Pavel Šporcl

Nezapomeňte! Vánoce v Prostějově obohatí houslista Šporcl!

ilustrační foto plakát

V sobotu 15. prosince se v KaSCentru v Prostějově uskuteční koncert houslisty Pavla Šporcla - Vánoce 2018. Umělce doprovodí Janáčkův komorní orchestr a Dětský pěvecký sbor ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov.

Na programu budou vánoční koledy a melodie z alba Christmas on the Blue Violin (Vánoce na modrých houslích), Corelli, Vánoční Concerto grosso a jiné vánočně laděné skladby.

Vstupenky jsou v předprodeji na ticketsream nebo v kavárně KaSCentra. (red) 

 

Kdo vyhrál dva lístky v bleskovce na Šporcla?

ilustrační foto

Včera jsme pro vás přichystali bleskovou soutěž na koncert houslisty Pavla Šporcla. Ten vystoupí v prostějovském divadle již dnes 3. dubna. 

Pavel Šporcl do našeho města přiveze koncert nazvaný Bacha na Šporcla. Spolu s ním vystoupí houslistka Elen Machová, hobojista Vilém Veverka a Czech Ensemble Baroque Orchestra. 

A kdo měl štěstí, vezme partnera a vyrazí večer na koncert? Výherkyní se stává Eva Štěpánková. Gratulujeme! (red)

Blesková soutěž! Dva lístky na pondělní koncert Pavla Šporcla!

ilustrační foto

Přichystali jsme pro vás bleskovou soutěž na koncert houslisty Pavla Šporcla. Ten vystoupí v prostějovském divadle již v pondělí 3. dubna.

Pavel Šporcl do našeho města přiveze koncert nazvaný Bacha na Šporcla. Spolu s ním vystoupí houslistka Elen Machová, hobojista Vilém Veverka a Czech Ensemble Baroque Orchestra.  Pokud chcete na koncert zdarma, postačí, když do dnešního dne do 18 hodin pošlete na redakční e-mail odpověď na otázku, z kterého roku pochází housle, na které Pavel Šporcl hraje. Odpověď označte v předmětu HOUSLE. Pro jednoho vylosovaného máme vstupenky pro dvě osoby. (red)