pivní festival

Tip na sobotu: Zubrfest 2018

ilustrační foto plakát

Dobré pivo, chutné jídlo, super muzika i celodenní zábava. To je Zubrfest. Nabitý hudební program jako každoročně doplní různé soutěže i exkurze do pivovaru.

Letošní ročník se bude konat v sobotu 16. června 2018 od deseti hodin v přerovském pivovaru. Hudební nářez v podání patnácti interpretů, mezi nimiž nebude chybět Horkýže Slíže, Desmod či Vypsaná Fixa, freestyle motocross show Libora Podmola a hlavně nejlepší pivo roku 2018, jedenáctka Zubr Grand přímo z ležáckého sklepa! (red)

OBRAZEM: Hanácké pivní slavnosti připraveny! Na čepu Laika, Čubaka, Sachsenberg, Záviš i Rupert

Foto PvNovinky.cz

Hanácký pivní festival otevřel své brány ve dvanáct hodin. Na milovníky pivního moku čeká nejen množství pivovarů, ale též stánky s jídlem, které nabízí steaky, husí játra, halušky, klobásy, kolena na grilu či bramborové spirály.

Dnešní hudební doprovod zahájí kapela Minami úderem šestnácté hodiny. V programu ovšem najdete jednu změnu. "Z důvodu nemoci člena kapely Alkehol přijede zpěvák Aleš Brichta", sdělil Prostějovským novinkám pořadatel Petr Paníček. (red)

Hanácké pivní slavnosti zahájí rekordman!

ilustrační foto archiv David Kopecký

Pátý ročník Hanáckých pivních slavností nazvali pořadatelé půlkulatým. A přichystali další překvapení. Zahajovat je bude pivní rekordman, David Kopecký z Prostějova.

Ten je držitelem rekordu v pití půllitru piva ve stoji na hlavě. Na festivalu kuriozit v Pelhřimově to zvládl za 6,73 sekundy. David je i držitelem rekordu v pití třetinky piva, rovněž ve stoji na hlavě - to zvládl za 5,23 sekundy. Má další cíl, chce vytvořit rekord v pití tupláku.  

Kdo jsou poslední výherci volňásků na Pivní slavnosti?

ilustrační foto plakát

Prostějovské Pivní slavnosti se blíží. Milovníkům pěnivého moku nabídnou chuťové a kulturní zážitky již 14. května v bývalém areálu koupaliště za velodromem v Prostějově. Mimo pěnivého moku se můžete těšit na bohatý kulturní program. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o volné vstupenky.

Již podvakráte jste s námi soutěžili o volné vstupenky, prvními čtyřmi vylosovanými jsou René Podhrázský, Jana Zaorálková, Petra Sasínová a Miloslav Valenta. Jelikož jsme volňásků obdrželi šest, máme pro vás právě dva poslední lístky. A kdo měl štěstí z těch mnoha z vás, kteří jste se do soutěže zapojili? Kristýna Smičková a Alena Jakubcová. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál další dva volňásky na Pivní slavnosti?

ilustrační foto plakát

Prostějovské Pivní slavnosti se blíží. Milovníkům pěnivého moku nabídnou chuťové a kulturní zážitky 14. května v bývalém areálu koupaliště za velodromem v Prostějově. Mimo pěnivého moku se můžete těšit na bohatý kulturní program. S Prostějovskými novinkami soutěžíte o vstupenky!

Pořadatelé slibují víc druhů piv, kromě tradičních značek jako PLZEŇ, GAMBRINUS, RADEGAST, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, JEŽEK, SVIJANY, BUDWAR, HEINEKEN, STAROBRNO, přibudou netradiční značky, jako například VIŠŇOVÉ, PROSTĚJOVSKÉ, NOVÁ PAKA, PIVOVAR MAČÁK, PADOCHOV, LIŠÁK, VÁCLAV a další, které nejsou běžně k dostání v Prostějově. Na své si přijdou i děti, na které čekají kolotoče, atrakce, skákací hrad či pamlsky.

Hanácké pivní slavnosti se blíží. Soutěžte o další vstupenky!

ilustrační foto plakát

Prostějovské Pivní slavnosti se blíží. Milovníkům pěnivého moku nabídnou chuťové a kulturní zážitky 14. května v bývalém areálu koupaliště za velodromem v Prostějově. Mimo pěnivého moku se můžete těšit na bohatý kulturní program. Soutěžte s námi o vstupenky!

Pořadatelé slibují víc druhů piv, kromě tradičních značek jako PLZEŇ, GAMBRINUS, RADEGAST, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, JEŽEK, SVIJANY, BUDWAR, HEINEKEN, STAROBRNO, přibudou netradiční značky, jako například VIŠŇOVÉ, PROSTĚJOVSKÉ, NOVÁ PAKA, PIVOVAR MAČÁK, PADOCHOV, LIŠÁK, VÁCLAV a další, které nejsou běžně k dostání v Prostějově. Na své si přijdou i děti, na které čekají kolotoče, atrakce, skákací hrad či pamlsky.

Vyhráli jste volňásky na Hanácké pivní slavnosti? Podívejte se!

ilustrační foto

Prostějovské Pivní slavnosti se blíží. Milovníkům pěnivého moku nabídnou chuťové a kulturní zážitky 14. května v bývalém areálu koupaliště za velodromem v Prostějově. Mimo pěnivého moku se můžete těšit na bohatý kulturní program – vystoupí Morčata na útěku, Argema, Reflexy a Arrhythmia. 

Pořadatelé slibují víc druhů piv, kromě tradičních značek jako PLZEŇ, GAMBRINUS, RADEGAST, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, JEŽEK, SVIJANY, BUDWAR, HEINEKEN, STAROBRNO, přibudou netradiční značky, jako například VIŠŇOVÉ, PROSTĚJOVSKÉ, NOVÁ PAKA, PIVOVAR MAČÁK, PADOCHOV, LIŠÁK, VÁCLAV a další, které nejsou běžně k dostání v Prostějově.Na své si přijdou i děti, na které čekají kolotoče, atrakce, skákací hrad či pamlsky.

Druhý ročník prostějovských pivních slavností se blíží!

ilustrační foto

 

Pro milovníky pěnivého moku máme velkou novinu. V Prostějově se budou konat i letos Pivní slavnosti, tentokrát zaměřené na netradiční pivovary. Konat se budou 9. května v areálu velodromu.

Je tomu již rok, co se uskutečnil v Prostějově první ročník pivních slavností. V  sobotu 9. května  se v areálu velodromu v Prostějově za Kosteleckou ulicí uskuteční druhý, ještě nadupanější ročník. Těšit se můžete na ještě víc druhů piv, kromě tradičních značek jako PLZEŇ, GAMBRINUS, RADEGAST, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, JEŽEK, SVIJANY, BUDWAR, HEINEKEN, STAROBRNO, se můžete těšit na netradiční značky, jako např. :  VIŠŇOVÉ, PROSTĚJOVSKÉ, NOVÁ PAKA, PIVOVAR MAČÁK, PADOCHOV, LIŠÁK, VÁCLAV a další, které nejsou běžně k dostání v Prostějově. 

Na velodromu stovky lidí! Pivní festival v plném proudu!

Foto PvNovinky.cz

 

Už je to tady! První pivní festival na velodromu v plném proudu! 

"Jsou tu již stovky lidí a to jsme vlastně teprve začali", sdělili nám hned u vchodu pořadatelé. 

Jak jsme již psali, těšit se můžete z více jak třiceti druhů čepovaného piva značek jako Zubr, Radegast, Holba, Rychtář, Černá Hora, Kozel, Krakonoš, Svijany, Plzeň, Ježek, Platan, Lobkowitz.

Velodrum rozduní Kontakt, Katapult tr., Penzistor, Argema, Nightwish revival a další, dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program pro všechny generace, atrakce, vystoupení břišních tanečnic apod. 

Poslední možnost zapojit se do soutěže!

ilustrační foto

 

Vůbec poprvé se bude v Prostějově konat Pivní festival. Milovníci pěnivého moku se sejdou 10. května v areálu velodromu. Čekat na ně bude nejen více než 30 druhů piva, ale i soutěž ve vaření kotlíkových gulášů a bohatý hudební program.

|Jak jsme již psali, můžete se těšit na více jak 30 druhů čepovaného piva značek jako Zubr, Radegast, Holba, Rychtář, Černá Hora, Kozel, Krakonoš, Svijany, Plzeň, Ježek, Platan, Lobkowitz . V jednání jsou i pivovary Heineken a malé rodinné firmy.