Plecháč

Kdo vyhrál poukazy na občerstvení do Cafe & fresh baru Plecháč?!

ilustrační foto Plecháč

O  prostějovském Cafe & fresh baru Plecháč  PvNovinky informovaly před nedávnou dobou. A následně jste měli možnost zasoutěžit si o dárkové poukazy do tohoto oblíbeného podniku!

Na koho se usmálo štěstí a získá poukaz v hodnotě dvě stě padesáti korun na občerstvení? Výherci se stávají Kamila Cetkovská z Prostějova a Alena Kočí ze Sněhotic. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s Cafe & fresh bar Plecháč o poukazy!

Foto archiv Cafe Plecháč

O prostějovském Cafe & fresh baru Plecháč PvNovinky informovaly před časem. A vy si dnes můžete zasoutěžit o dárkové poukazy do tohoto oblíbeného podniku!

Stačí jediné, když do 9. listopadu zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jaká je nejdražší položka extra ingredience při sestavování salátu? Nápomocná vám při tom bude stránka https://www.cafeplechac.cz/. Odpověď označte v předmětu PLECHAČ.

Pro dva vylosované máme poukazy v hodnotě 250 korun. 

Cafe & fresh bar Plecháč funguje již rok

Foto Cafe & fresh bar Plecháč

Cafe & fresh bar Plecháč funguje již rok a stal se nedílnou součástí prostějovské gurmánské scény. Zakládá si nejen na kvalitních produktech z lokálních zdrojů, ale také na možnosti zákazníků sestavit si vlastní salát. O fungování projektu jsme si povídali s Jiřím Novákem.

Od kdy fungujete, jak nápad Cafe Plecháč vznikl?

Plecháč vstává z popela!

Foto ber

Hodně z obyvatel Prostějova pamatuje bufet, který stával na Petrském náměstí a říkalo se mu Plechový grand. Žízeň zde po ránu zaháněli hlavně ti, kdo se vraceli z nočních směn. 

Posléze zde bylo asijské a následně české bistro, pak byl objekt uzavřen a nabídnut k prodeji. Jak dnes oko redakčního fotoaparátu zjistilo, z budovy bude opět Plecháč. Svědčí o tom nápis nad vchodem i pracovníci, kteří se mají čile k dílu. Tak uvidíme, co nabídne. (ber)