Restaurant Day

Chystá se další Restaurant Day! Přihlaste se se svým kuchařským uměním!

ilustrační foto

Stále populárnější Restaurant Day zná svůj nový termín. Bude se konat 8. září a opět na zahrádce Národního domu. Jako vždy jej organizují Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek Markéty Valentové. Restaurant Day hledá opět ty, kdo své jídlo či pití nabídnou návštěvníkům!

Již nyní je jasné, že se můžete těšit na grilované chobotnice Petra Sokola či pekařské umění Hanky Zatloukalové.  

Pokud máte čas, chuť a kuráž nabídnout ostatním svou domácí specialitu či se předvést svým kuchařským či pekařským uměním, můžete se hlásit na restaurantdaypv@seznam.cz. Ale pospěšte si, o místa bývá abnormální zájem! (ber)

Tip na sobotu: Restaurant Day v KaSC

ilustrační foto plakát

Okrašlovací spolek ve spolupráci s Marky obchůdkem Markéty Valentové pořádají pod záštitou Zdravého města Prostějov májový Restaurant Day. Koná se 25. května od jedenácti hodin ve Společenském domě v Prostějově. 

Květnový Restaurant Day nabídne mimo jiné úžasnou paellu, miniburgery, čočkový dhal, domácí buchty, karamelové řezy, zákusky, sirupy a likéry domácí výroby, výborné sushi, domácí pivo. V nabídce naleznete opětovně marmelády, čokoládové pralinky, cibulády i grilované chobotnice. "Tak neváhejte a přijďte, paleta chutí bude i tentokrát více než bohatá," přidala pozvání předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. (red)

 

Kuchaři, pekaři, cukráři, zbystřete! Restaurant Day již v květnu!

ilustrační foto

Oblíbený Restaurant Day našel své příznivce i v našem městě. Jste-li zdatnými kuchaři, pekaři, ale i labužníky, vězte, že májový restaurant je na dohled. A vy se do něj stále můžete hlásit!

Uskuteční se 25. května, tentokrát v předsálí KaSCentra v Prostějově. Hlásit se můžete se svými pochutinami již nyní, a to na e-mailové adrese: restaurantdaypv@seznam.cz.

Akci, kterou zaštítilo Zdravé město Prostějov, pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek Markéty Valentové. (ber)

 

OBRAZEM: Restaurant Day se opět vydařil!

Foto ber

Stovky gurmánů se v neděli vydaly do prostějovského Národního domu. Konal se zde tradiční Restaurant Day.

K dostání bylo opět ledacos, od likérů a sirupů po sushi a nejrůznější sladkosti. "Osobně se nejvíc těším na domácí buchty paní Skládalové. Jsou nepřekonatelné," konstatoval jeden z návštěvníků, který si domů odnášel hned několik voňavých dobrot. (ber)

 

Restaurant Day se blíží! Nabídne i možné vánoční dárky!

ilustrační foto plakát

Prostějovany velmi oblíbený Restaurant Day se bude konat 25. listopadu od jedenácti hodin v restaurační části Národního domu v Prostějově. Jako vždy jej organizují Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek Markéty Valentové. Restaurant Day tentokrát nabídne lahůdky, které můžete využít i jako vánoční dárky!

Těšit se můžete například na domácí buchty a zákusky, mrkvový dort, 3D dorty, paellu, domácí zavařeniny, sushi, miniburgry a likéry. Na Restaurant Day se nejen dobře najíte a napijete, ale můžete zde zakoupit i netradiční dárek pro své blízké. "Dětem a ženám mohou udělat radost domácí pralinky či sirupy, pánům třeba domácí pivo," zvou Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku, s Markétou Valentovou. (ber)

Restaurant Day se blíží! Hlaste se!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Stále populárnější Restaurant Day se bude konat 25. listopadu v restauraci Národního domu v Prostějově. Jako vždy jej organizují Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek Markéty Valentové. Restaurant Day hledá opět ty, kdo se nestydí nabídnout své jídlo či pití návštěvníkům!

Pokud máte čas, chuť a kuráž nabídnout ostatním svou specialitu, můžete se hlásit na restaurantdaypv@seznam.cz. "Budeme rádi, když se nám přihlásí další amatérští kuchaři, cukráři, pekaři, abychom mohli opět nabídnout Prostějovu něco, co ještě neochutnal,"  zvou pořadatelé. (ber)

Listopadový Restaurant Day se blíží! Hlaste se!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Stále populárnější Restaurant Day zná svůj nový termín! Bude se konat 25. listopadu v restauraci a kavárně Národního domu v Prostějově. Jako vždy jej organizují Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek pod záštitou Zdravého města. Restaurant Day hledá opět ty, kdo své jídlo či pití nabídnou návštěvníkům!

Pokud máte čas, chuť a kuráž nabídnout ostatním svou domácí specialitu, můžete se hlásit na restaurantdaypv@seznam.cz. Ale pospěšte si, o místa bývá abnormální zájem! (ber)

Zářijový Restaurant Day je nabitý dobrotami!

Foto PvNovinky.cz

Právě dnes se koná Prostějovany tolik oblíbený Restaurant Day.

A co na vás v Národním domě v restaurační a kavárenské části čeká? 

V nabídce naleznete například italské dobroty, speciality japonské kuchyně, domácí bábovky, buchty, bramboráky, paellu, tortilly, vepřové hamburgery, domácí škvarkovou pomazánku, potěší vás domácí sirupy, likéry, pivo, pralinky, šlehačkové dorty, pařížské kostky, limetkové zákusky, panna cotta. Specialitou budou červíčci na olivovém oleji s česnekem a chilli, sarančata v karamelu či červíci v čokoládě, nebudou chybět grilované chobotnice, risotto con funghi či focaccia chléb s caprese jednohubkami.

Zářijový Restaurant Day? Kobylky v karamelu, červíci na česneku, chobotnice, sushi i sladkosti!

ilustrační foto plakát

Stále populárnější Restaurant Day zná svůj nový termín. Bude se konat 23. září opět na zahrádce Národního domu. Jako vždy jej organizují Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek pod záštitou Zdravého města Prostějov. Restaurant Day tentokrát nabídne jak tradiční pokrmy, tak exotiku.

"V nabídce naleznete například sushi, italské dobroty, speciality japonské kuchyně, domácí bábovky, buchty, bramboráky, paellu, tortilly, burgery, škvarkovou pomazánku, potěší vás domácí sirupy, likéry, pivo, pralinky, šlehačkové dorty, pařížské kostky, limetkové zákusky, panna cotta, risotto con funghi či focaccia chléb s caprese jednohubkami.

Zářijový Restaurant Day se blíží! Pekaři, cukráři, kuchaři - hlaste se!

ilustrační foto ber

Stále populárnější Restaurant Day zná svůj nový termín. Bude se konat 23. září opět na zahrádce Národního domu. Jako vždy jej organizují Okrašlovací spolek města Prostějova a Marky obchůdek. Restaurant Day hledá opět ty, kdo své jídlo či pití nabídnou návštěvníkům!

Pokud máte čas, chuť a kuráž nabídnout ostatním svou specialitu, můžete se hlásit na restaurantdaypv@seznam.cz. "Vždy se snažíme kromě tradičních pokrmů, jako je sushi, grilované chobotnice či spousta sladkostí přilákat i nové zájemce, kteří nabídnou netradiční nápady a chutě", uvedla jedna z organizátorek akce, Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku. (ber)