Pomáháme tancem

Charitativní ples Pomáháme tancem "vydělal" rekordních 160 tisíc korun!

Foto Pomáháme tancem

V sobotu 11. ledna se konal již devátý ročník plesu Pomáháme tancem. Organizují jej členové spolku se stejným názvem v čele s předsedou Tomášem Láznou. Charitativní ples s tématikou hanáckých tradic navštívila téměř tisícovka tanečníků.

"Letošní ročník byl zvláštní tím, kolik neplánovaných událostí se odehrálo - odřekla nám účast kapela, někteří účinkující se zranili nebo na poslední chvíli omluvili, přišli jsme i o některé sponzory. I přes to všechno hodnotím ples velmi kladně", uvedl Tomáš Lázna.

Charitativní ples slavil mimořádný úspěch! Vybralo se neuvěřitelných 151 tisíc!

Foto Pomáháme tancem

V sobotu 12. ledna ožil Společenský dům v Prostějově již tradičním charitativním plesem Pomáháme tancem, který se letos konal poosmé. Na dobrou věc, konkrétně pro žáky speciálních škol spadajících pod SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov se podařilo vybrat neuvěřitelných 151 tisíc korun!

Se svými dojmy se nám svěřil pořadatel plesu Tomáš Lázna. "Jsem skutečně nadšený z celého průběhu plesu, myslím, že letos vše klapalo tak, jak mělo. Měli jsme novou kapelu – Night Shift – a byla opravdu skvělá, příští rok je pozveme opět. Vybraná částka mě osobně nesmírně překvapila, před plesem jsem tipoval méně. Částka za tento ročník není hezky zaokrouhlená, cíleně jsme totiž přihodili ještě tisícikorunu, protože díky tomu nyní činí celkový výtěžek za osm ročíků krásných 700 tisíc korun. Přál bych si, aby se nám 10.

Charitativní ples se blíží. Již poosmé!

ilustrační foto Pomáháme tancem

Jednou z prvních akcí nadcházející plesové sezóny bude již tradičně další ročník úspěšného charitativního plesu Pomáháme tancem. Již poosmé se 12. ledna ve Společenském domě sejdou příznivci tance, kteří svou účastí přispějí žákům speciálních škol.

„Věřím, že návštěvníci se mohou opět těšit na vydařenou akci,“ sdělil Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem. „V plánu je řada novinek, tou nejzásadnější je kapela HTK Band, na kterou máme velmi dobré reference, a myslím, že návštěvníky nezklame. V rámci doprovodného programu se můžete těšit jak na tradiční účinkující, tedy taneční uskupení TS Free Dance a Buď ZUŠ, chybět nebude ani Defi z olomouckého studia Apokalips se svým Pole Dance. Nově se objeví gymnastická show Rusted Monsters a vrátit by se měly ukázky standardních tanců.“

Vše na cimbálovku připraveno! Víno, zpěv a tanec od patnácti v altánku Smetanových sadů!

Foto Tomáš Lázna

Do altánku Smetanových sadů v Prostějově se právě dnes vrací cimbálová muzika Šumica. Opět ji pozval Okrašlovací spolek města Prostějova, tentokrát ve spolupráci se spolkem Pomáháme tancem. Cimbálovka zahraje od patnácti hodin. 

"Veřejný koncert ve Smetanových sadech bude malým dárkem obyvatelům města k blížícím se Hodům," uvedl pro Prostějovské novinky předseda spolku Pomáháme tancem Tomáš Lázna. 

"Bohužel z důvodu rekonstrukce Národního domu nemůžeme letos na hodové slavnosti uspořádat tradiční módní přehlídku, tudíž jsme hledali, čím bychom mohli Prostějovanům udělat radost. A napadla nás cimbálovka z nedalekého Lutína, se kterou máme nejen my, ale i prostějovské obecenstvo dobré zkušenosti", uvedla Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku.

Cimbálovka v Prostějově. Opět uslyšíme Šumicu!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz, plakát

Do altánku Smetanových sadů v Prostějově se po dvou letech vrací cimbálová muzika Šumica. Opět ji pozval Okrašlovací spolek města Prostějova, tentokrát ve spolupráci se spolkem Pomáháme tancem. Cimbálovka zahraje v neděli devátého září od patnácti hodin. 

"Veřejný koncert ve Smetanových sadech bude malým dárkem obyvatelům města k blížícím se Hodům," uvedl pro Prostějovské novinky předseda spolku Pomáháme tancem Tomáš Lázna. 

"Bohužel z důvodu rekonstrukce Národního domu nemůžeme letos na hodové slavnosti uspořádat tradiční módní přehlídku, tudíž jsme hledali, čím bychom mohli Prostějovanům udělat radost. A napadla nás cimbálovka z nedalekého Lutína, se kterou máme nejen my, ale i prostějovské obecenstvo dobré zkušenosti", uvedla Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku.

Charitativní plesy Pomáháme tancem již vynesly více než půl milionu korun!

Foto archiv Pomáháme tancem

V sobotu 13. 1. se v Prostějově konal již sedmý ročník charitativního plesu Pomáháme tancem. Za dobu své existence se prostřednictvím plesů vybralo 549 tisíc korun na dobročinné účely. S myšlenkou přišel v roce 2011 Tomáš Lázna, tehdy student maturitního ročníku gymnázia. A od té doby obliba plesu každoročně narůstá.

První ročník uspořádal tým studentů na jaře 2012 díky podpoře z programu Think Big. Po úspěchu akce se Lázna se svými kolegy Terezou Dokládalovou a Petrem Kalandrou rozhodli založit sdružení Pomáháme tancem, které od druhého ročníku plesy zaštiťuje. Výtěžek prvních dvou plesů byl věnován onkologické ambulanci prostějovské nemocnice. Poté pořadatelé začali podporovat speciální školství, kterému jsou věrni dodnes.

OBRAZEM: Charitativní ples Pomáháme tancem vybral rekordních sto dvacet tisíc!

ilustrační foto

Včerejší charitativní ples Pomáháme tancem, který má za sebou již sedmý ročník, se náramně vydařil. Spokojení jsou nejen návštěvníci plesu, kterých bylo přes osm stovek, ale také organizátoři. Obrátili jsme se na vedení spolku Pomáháme tancem o první dojmy z plesu.

"Musím říct, že letos jsem byl poměrně skeptický a nečekal jsem, že se nám povede zopakovat loňský výsledek. Nakonec jsme jej ještě o pět tisíc překonali, to je úžasné, jsem nadšený. Lidí opět přibylo, což signalizuje, že akci děláme dobře, ale rozhodně nechceme usnout na vavřínech, každý rok vymýšlíme nějaké novinky. Letos to byla třeba Biketrial show, která se moc líbila", uvedl pro Prostějovské novinky Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem.

OBRAZEM: Přípravy na ples Pomáháme tancem finišují! Tombola je bombastická!

Foto PvNovinky.cz

Již zítra, v sobotu 13. ledna, se ve Společenském domě v Prostějově koná sedmý ročník charitativního plesu Pomáháme tancem. Výtěžek z této akce bude opět věnován na dobrou věc – nadstandardní terapie pro žáky mateřské a základní školy speciální. Zájem o tuto společenskou událost opět překonal předchozí ročník.

V rámci plesu, který začíná v sedm hodin večer, se mohou návštěvníci těšit nejen na spoustu tance v doprovodu kapely Gibon, ale jak je zřejmé z úvodní fotografie - bombastickou tombolu, pestrá taneční vystoupení i Bike trial show s mistrem světa.

Zbývající lístky bude možné zakoupit na místě.

"Těšíme se s kolegyní Terezou Dokládalovou na setkání s vámi a pevně věříme, že částka, která se na dobročinné účely vybere, nebude stejně jako v loňských ročnících malá", těší se na účast předseda spolku Pomáháme tancem Tomáš Lázna.

Zájem o charitativní ples je opět rekordní!

ilustrační foto archiv Pomáháme tancem

Příští sobotu, 13. ledna, se ve Společenském domě v Prostějově koná již sedmý ročník charitativního plesu Pomáháme tancem. Výtěžek z této akce bude opět věnován na dobrou věc – nadstandardní terapie pro žáky mateřské a základní školy speciální. Podle organizátorů zájem opět překonal předchozí ročník.

"Včera se podařilo zadat poslední místo k sezení. Loni jsme do poslední chvíle nevěděli, jestli bude potřeba otevřít druhé přísálí, nyní, víc než týden před plesem, je využita plná kapacita včetně obou přísálí,“ pochvaluje si Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem, který akci pořádá.

Sedmý ples Pomáháme tancem se blíží!

ilustrační foto Pomáháme tancem

Jednou z prvních akcí nadcházející plesové sezóny bude další ročník již tradičního charitativního plesu Pomáháme tancem. Stejně jako v předchozích letech poputuju výtěžek žákům ZŠ speciální na Tetíně a MŠ speciální na Mozartově. Ples se koná v sobotu 13. ledna ve Společenském domě v Prostějově.

„I v tomto roce se mají návštěvníci rozhodně na co těšit,“ láká Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem. „O zábavu na tanečním parketu se postará oblíbená kapela Gibon. V rámci doprovodného programu se představí taneční seskupení TS Free Dance a Buď ZUŠ. Návštěvníci nebudou ani letos ochuzeni o Pole dance v podání Defi z olomouckého studia Apokalips. Novinkou tohoto ročníku je Bike trial show, o kterou se postará osminásobný mistr světa.“