Petr Zapletal

Finalistky TOP MODEL OF THE YEAR fotí prostějovský Petr Zapletal!

Foto ZlyArt

O Petru Zapletalovi, který je ve světě fotografů znám pod jménem ZlyArt, už PvNovinky několkrát informovaly. Prostějovský rodák, který mimo jiné fotil pro Playboy, teď fotí finalistky soutěže TOP MODEL OF THE YEAR.

V prestižní soutěži TOP MODEL OF THEY YEAR vybírá porota ve spolupráci s modelingovými agenturami v České republice nejhezčí Top modelku za rok 2016. (ber)

 

ZlyArt zastavil magistrálu. Černým andělem

Foto Petr Zapletal, ZlyArt

S prostějovským fotografem Petrem Zapletalem, který pracuje pod uměleckým jménem ZlyArt, jste se měli možnost na stránkách PvNovinek setkat již několikrát. Dokonce jste v minulých dnech soutěžili o jeho nástěnný kalendář na rok 2017. Dnes vám přinášíme další z jeho projektů. Černého anděla, který zastavil provoz na pražské magistrále.

Pražská magistrála u Národního muzea, krásná dívka ve spodním prádle, zelená na semaforu a cvakající aparát. Třicet vteřin trvající akce přinesla parádní ovoce.

„Tereza se svlékla, nasadila křídla a šlo se na věc. Od parkoviště na přechod to bylo asi 20 metrů a už na tomhle kousku jsme způsobili ohromný poprask. Lidi nás zastavovali, fotili se s námi, pokřikovali,“ popisuje Petr jedinečný zážitek.

Kdo obdrží dva kalendáře skvělého fotografa Petra Zapletala?

ilustrační foto kalendář Petr Zapletal

O fotografovi, kameramanovi a hlavně umělci, který se za necelé dva roky vypracoval mezi profesionální elitu české scény, Petru Zapletalovi z Prostějova, PvNovinky psaly již před časem. Před pár dny jsme přinesli soutěž o dva jeho kalendáře.

Petru Zapletalovi před fotoaparátem pózovala celá řada známých modelek, celebrit a jeho fotografie se objevily mimo jiné v časopise Playboy. Nyní jsme vylosovali dva z vás, kteří si pověsí na zeď jeho kalendář na rok 2017, který zobrazuje finalistky Miss Erotika 2016.

A kdo jsou ti šťastlivci? Pavel Copek a František Strouhal. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s námi o dva kalendáře fotografa Petra Zapletala!

Foto kalendář Petr Zapletal

O fotografovi, kameramanovi a hlavně umělci, který se za necelé dva roky vypracoval mezi profesionální elitu české scény, Petru Zapletalovi z Prostějova, PvNovinky psaly již před časem. Dnes přinášíme soutěž o dva jeho kalendáře.

Petru Zapletalovi před fotoaparátem pózovala celá řada známých modelek, celebrit a jeho fotografie se objevily mimo jiné v časopise Playboy. Pokud byste měli rádi doma jeho kalendář na rok 2017, který zobrazuje finalistky Miss Erotika 2016, postačí, když do 3. ledna 2017 zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jaké je Petrovo umělecké jméno. Odpověď označte v předmětu KALENDÁŘ. (red)

 

Jsem provokatér. Samotná nahota mě ale nezajímá, říká fotograf Petr Zapletal

ilustrační foto

Fotograf, kameraman, ale také hlavně především umělec, který se za necelé dva roky vypracoval mezi profesionální elitu české scény. Petr Zapletal, prostějovský rodák, kterému před fotoaparátem pózovala celá řada známých modelek a celebrit, a jeho fotografie se objevily mimo jiné v časopise Playboy. Mladého muže, který je v uměleckém světě znám pod jménem ZlyArt, jsme požádali o krátký rozhovor.

Petře, vystudoval jste Vysokou školu báňskou v Ostravě, obor Minerální biotechnologie, pracujete jako koordinátor ve Státním fondu životního prostředí v Praze. Jak jste se dostal k fotografování?

Focení se věnuji již šest let. Důvod je jednoduchý, vidím svět jako tisíce fotek poskládaných na sebe. Stačí si jen vybrat ten správný pohled, zaznamenat ho a zvěčnit. Jinak jsou mou specializací Streetart a Fasion provokace.  

Z toho zřejmě vzniklo i Vaše umělecké jméno, ZlyArt?

Prostějované dobývají Prahu! Zapletal fotil Prachařovou!

Foto FB Nikol Prachařová

Nedávno jsme vás informovali o tom, že dívka z Prostějova, studentka čtvrtého ročníku GJW Nikol Prachařová, uspěla na Miss Czech Press 2016 na prvním místě. Nikol se v Praze při svých pracovních nabídkách, se kterými se roztrhl pytel, setkala i s Petrem Zapletalem, též prostějovským rodákem. 

"S Petrem jsem fotila již podruhé, nejdříve to bylo pro kosmetický salon, nyní jsme fotili v nákupním centru pro internetový magazín "Jak se stát milionářem". "Focení bylo fajn, Petr je šikovný fotograf", netajila se chválou Nikol Prachařová.

OBRAZEM: Prostějovský rodák fotí pro Playboy!

Foto archiv Petr Zapletal

Jméno Petra Zapletala z Prostějova se pomalu stává pojmem. Osmadvacetiletý mladý muž fotí prestižní akce a v únoru jeho fotky vyšly v českém Playboy. Zajímavé je, že fotografování má jako hobby, ve skutečnosti je úředníkem státní správy v Praze. 

Petr má za sebou studium na Švehlově střední odborné škole v Prostějově, následně vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě, obor Minerální biotechnologie. Odjakživa ale tíhl k fotografování.

Začal fotit přítelkyni, pak se dal na extrémní sportovní akce. Následovalo reklamní focení, pro bary, kadeřnická studia, tetovací studia, autosalony a reportáže pro weby o tetování.