosto ohromila. Naprosto skvěle se vydařily volné disciplíny, kde holky ukázaly, že MISS není jen o kráse, ale i o talentu, chcete-li, potenciálu, který v sobě každý z nás má," sdělila PvNovinkám ředitelka soutěže Markéta Zámyslická. (ber)

 

Kamila Štětařová v Miss Prima Křivky zabodovala!

Foto Prima křivky

O účasti Kamily Štětařové, radiologické asistentky z Pivína, v soutěži Miss Prima Křivky 2017, PvNovinky informovaly. Kamila i díky vám, čtenářům, získala titul MISS Prima křivky – Facebook 2017. Požádali jsme ji o krátký rozhovor. 

Jak jste se do soutěže dostala?

Přihlásila jsem se díky mé kamarádce a loňské finalistce Lucii Mrvové. Lucka mě vlastně přihlásila...

Co Vás nejvíc zaujalo, pobavilo, naštvalo?

Prostějovská Kamila Štětařová v Miss Prima křivky 2017. Již zítra!

ilustrační foto www.primakrivky.cz

MISS Prima křivky 2017 bude mít své finále zítra, 19. září. Prostějovskou oblast bude v Praze reprezentovat dívka číslo 5, Kamila Štětařová z Pivína. 

Sedmadvacetiletá Kamila žije v Pivíně a pracuje jako radiologická asistentka. Na první pohled zaujme nejen krásnou tváří, ale i výškou, měří totiž 186 centimetrů.

Jedno vítězství už má jisté. Díky hlasování fanoušků, mezi které patří i čtenáři PvNovinek, získala titul MISS Prima křivky - Facebook 2017. „Ze získání této korunky jsem nadšená. Moc chci poděkovat všem, kteří si našli chvilinku času a dali mi like," děkuje za zaslané hlasy Kamila.

Finále startuje v úterý od 19 hodin v pražském Bránickém divadle. Tak držte Kamile pěsti. (ber)

Miss Charme je z Prostějova!

Foto Charme models

Finále již 10. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše, se uskutečilo desátého září 2017 v krásném koncertním sále brněnského Besedního domu od 18.00 hodin.

V jubilejním ročníku zvítězila sympatická Dominika Smýkalová z Prostějova, na druhé místo dosáhla Amálie Foltýnová a třetí skončila Barbora Ostřížková. Gratulujeme! (red)