Rozhonova

Za Rozhonku pozemky. Město směnu odmítlo

ilustrační foto ber, MMP

Dům v Rozhonově ulici číslo 12 v Prostějově se město pokoušelo prodat už řadu let. Poslední zájemce za něj v roce 2016 nabídl 300 tisíc formou měsíčních splátek. Nyní město oslovila majitelka pozemků v Krasicích se žádostí o směnu. Zastupitelstvo návrh zamítlo.

Dům v Rozhonově ulici je ve velmi špatném technickém stavu a byl opakovaně nabídnut k prodeji, nejprve za 2,7 milionu. Po nezájmu nájemců byl nabízen opakovaně k prodeji třetím osobám, nejprve za cenu minimálně dle znaleckého posudku, následně pak za nabídnutou cenu. Zájem byl ale nulový. 

Za Rozhonovu jeden z nájemníků nabídl tři sta tisíc. Na splátky

Foto ber

O zastavení záměru prodeje domu číslo 12 v Rozhonově ulici v Prostějově rozhodla v minulých dnech rada města. „Černý Petr“ v podobě zchátralé nemovitosti tak stále zůstává městu.

Dům je ve špatném technickém stavu. Vzhledem k vysokým nákladům na jeho opravu rozhodlo město o jeho prodeji, nejprve za 2,7 milionu. Po nezájmu nájemců byl nabízen opakovaně k prodeji třetím osobám, nejprve za cenu minimálně dle znaleckého posudku, následně pak za nabídnutou cenu.