poděkování

Děkuji za vzornou péči, vzkazuje do nemocnice Jonáš Proser

Foto ber

Pobyt v nemocnici je pro většinu z nás traumatizující. Pokud ale na příslušném oddělení pracuje personál, který nejen rozumí své práci, ale má k pacientům lidský přístup, hned se „marodí“ lépe. Takovou zkušenost učinil před časem v Nemocnici Prostějov Jonáš Proser. Personálu infekčního oddělení proto dnes osobně poděkoval. PvNovinky byly u toho.

„Velmi si vážím všeho, co jste pro mne v době mého pobytu zde udělali. A moc děkuji za vzornou péči,“ konstatoval Jonáš, který obzvlášť vyzvedl práci své ošetřující lékařky Jany Mikšíkové. Poděkování podle něj ale patří nejen lékařům, lékařkám či zdravotním sestrám, ale i sanitářkám a vůbec všemu personálu. 

Potěšující to bylo i pro samotné osazenstvo. „Za 40 let ve zdravotnictví nic takového nepamatuji,“ dodala vrchni sestra oddělení Marie Plisková. (ber)

Dobří lidé stále existují. Děkujeme!

ilustrační foto internet

S poděkováním hned několika lidem se na nás obrátila čtenářka Silvie. Ztratila peněženku s veškerými doklady. Díky laskavosti hned několika lidí se jí druhý den vrátila.

"Že nemám peněženku, jsem zjistila ve vlaku. Naštěstí jsem měla peníze ještě v kapse, tak jsem průvodčí mohla zaplatit. Byla jsem z toho ale nešťastná. O peníze nešlo, ale měla jsem v ní veškeré doklady, včetně občanského průkazu," popsala dívka, která si nejdříve myslela, že peněženku ztratila večer cestou na hlavní prostějovské nádraží.

Čtenáři, přátelé, haló! Rozklikněte, prosíme!

ilustrační foto

 

Naši milí čtenáři, dovolte naší redakci poděkovat vám všem za vaši přízeň, kdy jsme se díky vám stali nejnavštěvovanějšími internetovými novinami v Prostějově a tuto pozici si již dlouhé měsíce udržujeme.

Rádi bychom Vám popřáli pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a rodinné pohody, příjemné lidi kolem sebe, práci, která vás bude naplňovat a moře užitečných informací z Prostějovska a okolí, a nám bychom rádi popřáli, abyste nám zachovali přízeň, abychom stále měli pro koho psát, fotit, googlit, sdílet...

Přesně před rokem jsme si přáli, abychom v dnešní den dosáhli 2015cti facebookových přátel. Naše přání se nám splnilo k naší radosti již během roku 2014, za což jsme vám velmi vděčni. 

Ještě jednou velké díky a buďte tu stále s námi! (red)