Seja

Soutěž Mini Miss se opět rozbíhá!

ilustrační foto archiv agentura Seja

Patnáctého října bude obec Laškov hostit soutěž Mini Miss Prostějovska. Máte-li doma malou krasavici, neváhejte ji přihlásit.

"Zveme proto všechny odvážné malé slečny od 3 - do 15 let, aby si k nám přišly vyzkoušet, jaké to je stát se nejkrásnější dívkou v našem okrese. Jejich vystoupení bude pečlivě sledovat porota. I letos budou dívky rozděleny do dvou věkových kategorií. Loni jsme měli v porotě opravdovou Miss České republiky Jitku Válkovou a letos se také pokusím nějakého VIP hosta zařídit", vyzývá k soutěžení Jana Seifriedová z pořádající agentury Seja.

Agenura Seja pracuje pro děti

ilustrační foto agentura Seja

Agentura Seja vznikla v roce 2001. Od té doby má na kontě bezpočet vystoupení pro děti po celé republice a realizaci projektů, jako jsou Hanácký talent či Léto s princeznou. Každoročně pořádá minimálně jeden charitativní program na pomoc potřebným. 

„Spolupracovali jsme s osobnostmi jako je Václav Vydra, Bára Štěpánová, Sandra Pogodová, Jan Čenský, Klára Kolomazníková, Daniela Magálová, Vlasta Horváth a další“, řekla nám majitelka agentury Jana Seifriedová.

„Před dvěma lety jsem z osobních důvodů podnikání takzvaně „pověsila na hřebík“, ale zjistila jsem, že mi to skotačení s dětmi strašně moc chybí, takže jsem opět tady a jsem k dispozici všem obcím, školkám, školkám či firmám pro děti jejich zaměstnanců,“ uvedla.

I letos budou děti soutěžit o největší hanácký talent. Hlaste ty svoje!

ilustrační foto agentura Seja

Ke konci dubna, dvacátého třetího, proběhne již osmý ročník soutěže Hanácký talent. Jako vždy se děti sejdou v obci Laškov, aby předvedly to, co umí nejlépe a staly se pro tento rok největším talentem hanácké metropole.

"Na každý ročník se moc a moc těším, protože soutěžící mají stále čím překvapit, jako například děti z Mateřské školy Hvozd, kteří jsou s námi od samého počátku, tedy sedm let a stále vymýšlí nová a nová čísla," sdělila PvNovinkám organizátorka soutěže a majitelka Agentury Seja Jana Seifriedová. "Kromě našich stálic bych chtěla vyzvat všechny děti z Prostějovska, které vynikají v nějaké činnosti a chtěly by nám ji předvést na pódiu, aby se nám ozvaly do konce ledna na e-mailovou adresu: agenturaseja@seznam.cz.