Partička

Legendární Partička se řítí do Prostějova

ilustrační foto Partička

Populární improvizační show Partička se řítí do Prostějova. Ondřej, Michal, Richard, Igor, Marián a Dano, možná s hosty, se publiku představí 19. září.

„Budete mít jedinečnou možnost si užít čistou improvizaci! A o tom, že vše není dopředu připravené, se přesvědčíte v momentě, kdy se aktivně zapojíte se svými nápady,“ zvou pořadatelé. (red)

Prostějov opět přivítá legendární Partičku

ilustrační foto

 

Skvělá televizní herecká show Partička se opět zastaví i v Prostějově. Čtveřice komiků Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol a Michal Suchánek společně s Danielem Danglem a Marianem Čurko rozjedou gejzír neutuchajících gagů 19. ledna v KaSCentru.

Televizní show Partička se do myslí diváků zapsala díky jedinečnému umění improvizace. Hlavní protagonisté, Suchánek, Genzer, Sokol a Chmela představí svůj humor s nevyčerpatelnými nápady v pondělí 19.ledna od 20 hodin. Vstupenky jsou k dipozici v prostějovské cestovní kanceláři Čedok na Netušilově 3 nebo na internetové adrese www.ticketstream.cz. (red)

Partička na vzduchu v Prostějově

ilustrační foto internet

 

Máte-li rádi improvizační zábavnou show, zcela jistě znáte i jména Geňa a Suchoš. Spolu s dalšími hvězdami legendární Partičky vystoupí ve středu v KaSCentru v Prostějově. Lístky jsou ještě k mání! 

 

 

Nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Skupina herců se objeví na jevišti s cílem pobavit sebe i diváky. Herci jsou vhozeni do vody a netuší, co se bude ten večer odehrávat. Právě spontánnost a improvizační mistrovství dělá z představení jedinečnou událost, která se nedá nacvičit, ani zopakovat. Je to kouzlo okamžiku, které vzniká přímo před diváky.

Představení začíná v 19 hodin. (red)