pátrání po pohřešované osobě

Policie stále pátrá po pohřešovaném radním Miroslavu Petříkovi!

Foto PČR

Na základě prověřených informací a poznatků byl poslední výskyt pohřešovaného zaznamenán ve středu 9. 5. 2018 kolem 7:15 hod na ulici Kobližné v Brně.

Na sobě měl kostkovanou bundu na zip, s drobnými hnědobílými kostkami, límec je prošitý černou látkou z vnitřní strany. Pod bundou měl modré triko s bílým nápisem a znakem TOM TAILER 1962 přes celou hruď.

Policisté nadále po pohřešovaném intenzivně pátrají a činí veškeré kroky k jeho vypátrání. Prověřují všechny získané informace a poznatky, žádné z nich nepodceňují. "Z taktických důvodů nemůžeme ke konkrétním krokům probíhajícího pátrání sdělovat žádné bližší informace," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. 

Policie pátrá po pohřešovaném muži!

Foto PČR

Devětačtyřicetiletý Miroslav Petřík z Olomouce byl naposledy spatřen v neděli 6. května 2018. Z místa bydliště odešel neznámo kam a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Policisté žádají o pomoc při jeho hledání. 

"Pohřešovaný má střední postavu, modré oči, vlasy má krátké, rovné a šedé, uprostřed na pěšinku, nosí bradku," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. "K popisu oblečení v době jeho odchodu nemáme žádné bližší informace. Prosíme občany, kteří pohřešovaného muže někde viděli nebo ví, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu ČR, nebo volali na linku 158," dodala. (red)

Policie pátrá po tomto muži! Neviděli jste ho?

Foto PČR

Policisté žádají všechny občany o pomoc při pátrání po Čestmíru Matouškovi. 

"Čtyřiatřicetiletý muž s trvalým bydlištěm v Olomouci – Nových Sadech odešel 15. března ze svého bydliště. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu a je nekontaktní. Pan Matoušek je štíhlé, 175 cm vysoké postavy, má modré oči. Vlasy a vousy má mírně odrostlejší než na zveřejněné fotografii. Na sobě měl v době odchodu oblečen šedý svetr s bílými pruhy (viz. fotografie), pracovní oblečení nebo světlé rifle a na nohou pracovní obuv.

Pohřešovaná dívka z Prostějova se našla! Policie odvolává pátrání

Foto PČR

Dnešního dne bylo vyhlášeno celostátní pátrání po pohřešované nezletilé třináctileté Michaele Záveské, trvale bytem v Prostějově. Dívka odešla dne 8. března 2018 bez udání důvodu z domova. V minulosti nebyla pohřešovaná. Policie ji našla na Tachovsku.

"Odvoláváme pátrání po pohřešované třináctileté dívce, po které jsme dnes vyhlašovali pátrání v režimu "dítě v ohrožení". Dívka byla nalezena v pořádku na Tachovsku. Děkujeme za spolupráci a zveřejnění", uvedla mluvčí PČR Olomouckého kraje Miluše Zajícová. (red)

Pohřešovaná seniorka byla nalezena. Bohužel bez známek života

ilustrační foto pohrebnictvi.cz

Policisté územní odboru Olomouc se 6. října obrátili na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované dvaasedmdesátileté ženě z Olomouce. Paní byla nalezena, bohužel bez známek života. 

"Pohřešovaná paní byla nalezena bez známek života v toku řeky Moravy. Nařízená pitva cizí zavinění zcela vyloučila," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.    "Vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro rodinu velmi citlivou událost, nebudeme z piety pozůstalým sdělovat žádné bližší informace," dodala mluvčí. (red)

 

Policisté hledají starou paní. Ztratila se

Foto PČR

Policisté územní odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované Stanislavě Minkovičové. Dvaasedmdesátiletá žena z Olomouce odešla 5. 10. 2017 z místa svého bydliště, aniž by někomu sdělila, kam jde. Do této chvíle domů nepřišla a nepodala o sobě žádnou zprávu.

Žena je hubené postavy, vysoká kolem 165 centimetrů. Má středně dlouhé prošedivělé až šedivé vlasy a hnědé oči. Chodí pomalým, nápadně krátkým krokem. Žena může působit zmateně a není vyloučeno, že může být ohrožena na životě. V době odchodu z domova měla oblečený hnědý kožich, propínací svetr zelené barvy a látkové kalhoty béžové barvy. Obuté měla černé kozačky bez zipu.

Rodina i policisté pátrají po čtrnáctileté Haně Poláškové z Prostějova!

Foto PČR

Od včerejšího dne, 24. srpna 2017, pátrá po čtrnáctileté Prostějovance Haně Poláškové nejen její rodina, ale i policisté. 

Hana je hubené postavy, má černé vlasy a modré oči. 

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.

(red)

Policie stále hledá patnáctiletou dívku z Plumlova!

Foto PČR

Po patnáctileté Nikole Vymazalové pátrají prostějovští policisté. Dívka, žijící v Plumlově, zmizela 19. září.

Pohřešovaná dívka je 175 centimetrů vysoká, štíhlé postavy. Má hnědozelené oči, oválný obličej a rovné dlouhé černé vlasy. Pokud vlasy nemá jinak upravené, tak jsou zvlněné do čtvrt zad. Na zápěstí levé ruky má vytetované modré srdíčko o velikosti dvakrát dva centimetry. 

"Při odchodu z domu na sobě měla černou bundu do pasu s kapucí, úzké tmavé kalhoty, černé plátěné tenisky s bílou podrážkou a černorůžový batoh s nápisem SAM," informoval policejní mluvčí František Kořínek. 

Sedmadvacetiletou Martinu Entnerovou z Vrahovic pohřešuje rodina i policie!

ilustrační foto

Policisté v úterý 27. září 2016 vyhlásili celostátní pátrání po sedmadvacetileté Martině Entnerové trvale žijící v Prostějově - Vrahovicích. 

"Pohřešovaná Martina Entnerová je zdánlivého stáří 25 až 30 let, vysoká je 175 centimetrů, má štíhlou postavu s plnějšími boky. Má hnědé oči, oválný obličej a rovné dlouhé černé vlasy. Zvláštním znamením je výrazné mateřské znaménko na levé tváři. Při odchodu z domova na sobě měla černé rifle, riflový kabát výrazně červené barvy a černé botasky značky NIKE s fialovým logem firmy na bočních stranách", popsal pohřešovanou František Kořínek, mluvčí PČR Olomouckého kraje.

Zmizela patnáctiletá Nikola Vymazalová z Plumlova! Policisté po ní celostátně pátrají

Foto PČR

Policisté v pondělí 19. září 2016 vyhlásili celostátní pátrání po patnáctileté Nikole Vymazalové trvale žijící v obci Plumlov na Prostějovsku.

Pohřešovaná Nikola Vymazalová je zdánlivého stáří 17 – 18 let, vysoká je 175 centimetrů, má štíhlou postavu, hnědozelené oči, oválný obličej a rovné dlouhé černé vlasy. Pokud vlasy nemá jinak upravené, tak jsou zvlněné do čtvrt zad. Na zápěstí levé ruky má vytetované modré srdíčko o velikosti 2 x 2 centimetry.

"Při odchodu z domu na sobě měla černou bundu do pasu s kapucí, úzké tmavé kalhoty, černé plátěné tenisky s bílou podrážkou a černorůžový batoh s nápisem SAM", popsal pohřešovanou dívku mluvčí policie František Kořínek.