Prostějovské kulturní léto

Ewa Farna uzavřela Prostějovské léto

Foto MMP

Včerejší koncert zpěvačky Ewy Farné definitvně uzavřel Prostějovské léto 2017. Spolu s Ewou se s ním loučily tisíce fanoušků.

Koncert se konal na pódiu postaveném před radnicí na náměstí TGM. Ujít si ho nenechali tisíce lidí nejrůznějšího věku. (red)

OBRAZEM: Ewa Farná v Prostějově!

Foto Marek Gerhard, Jana Gáborová

Prostějovské kulturní léto dosáhlo svého vrcholu. Koncertem kapely Minami a těšínskou zpěvačkou Ewou Farnou "léto" zakončilo svoji letošní dráhu.

"Takový počet lidí bývá snad již pouze při silvestrovském ohňostroji", nechala se slyšet jedna z návštěvnic posledního koncertu, který se tentokrát konal na prostějovském hlavním náměstí přímo před radnicí. (red)

OBRAZEM: Na náměstí se již dělá místo pro boky jako skříň

Foto ber

Jak PvNovinky informovaly, dnešním dnem končí kulturní Prostějovské léto 2017. Závěr bude patřit zpěvačce Ewě Farné. Na hlavním náměstí u radnice už bedňáci skládají pódium.

Hudební program začne v osmnáct hodin prostějovská kapela Minami. Ewa se na pódiu ukáže ve 20 hodin.   

A jak je vidět na fotografiích, připraveno bude i něco na zahnání žízně. (ber)

Prostějovské léto 2017 se loučí. Spolu s Ewou Farnou

ilustrační foto

Prostějovské léto 2017 končí. Tento čtvrtek se s ním ve velkém stylu můžete rozloučit s prostějovskou kapelou MINAMI a zpěvačkou Ewou Farnou.

Program začne v 18 hodin na náměstí TGM v Prostějově Hrátky se zvířátky, které připravilo Ekocentrum Iris. Ve stejnou dobu vystoupí i pop-rocková kapela Minami. "Těšíme se moc! Bude to určitě stát za to," vzkazuje kapela.  Večer s Ewou Farnou začne ve 20 hodin. (ber)

 

OBRAZEM: Náměstí žilo metalem!

Foto MMP

Metalový večer prožili včera, ve čtvrtek 17. června, všichni návštěvníci hlavního prostějovského náměstí.

Potěšilo je vystoupení nejstarší prostějovské metalové kapely From Beyond. Ve 20 hodin to na pódiu rozjeli legendární ostravští Malignant Tumour. (red)

 

Prostějovské léto tentokrát ve znamení metalu!

Foto http://www.malignanttumour.com

Čtvrteční odpoledne a večer tentokrát nabídne Prostějovu metalovou pařbu. Na náměstí TGM vystoupí v rámci Prostějovského léta 2017 metaloví matadoři!

Od 18 hodin se můžete těšit na vystoupení nejstarší prostějovské metalové kapely From Beyond. Ve 20 hodin to na pódiu rozbalí legendární ostravští Malignant Tumour.

OBRAZEM: Čtvrteční kulturní léto. Najdete se?

ilustrační foto

Na čtvrteční podvečer Kulturní klub u hradeb DUHA připravil muzikálový večer.

Od osmnácté hodiny vystoupila rockenrollová kapela PINK TUXEDO GANG a následně od dvaceti hodin Radim Schwab s melodiemi z muzákálů. Pro děti byl připraven zábavný program od osmnácté hodiny. (red)

Prostějovské léto nabízí Muzikálový večer s fantomem!

ilustrační foto plakát

Na čtvrteční podvečer Kulturní klub u hradeb DUHA připravil muzikálový večer.

Od osmnácté hodiny vystoupí rockenrollová kapela PINK TUXEDO GANG a následně od dvaceti hodin Radim Schwab s melodiemi z muzákálů. Pro děti je připraven zábavný program od osmnácté hodiny. (red)

Co zítra nabízí Prostějovské kulturní léto? Dopravní hry a film

ilustrační foto ČSFD

Ve čtvrtek 27. července nabídne Prostějovské léto hry s dopravní tématikou a film, který se bude promítat na zahradě Národního domu.

V Dětském dopravním centru se můžete se svými ratolestmi pobavit v době od 16 do 18 hodin. Film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti začne ve 21.30 hodin. (red) 

 

OBRAZEM: Jiří Drtil a Voxel se představili Prostějovu

Foto PvNovinky.cz, MMP

Prostějovské náměstí T.G. Masaryka zaplnil ve čtvrtek 20. července český folk-popový zpěvák a písničkář, který si říká Voxel. Ještě před ním se představil prostějovský kytarista Jiří Drtil. 

Za oběma koncerty se můžete ohlédnout prostřednictvím galerie. (red)