příprava

V Čechovicích to opět rozjedou fotbalové přípravky

ilustrační foto Fotbal Čechovice

 

„O Pohár hnutí ANO 2011“ si to 8. května na hřišti TJ Sokol Čechovice rozdají fotbalové přípravky.

V turnaji přípravek ročníku 2006 a mladší začne úvodními zápasy v 9 hodin. Utká se v něm děvět týmů – mimo domácích borců to bude 1.SK Prostějov "A", FK Kozlovice, SK Líšeň, SK Žebětín, TJ Zašová, Sokol Mostkovice, FC Lužice-Šternberk a Valašské Meziříčí.

"Srdečně vás zvu k zajímavým fotbalovým kláním, pro děti je připraven skákací hrad, grilované specility po celý den", zve za pořadatel Radek Páleník. Slavnostní vyhlášení by mělo být ve 14.40 hodin. (red)

Cenná, i když jen přípravná, výhra nad Přerovem

foto: www.lhkjestrabi.cz

Hokejová derby Jestřábů s Přerovem jsou vždy svátkem druhé ligy. Tentokrát se Jestřábi se Zubry z Přerova utkali jen v přípravě, ale i tak měl páteční zápas "sousedů" svůj náboj.

Zápas se hrál na hřišti našich soupeřů, ale v hledišti nechyběli nejvěrnější prostějovští fans. Prostějované zápas rozhodli šňůrou, kdy stav z 1:2 otočili na 6:2. Zubři sice v předposlední minutě snížila na konečných 6:3, ale i tak výhra nad věčným rivalem zahřála.

Prostějov zůstává v přípravě stále neporaženým celkem. V úterý by měl na náš stadion zavítat Hodonín, který byl při minulém termínu "nemocný" a musela ho nahradit Břeclav. ta bude našim dalším soupeřem 5. září, ale hrát se bude venku.  

 

HC Zubr Přerov - LHK Jestřábi Prostějov