MSFL

Dva "zrcadlové" poločasy vzaly SK body

Výborný první poločas a slebota po půli. to je vizitka prostějovských fotbalistů ve včerejším třetiligovém zápase s rezervou prvoligového Slovácka.

Domácí vedli do poločasu brankami Souška a Krče už 2:0, ale v druhém poločase vedení neudrželi a ztratili po remíza 2:2 doma další dva body.

1. SK Prostějov – 1. FC Slovácko „B“ 2:2 (2:0)

Branky: 32. Soušek, 42. Krč – 70. Holek, 79. ŠimkoRozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Drozdy; ŽK: 29. Fládr. Diváků: 370.

1. SK vedlo, ale otevřelo sezónu prohrou

ilustrační foto /archiv/

Prvním kolem byla rozehrána Moravskoslezská fotbalová liga a prostějovské 1. SK zamířilo k třetiligové premiéře do Uničova.

V krajském derby otevřel už v osmé minutě prostějovský špílmachr Zelenka a hosté dokonce udrželi vedení až do poločasové přestávky. Přesto se nakonec přesvědčili o platnosti pořekadla "první vyhrání z kapsy vyhání" a z Uničova jednou s prázdnou kapsou, protože domácí dokázali v rozmezí 60. a 70. minuty dvěma brankami osud zápasu úplně obrátit.

SK Uničov – 1. SK Prostějov 2:1 (0:1)