Ples patriotů

Včerejší Ples patriotů věnoval na charitu pětadvacet tisíc!

Foto archiv Ples patriotů města Prostějova

Včerejší Ples patriotů města Prostějova, který se konal v prostějovském HClubu, věnoval Dětskému domovu Prostějov a Střední, základní a mateřské škole Jistota částku pětadvacet tisíc korun.

Ples, který se konal počtvrté a podle vyjádření pořadatelů naposledy, se konal v HClubu na Wolkerově ulici. O hudební doprovod se postarala kapela Kvatro, která je doprovodnou kapelou Michala Davida, a též Cimbál Hell Band. Během večera bylo možné degustovat vína od Znovínu a taktéž ochutnat rautové speciality od vegetariánské restaurace Koza zůstala celá.

OBRAZEM: Ples patriotů opět přispěl na dobročinnost!

Foto Ples patriotů

Ples prostějovských patriotů se od loňska konal již podruhé a opět dokázal zkombinovat zábavu i dobročinnost. V sobotu večer se v Hclubu na Wolkerově ulici sešlo na dvě stovky lidí, pro které je město srdeční záležitostí.

Tento rok "patrioti" přispěli na dobročinnost v Prostějově částkou 20 tisíc korun, což je dvojnásobek oproti loňské premiéře.
Ples patriotů města Prostějov je uzavřenou soukromou akcí pouze pro pozvané hosty, přátele a kamarády, pořádaný soukromou osobou. (red)