Sokol Brodek u Prostějova

Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Otaslavice 2:1 (0:0)

Foto Lubomír Kaprál

V neděli 11. června bylo na hřišti v Brodku odehráno poslední utkání posledního kola okresního přeboru mezi domácí jedenáctkou a mužstvem Otaslavic. V tomto derby šlo o umístění ve středu tabulky.

V prvním poločase byli fotbalovější domácí, vytvořili si více šancí, ale gól vstřelit nedokázali. Dočkali se až na začátku druhé půle. Do míče se ve vzdálenosti kolem dvaceti metrů od branky opřel P. Piňos a domácí vedli - 1:0. Vedení Brodku vyburcovalo hosty k větší aktivitě. Ovšem nakonec to byli domácí, kteří přidali druhou branku. Jelínek se prodral středem hřiště do velkého vápna přes dva obránce a prostřelil vyběhnuvšího gólmana - 2:0. V závěru utkání domácí mysleli více na bránění výsledku než na útočení a přenechali iniciativu soupěři. V 88. minutě zahrávaly Otaslavice trestný kop.